Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj piszemy o wszystkim i o niczym co dotyczy nas , osób tworzących grupę zachodniopomorską, dzielimy się smutkami i radościami codziennego życia a wątki spotowe zostawiamy tylko do precyzyjnych planów:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może zaczniemy planowac następny spot? Propozycje, terminy, miejsca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem tego topiku i dlatego przeniosłem to tutaj. Moja żoneczka rzuciła temat; Bartek czyli Mr.X bierze ślub można koledze z forum zrobić ślub w szpalerze passatów. Ale to późniejszy temat, gdzieś na przełom czerwca i lipca. Może połączyć to z letnim spotem? A co do następnego spotu to wiosenny na długi wekeend w maju?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra to może trochę ze spraw technicznych ;) poprawiłem temat Dużego "Grupa Spotkania Zachodniopomorskie" bo był stary link od starego forum, ten już działa i proszę Was o sprawdzenie czy jesteście członkami grupy gdyż przy przenoszeniu część nicków wypadła a część ja usunąłem taka mała aktualizacja grupy :D dlatego proszę się upewniać że w niej jesteście. Kto nie jest proszę klikać w temacik Dużego i się dołączać. To tyle ode mnie na ten momencik:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W okresie letnim może Was odwiedzę :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W okresie letnim może Was odwiedzę :]

 

wpadaj kiedy tylko będziesz:D zabalujemy ;)

 

J@cek co do ślubu, dobry pomysł można się stawić Passiorami :521:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wpadaj kiedy tylko będziesz:D zabalujemy ;)

dobra dobra .... łysy do złego nie namawiaj :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze sprawę która przez nieuwagę nam umknęła a mianowicie zwrot kosztów za kalendarz dla Kuczlawa (szczerze powiem że zapomniałem) ale ja nadal sie chcę dorzucić. Poza tym wpłaty za serwer, bo taki temat się chyba dzisiaj pojawił. Czy można opłacic przekazem? Chyba że znajdę możliwość przelania od znajomego tak jak płaciłem preziowi za polar. Wolałbym przekazem. Dobra o zrzutkę spytam adminów.

 

J@cku przywróciłem posta, skasuj tego w temacie o zrzutce na serwer;) / derlysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słusznie zapomnieliśmy że niektórzy wiszą kasę za kalendarz dla Pawła, musicie to z nim ustalić jaka forma zwrotu kaski;) a co do zbiórki na serwer to J@cku ja też jakiś grosz wyślę więc napisz mi PW jaka chcesz sumę przeznaczyć to wyślę za ciebie również na kolejnym spocie sie rozliczymy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze wszystkimi już jestem rozliczony. A że J@cek poświęcił swój czas, paliwko i odwoził ekipę do jednostki, to uznałem to za formę zrzutki.

Dzięki Panowie.

Tak więc mogę już dawać cynk Bimboxowim, żeby szykował dla mnie kalendarzyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ze wszystkimi już jestem rozliczony. A że J@cek poświęcił swój czas, paliwko i odwoził ekipę do jednostki, to uznałem to za formę zrzutki.

Dzięki Panowie.

Tak więc mogę już dawać cynk Bimboxowim, żeby szykował dla mnie kalendarzyk.

takiej odmiany nicka jeszcze nie slyszalem:591:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to panowie jak pisał Artmin wcześniej może zacznijmy się rozglądać za miejscem kolejnego spotu. Pytanie czy spotykamy sie przed majówką czy robimy dopiero spot majowy. Także jakieś ciekawe miejsca okolice coś musimy wybrać.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, ze majówka będzie OK. Jak za często będziemy "spotować", to może się znudzić, a to ma być wyczekiwanie wydarzenie :D.

I jeszcze jedno - pewnie część z Was na dłuuuugi łikend gdzieś wybędzie, to może spocik majowo-grillowy ustawimy na 9-go maja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dłuuuuuuuuugo czekać ??? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak dłuuuuuuuuugo czekać ??? :P

 

 

Hmmmm.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może 22 marzec? Jak pogoda będzie taka jak dziś i 10 st. C więcej, to śmiało można grilla palić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to przypadkiem nie jakos wielkanoc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło dżizas, faktycznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 to sobota czyli święcenie jaj.23 Niedziela to wielkanoc, a 24 lany poniedziałek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba się skończy na tym weekendowym majowym... bimbox wpadniesz? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności