Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

silnik ciągle chodzi wyraźniej głośniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem cos podobnego, skonczylo sie na wymianie walka rozrzadu (wytarta jedna z krzywek i nie otwieralo zaworu wydechowego) i wszystkich szklanek, jak masz mozliwosc to zdemontuj filtr powietrza na uruchomionym silniku i zobacz czy nie wywala tam syfu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam tez bym obstawiał na wałek i szklanki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. wiem ze napisze teraz nie na temat ale posiadam passat b5 z silnikiem 1.8 20 v adr i mam dwa problemy które rozwiązać sam nie potrafię. za fotelem kierowcy przy tylniej kanapie mam mokra podłogę ze az z niej cieknie,dodam ze z sprzodu jest sucha nie mam pojęcia od czego mi się tam woda gromadzi. drugi problem jest taki ze wymieniłem zamek drzwi tylnich z prawej strony bo nie szlo drzwi otworzyć,po założeniu nowego zamka problem się powtorzył bo słychać go podczas otwierania drzwi ze przeskakuje cos w nim ale nie otwiera się tak żeby otworzyć drzwi. proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hyper to Twój Passat dziisaij pod pehamotem stał?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mialem cos podobnego, skonczylo sie na wymianie walka rozrzadu (wytarta jedna z krzywek i nie otwieralo zaworu wydechowego) i wszystkich szklanek, jak masz mozliwosc to zdemontuj filtr powietrza na uruchomionym silniku i zobacz czy nie wywala tam syfu

 

 

Koledzy i zdiagnozowane po 3 krotnym demontażu pokrywy.

 

Spadła wtyczka z pompowtrysku pod drganiami jakie wytwarzała poluzaowna śruba mocująca wtrysk.

 

Wymiana śruby + uchwyt + przedmuchanie pompowtrysku bo sie blokował = koszt 200 zł

zajęło 3h ale było warto trochę kasy zaoszczędzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hyper to Twój Passat dziisaij pod pehamotem stał?:)

Zepsul sie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam mnie tam przecież wysyłałeś. ;) Przegląd gwarancyjny miałem zrobić, ale okazało się, że pierwszy mam zrobić po 2 latach albo 30 tys. km - żaden warunek jeszcze nie jest spełniony. Ale i tak samochód zostawiłem, bo okazało się, że mój sporadycznie pojawiający się problem niedomykającej się tylnej klapy przy ujemnych temperaturach już może zostać rozwiązany (rok temu inny serwis VW mówił, że prace nad rozwiązaniem problemu trwają i nie wiadomo kiedy można się spodziewać nowych wersji tych części) i wymagana jest wymiana siłowników i być może jeszcze czegoś (odbojniki?). Po naprawie (oczywiście w ramach gwarancji) faktycznie klapa o wiele mocniej się zamyka, więc mam nadzieję, że ten problem mam już z głowy.

 

Na czas naprawy dostałem niezłą pomykałkę - Skodę Citigo 1.0 60 KM :marecek Faktycznie szło zejść do 5L na mieście przy spokojnej jeździe.

Edytowane przez Hyper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ibizie z 2011r tez mialem podobne błedy i pomogła wymiana świec.

U Ciebie widac, ze zapłony wypadają wiec cewki i swiece sprawdz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiana dwuch cewek 3 i 4 i auto smiga jak nowe przy okazji wymienilem sobie swiece na nowe bo mialem jeszcze ori VW :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sam mnie tam przecież wysyłałeś. ;) Przegląd gwarancyjny miałem zrobić, ale okazało się, że pierwszy mam zrobić po 2 latach albo 30 tys. km - żaden warunek jeszcze nie jest spełniony. Ale i tak samochód zostawiłem, bo okazało się, że mój sporadycznie pojawiający się problem niedomykającej się tylnej klapy przy ujemnych temperaturach już może zostać rozwiązany (rok temu inny serwis VW mówił, że prace nad rozwiązaniem problemu trwają i nie wiadomo kiedy można się spodziewać nowych wersji tych części) i wymagana jest wymiana siłowników i być może jeszcze czegoś (odbojniki?). Po naprawie (oczywiście w ramach gwarancji) faktycznie klapa o wiele mocniej się zamyka, więc mam nadzieję, że ten problem mam już z głowy.

 

 

 

 

Na czas naprawy dostałem niezłą pomykałkę - Skodę Citigo 1.0 60 KM :marecek Faktycznie szło zejść do 5L na mieście przy spokojnej jeździe.

 

czyli serwis oceniasz pozytywnie? Jeśli tak to zrób im Dawidzie dobrą reklamę bo starają się chłopaki bardzo i potrzebują reklamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano po tej jednej wizycie serwisie Volkswagena przy Pehamocie muszę powiedzieć, że jestem miło zaskoczony. Nie dość, że bardzo rzeczowo rozmawia się z kierownikiem serwisu (pan Marcin), to jeszcze wyjechałem z naprawionym problemem. Teraz jak mi klapa pitolnie, to nie mam wątpliwości, że się zamknęła. ;) Także jakby się ktoś zastanawiał, który serwis wybrać, to śmiało polecam uderzać na ul. Zielonogórską. Natomiast mam bardzo złe doświadczenia z serwisem (z działem sprzedaży chyba jeszcze gorsze, na ofertę ze stycznia 2014 czekam do dzisiaj ;) ) VW Łopiński na ul. Madalińskiego i jeżeli nie jest to przegląd gwarancyjny, to ja osobiście polecam omijać ten warsztat szerokim łukiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe akurat Marcin mówil o Twoim aucie jak byłem:D, jakieś papierki przygotowywali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i jeżeli nie jest to przegląd gwarancyjny

nie wiem czy nawet na przegląd bym tam zostawił auto :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy zagląda fejs-zbuka to i tu się pochwalę zakupem mojego syna

dafota.2.5bg1422468149h.JPG.sm264.JPG&th=3022 dafota.2.94a1422468150x.JPG.sm245.JPG&th=3793 dafota.2.uts1422468150r.JPG.sm246.JPG&th=1868 dafota.2.6q41422468150m.JPG.sm244.JPG&th=7471 Nowy pasek w rodzinie vw-passat.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie każdy zagląda fejs-zbuka to i tu się pochwalę zakupem mojego syna

 

Jacek a może byś się pochwalił zdjęciami z ostatniego naszego spotkania ? :D

 

Wlepe mu kup bo głupio wygląda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jacek a może byś się pochwalił zdjęciami z ostatniego naszego spotkania ?
O ku..a a się nie pochwaliłem ? :P
Wlepe mu kup bo głupio wygląda
Jego auto to sobie sam kupi.

Ale tak naprawdę to wrzucanie zdjęć przez wrzutnik to męczarnia. Zmniejszenie zdjęć a potem po kolei każde osobno i dopiero kody na forum. Przy moim necie i braku czasu to zlodziej czasu. Na fej-zbuku opcja zaznacz i przenieś jest wygodniejsza. Najbardziej mnie załamuje brak wrzucania więcej jak 10 zdjęć. Wyobraź sobie że załadujesz 9 zdjęć a przy 10 wysiada iPlus i musisz logować się od nowa a co za tym idzie od nowa wrzucać fotki. I te ograniczenie (limit).

Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności