Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

A zrobisz co chcesz
jeszcze frytki na tym mozna usmazyc zanim zaleje drugie-trzecie i N'te auto - rece opadaja ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rece opadaja ...

Po tylu latach na forum i w branży moto, niż już mnie nie zdziwi :)

Pomysłowy Dobromir czasami wymięka po całości :D

 

Ostatnio u klienta na warsztacie w Baniach przyjechał gościu Golfem V 1,9tdi 105km i przywiózł ze sobą powyginaną rurkę miedzianą, taką do instalacji C.O. Wygięta była w taki jakby paragraf z tym, że to był obwód zamknięty, ale częściowo był wstawiony wąż ogrodowy na opaskach do rurki i w tej instalacji w środku była woda. Gościu sobie zażyczył, żeby oczko miedziane założyć mu zaraz za turbo przed katem, a wąż ma leżeć u góry na plastikowej osłonie silnika. Całość miała tworzyć instalację zmniejszającą spalanie :padaka

Gościu był o tym tak mocno przekonany, że był skłonny zapłacić 200zł za zamontowanie tego :mur

Oczywiście znajomy był chciał mu to zamontować, ale gość musiał napisać najpierw pismo, że to na jego odpowiedzialność. :D

Edytowane przez 4Ri3L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Golfem V 1,9tdi 105km
Ja p... toż to i tak przy emeryckiej jeździe z 5-kę pali, to co ten kolo jeszcze chciał modzić. Mają niektórzy pod deklem bałagan...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra a tak na serio z tym olejem to lej bez problemu, ja już takie rzeczy za małolata przerabiałem i nic sie nie działo jak auto olej brało.

Do wcześniejszego auta na dolewke dotankowałem 15W40 na 5W30 i dojeździł jeszcze do wymiany bez problemu.

A to, że spalony to sie nie przejmuj, auto pewnie leciwe albo mazda 6 to i taki specyfik łyknie.

 

A co do tych łebksich, polak to taki człowiek który zawsze wykombinuje coś mniej lub bardziej dobrego i moim zdaniem niczego takiego nie należy potępiać.

W zach-pom jest akurat tak, że jedna góra dwie osoby jeszcze znają się cokolwiek na takich sprawach reszta po prostu wie tyle co na forum i innego leju jak motul nie zaleje ^^

Jeżeli masz takie pytania to lepiej zadaj je na forum golfa, bo tam mimo tego, że srednia wieku jest niższa troche niż tu ale o wiele szybciej i konkretniej dostaniesz jakiekolwiek info na dane zagadnienie - i to akurat nie tyczy się tylko zach-pom ale całego forum passata.

Edytowane przez zielonyB5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ja latam na liqui moly;) ale masz racje na golfie troszke inne podejscie, bardzi popularny jest np lotos;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz to jest tak - mozna pic szampana lub ... antał porzeczkowy ;)

efekt bedzie taki sam ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiesz to jest tak - mozna pic szampana lub ... antał porzeczkowy

efekt bedzie taki sam ??

 

biorąc pod uwage wyeksploatowany silnik który żłopie olej który można porównac do żula to w stu procentach tak, no może po szampanie będzie bardziej bekał i to tak samo ma sie w tych zajazdach. ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zajazd sie naprawia/zlomuje a nie kombinuje jak kon pod gore...

idac twoja droga - po co zmieniac opony/rozrzady etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
/rozrzady etc.
A może i tak by rozrząd też na używkę wymienić, a co tam niby używany ale nowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro i pojutrze jadę w okolice Bań... mam nadzieje że nie spotkam tego Golfa po drodze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanie kto jeździ bordowym b5 przed fl z wlepą:) ojceic do mnie dzowni, że na wiosce pod gryfnem upolował takiego z wlepą. chyba ktoś się akurat wybudował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś z Gryfina. Kilka razy go widziałem ale zero odzewu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odwiedziny u Leo dwie godziny pogawędek wspomnień i oczywiście diagnoza , nie ma dramatu i program wrócił seryjny na testy :D tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co nie tak było?

 

Ja czekam na wolny termin w tygodniu żeby na testy podjechać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spalanie zbyt duze ... potestujemy org i zobaczymy Adam zdecyduje czy idzie w moc czy eco ;)

BTW - artmin zkladaj jakies mechaniczne zabezpieczenie do przystanku bo male chinskie raczki wypuscily na rynek taki sprzet ze auta odjezdzaja w 10 sekund

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowiłeś mówiłeś...daj znać jak z terminem to podjade i pogadamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artek będziesz miał 200+

ciekawe jak to będzie jechało w porównaniu do przystanku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Cr slabiej czuc jebniecie niz w pd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Cr slabiej czuc jebniecie niz w pd.
bo przytyles ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności