Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję Nazwa: IMG_20140916_080657.jpg Wyświetleń: 27 Rozmiar: 74.5 KB ID: 123721

 

Pytałem wcześniej w odpowiednim dziale, ale bez reakcji. Ktoś kojarzy pastuszka? Widziany 16 września z rana pod przychodnią lekarską w Świdwinie. Myślałem że to wozidło gregoriussa, napisałem eska ale nie dał znaku życia

 

Pozdrawiam

 

Bartek kopę lat.... esa pisałeś??? ale pewnie na stary numer ( stary tel przepadl wraz ze wszystkimi kontaktami :( ), Passata nie mam już od stycznia, ale jeździł w Koszalinie chyba do sierpnia , a ostatnio dostałem info ze poszedł w dobre ręce do Świdwina :) widać wlepkę sobie zostawili :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka chłopaki.

Kto ma na sprzedaż 4szt stalówek 16 do paszczaka.

Mogą być do wyczyszczenia i odmalowania.

Ma ktoś namiar ewentualnie gdzie mogę kupić za grosze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siemka chłopaki.

Kto ma na sprzedaż 4szt stalówek 16 do paszczaka.

Mogą być do wyczyszczenia i odmalowania.

Ma ktoś namiar ewentualnie gdzie mogę kupić za grosze ;]

 

Ja mam na sprzedaz stalowki rozmiar 16 i opony jeszcze max na 2 sezony, jak coś to pisz PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg Straży Miejskiej Gościno moj Passat potrafi rozwinac 84km na wstecznym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ostatnio dostałem info ze poszedł w dobre ręce do Świdwina
Juz namierzony pasat kilkukrotnie teraz kolesia trzeba namierzyć.
Wg Straży Miejskiej Gościno moj Passat potrafi rozwinac 84km na wstecznym
Hehehe dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Juz namierzony pasat kilkukrotnie teraz kolesia trzeba namierzyć.

a w tym to juz niestety nie pomogę, wiem tylko ze trafił do ''sympatycznych ludzi'' cokolwiek to znaczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bartek kopę lat.... esa pisałeś??? ale pewnie na stary numer

 

Siema Gregor kiedyś przysłałeś mi eska że zmieniłeś numer i teraz mam zapisany ten 502***724 więc na ten pisałem. Skoro sprzedałeś pastucha to pochwal się jakim teraz autem latasz??

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
teraz mam zapisany

a widzisz :) masz moj aktualny numer, a skoro sms nie doszedł musiałem być w robocie, podeślij swój nr smsem to pogadamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam taki problem

20141017_125027.jpg

potrzebuje uszczelnić szybę na nowo bo sami widzicie co się dzieje.

Ma ktoś namiary na niedrogiego fachowca.

Dość pilne z racji pogody coraz gorzej to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
potrzebuje uszczelnić szybę na nowo bo sami widzicie co się dzieje.

Ma ktoś namiary na niedrogiego fachowca.

Dość pilne z racji pogody coraz gorzej to wygląda.

Pozostaje ci chyba tylko jakiś zakład od auto szyb, najlepiej chyba będzie wyciąć szybę i wkleić ją ponownie, bo paćkanie jej dookoła dodatkowym klejem to będzie co najmniej nie estetyczne i mało efektowne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam zamiar zamontować hak do mojego auta. Hak ma służyć tylko do montażu platformy do przewozu rowerów. Miał ktoś styczność z takimi zamiennikami?

 

http://allegro.pl/hak-holowniczy-vw-passat-b5-4d-96-2000-e20-haki-i4667145392.html

http://allegro.pl/najtaniej-nowy-hak-wiazka-vw-passat-b5-sedan-kombi-i4659519007.html

http://allegro.pl/hak-holowniczy-passat-b5-b-5-2000kg-e20-bedzin-i4684468225.html

 

Możecie coś o nich powiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebuje może ktoś routera ADSL do Neostrady, Netii lub coś takiego? Kupiłem nie taki jak trzeba i muszę go zbyć ;) TP-Link TD-W8961ND Nowy zafoliowany nie używany, taniej niż na necie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,miał ktoś taki problem że zamek od bagażnika normalnie pracuje otwiera się i zamyka ale nie da rady otworzyć go bo klamka nawalił ? Jak teraz otworzyć bagażnik jedynie przez zdjęcie tapicerki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak teraz otworzyć bagażnik jedynie przez zdjęcie tapicerki
Da sie zdjąć tapicerkę bez żadnego problemu i zobaczysz co sie dzieje. .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem zdj na necie co tu mogło nawalić ?181445047_1_1000x700_zamek-tylnej-klapy-passat-b5-sedan-99r-wlodawa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linka się mogła wyczepić. Silnik będzie pracował ale jeśli linka jest luźna to nie ma jak otworzyć zamka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Mam zalany olej 10w40 od 11 miesięcy i niedługo wymiana a mój TDi zrobił tylko 3tyś bo ostatnio jest prawie nie jeżdżony. Mam jeszcze starego benzyniaka (+ LPG) z apetytem na olej (4 litry na 10 tyś) którym dużo śmigam. Zastanawiam się czy olej zlany z diesla nada się do benzyniaka na dolewki i nie pogorszy mocno jego kondycji?. Z diesla do diesla to nawet bym się o to nie pytał bo wiadomo że nic złego się nie stanie. Niestety nowy olej w dieslu po chwili robi się czarny a u benzyniaka nie ma takiego efektu. Wiem że najlepiej kupić nowy olej ale pytam o co innego. Kto nie ma żadnej wiedzy praktycznej lub technicznej na ten temat niech podaruje sobie rady typu "kup nowy olej".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś wątek w dziale ogólnotechnicznym byłby lepszym miejscem na takie pytania niż luźne pogaduchy ekipy zachodniopomorskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie racja, jednak generalnie to w zachodniopomorskiej ekipie łebskich i pomocnych ludzi z pomysłami też nie brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pomysł jest cool. TDI ma 18 lat a ten stary benzyniak to ile?

Co do łebskich ludzi - równie dobrze można spytać czy ktoś jeździł już na oleju Kujawskim i czy poleca innym.

Odpowiedź jest prosta zlany olej nadaje się do oddania do utylizacji w odpowiednim zakładzie.

A zrobisz co chcesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności