Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Malowanie to już ostateczność.

Ciekaw jakie są koszty pomalowania w danej chwili.

Ale ok 300 - 400 zł trzeba sobie liczyć i znajdź lakiernika który dobrze to zrobi, żeby po pierwszej zimie nie odchodziło.

 

Jak nie patrzeć maska narażona jest najbardziej na oddziaływanie warunków atmosferycznych.

Edytowane przez okruszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko to nie zwalnia od myślenia, ul. Gdańska 3 pasy, a jadą lewym pasem zawalidrogi, gdzie srodkowy i prawy puste są.
Co się dopieprzasz do królów lewego pasa, tacy to nawet na ekspresówce Szczecin - Goleniów poginają lewym pasem. Ale niestety to jest norma, kwestia przyzwyczajenia do naszych dróg gdzie prawy pas był pełen dziur i kolein. Niektórzy mają to tak mocno zakodowane w przyłbicach, nijak nie można tego im wyperswadować że polskie drogi się zmieniły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
żeby po pierwszej zimie nie odchodziło
A myslisz czemu clar schodzi, bo była malowana . Koszt to od 200zł w góre zalezy jak ma dużo odbić od kamieni. Jedem element to to raczej pomaluja bez czekania. Zeby było cieplej to bym Ci pomalował ale teraz za zimno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz pytanie jakie koszta w Szczecinie oklejenia maski folią CARBON granatowy
Filipa sie spytaj. On za swoj bilay dach dal 400zl u znajomego.

 

---------- Dodano o 17:48 ---------- Poprzednia wiadomość o 17:38 ----------

 

Niektórzy mają to tak mocno zakodowane w przyłbicach, nijak nie można tego im wyperswadować że polskie drogi się zmieniły.
Jeszcze dorzucic do tego hamowanie na koncu pasa przed wlaczeniem sie do ruchu, zamiast jazdy na suwak.
Koszt to od 200zł w góre z
Skad masz taka cene za maske? Minimum to 350-400zl. A norma to 500-600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wam :)

Mam problem a nawet miałem :lol a mianowicie chodziło o to że coś rozładowywało mi akumulator. Z moich ustaleń i testów z multimetrem wyszło ze rozładowuje mi aku radio. Na multi z podłączonym radiem miałem 0,14 a bez 0.01 w porywach do 00,2 i tu jest problem bo radio mam tak podłączone by nie traciło fazy ale zapewne jest to zle podłaczone.

Gdzieś wyczytałem że jest opcja podłączenia radia tak by nie tracił stacji itp. i że by nie pobierał prądu. Może ktoś z was wie jak to podłączyć lub ma jakiś schemacik na podłączenie?? Albo znacie kogoś kto ogarnia takie tematy ?

Znalazłem gościa co mi to niby ogarnie za 5 dych ale może ktos coś taniej i szybciej ;P

 

To tak koszt podłaczenia 30 zł czas pracy 10min :)

I zamykam temat bo sie rospisaliście tak ze hoho nie wiem kogo słuchac tyle postów hehe :lol

Edytowane przez jupik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Filipa sie spytaj. On za swoj bilay dach dal 400zl u znajomego.

 

I tak muszę czekać do ;] marca ;] wiadomo z jakich przyczyn ;]

Czy tam teraz czy w marcu/kwietniu cena się nie zmieni.

 

Ehh zawsze coś pany ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miras zrobiłem przez Weekend trase Nowogard - Łuków na pełny baku po sam korek do wyjechania na komputerze do 0 zrobiłem 1240km prędkości nie były zawrotne bo w nocy mgła była więc tak do 90km/h dziś w drodzę powrotne od Torunia max 70km/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miras zrobiłem przez Weekend trase Nowogard - Łuków na pełny baku po sam korek do wyjechania na komputerze do 0 zrobiłem 1240km prędkości nie były zawrotne bo w nocy mgła była więc tak do 90km/h dziś w drodzę powrotne od Torunia max 70km/h.

 

To ładny wynik ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam a co powiecie na ten wynik 70L bak i przejechane 1350km przy szybkości 130..do 150....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam a co powiecie na ten wynik 70L bak i przejechane 1350km przy szybkości 130..do 150
Że tak to tylko w erze.

 

Powyzej 130 to juz 6l ON wezmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powyzej 130 to juz 6l ON wezmie.
Nie zawsze kiedys w niemcowni pokazywało mi ponizej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam a co powiecie na ten wynik 70L bak i przejechane 1350km przy szybkości 130..do 150....

5,18L/100

może nie passat?

Na pewno nie AWX/AVF ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5,18L/100

może nie passat?

Na pewno nie AWX/AVF ;-)

 

Jak nie mi wczoraj pokazywało 5,6/100 ale prędkość była do 80km :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak nie mi wczoraj pokazywało 5,6/100 ale prędkość była do 80km
Mi pokazywało 4,8 i 4,9 w jedną i drugą stronę. Nie ma co się sugerowac komputerem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co się sugerowac komputerem

Dokładnie, komputer potrafi wałek nawet o 0.5 litra zrobić na 100 km. Jak ktoś chce dokładnie liczyć to musi od tankowania do tankowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, komputer potrafi wałek nawet o 0.5 litra zrobić na 100 km. Jak ktoś chce dokładnie liczyć to musi od tankowania do tankowania.

 

ale chyba można zmieniąc vagiem te proporcje. Ja np. u siebie w mazdzie moge sobie "dodawac" do spalania po 5% w góre i tak do 40% przydatne jak ktos ma auto z gazem i chce zeby pokazywalo my spalanie gazu a nie benzyny. Lub passata ktorego komputer kłamie:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale chyba można zmieniąc vagiem te proporcje
Można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale zgasił ?? zgasił heehhe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki rozrzut ma ta proszkowa gaśnica O.o

I gościu od razu bilet na myjkę może kupić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności