Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nw dwóch pasatach robiłem papierem 1200 wodnym , potem klarem pomalować i już jeżdżę 3 lata i jest bez problemu. Teraz w B5 zrobiłem tak lampy które były tragicznie brudne a po pomalowaniu ok. Zdjęcie robione teraz i tel.

12082014557.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nw dwóch pasatach robiłem papierem 1200 wodnym , potem klarem pomalować i już jeżdżę 3 lata i jest bez problemu. Teraz w B5 zrobiłem tak lampy które były tragicznie brudne a po pomalowaniu ok. Zdjęcie robione teraz i tel.

 

Robiłem tak samo jak caps i przez dwa lata, jak miałem paska po tym zabiegu, lampki wyglądały bardzo dobrze. Najpierw zdarłem je papierem a potem pomalowałem clarem, ładnie wyglądało, nic nie odpadało, wytrzymywały szczoty i karchera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja leciałem swoje lampy na szybko papierem od 800 do 2500 na koniec polerka maszynką i delikatną pastą. Bez malowania, pół roku minęło i jest miodzio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie posiada ktoś może ori śruby do montażu lampy w FL'u? Lub chociaż może podesłac jak one wyglądaja, bo jakis majster dał je na wkretydo spinek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie najlepiej poleciec przyciemnic szyby? Macie jakies namiary kto robi tanio i dobrze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie gdzie najlepiej poleciec przyciemnic szyby? Macie jakies namiary kto robi tanio i dobrze ?
Wiekoszc robila w Foltechu. Cena z soboty dla passka B5 kombi - 450zl

Jest jeszcze gosciu w Stargardzie Szcz za ok 250-300zl, ale wykonczenie podobno troche gorsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Foltech !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
troche gorsze.
haha rzeczywiście troche...
Tylko Foltech !
True :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis na obwodnicy Karlina kolo 15:30 widziane czarne B-6 w kombi na blachach ZSD dostajace mandaciwo, ktos od nas ??

Edytowane przez Orson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzis na obwodnicy Karlina kolo 15:30 widziane czarne B-6 w kombi na blachach ZSD dostajace mandaciwo, ktos od nas ??

no to widze Endrju dzida 120 było:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może z was może potencjometr pedału gazu bo dzisiaj moj się chyba wysrał juz, chociaż sprawdzę czy gdzieś nie pośniedziało coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma ktoś może z was może potencjometr pedału gazu bo dzisiaj moj się chyba wysrał juz, chociaż sprawdzę czy gdzieś nie pośniedziało coś

 

jesli na jalowym chodzi na 1200RPM - szukaj zielonego/wody/zwarcia do masy na kablach ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jesli na jalowym chodzi na 1200RPM - szukaj zielonego/wody/zwarcia do masy na kablach ...
Tak wlasnie jest, dziś będę szukał jak wróce z grzybów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzis na obwodnicy Karlina kolo 15:30 widziane czarne B-6 w kombi na blachach ZSD dostajace mandaciwo, ktos od nas ??
Z wlepą??
no to widze Endrju dzida 120 było
Ni z tego byłem w pracy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z wlepą??

 

wlasnie chyba nie inaczej bym nie pytal :D przemknalem a w lusterku wlepy nie bylo widac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to raczej nikt z forumowiczów. Od nas tylko ja mam b6 z wlepą i Kendziorek b5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, gdyby ktoś miał ochotę na dobrą zabawę w doborowym towarzystwie i nie straszne mu są kilometry do pokonania, to serdecznie zapraszam na kolejny SPOT Międzyregionalny 26-28 września 2014 w Małym Leźnie - 20km od Brodnicy. Temat w warmińsko-mazurskim: http://forum.vw-passat.pl/threads/142303-III-SPOTkanie-Międzyregionalne-Lidzbark-27-28-IX-2014 :party

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś może luzem przeplywke do 1.8T na dwa dni, na 4piny ? potrzebuje sprawdzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie mam pytanie korzystał ktoś albo ma jakieś info na temat firmy regenerującej pompo-wtryskiwacze jtdiesel.pl ze Stargardu http://www.jtdiesel.pl/ moje zaczynają lać

" -2.26, 0.85, 0.52, 0.85 "

i czuje że niedługo mogą dać znać o sobie nierówną pracą jak dojdzie do -2,8. Albo może jakiś zakład polecicie - w necie jest tego sporo - wolałbym na miejscu coś ale jak będzie trzeba wysłać to trzeba ;). Dzięki

Edytowane przez Marcin_WW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moje zaczynają lać

jak wygladaja bip'y ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności