Skocz do zawartości
Łysy

Nasze pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś z szanownych kolegów ma może kameleona jemeńskiego w domu?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poszukuje magika od centralnego zamka/modułu komfortu w B5 najlepiej okolice Szczecina, Stargardu, Goleniowa, Nowogardu.

Ma ktoś jakiegoś? Tylko, żebym pół majątku nie zostawił.

 

-Podczas jazdy mi się drzwi zamykają wszystkie.

-Dioda w drzwiach zapala się tylko gdy trzy razy nacisnę przycisk zamknięcia na pilocie i słychać tak jakby drugi raz chciał zamknąć tylne lewe drzwi.

-Otworzyć oczywiście nie mogę, musze szybko wcisnąc trzy razy przycisk otwarcia na pilocie (albo trzy razy szybko przekrecic w zamku). Za pierwszym razem te bolce w drzwiach sie podnoszą i szybko opadają, za drugim to samo, tyle że słyszę jak puszcza zamek bagażnika, za trzecim otwierają się drzwi.

-Ostatnia sprawa, że światło wewnątrz świeci się cały czas, tak jakby drzwi były otwarte.

-Raz mi się włączył alarm.

 

Czytałem jakie mogą być przyczyny, ale nie mam zaplecza aby rozbierać boczki itp, itd dlatego szukam jakiegoś specjalisty.

Licze na pomoc.

 

sprawdż kostki tylnych drzwi te co wchodzą w słupki i te co ida w gumach . Miałem u siebie kiedyś podobny problem okazało się , że w kostce w tej gumie złamał się kabelek i to on siał takie zamieszanie. Zanim rozbierzesz zamek w drzwiach , jak pisał Stasiu , sprawdź te gumy i kostki i kabelki , może jakis sie ułamał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mariusz masz problem
To wiem ;)
jak karte zmienic na inna,
Odpada.
bezprzewodowy zainstalowac
W afganie troche drogo mnie wyjdzie ;)
musialbys do kompa którego masz podpiętego do neta, dokupic karte wifi na usb która robi też za nadajnik, i wtedy udostępniasz sygnał innym komputerom.
W winie jest opcja udostepniania neta innym uzytkownikom. Czy jest mozliwe udostepnienie drugiemu kompowi neta po wbudowanym wifi, jesli ten pierwszy korzytsa z kabla?

Ale oni jedynie mogli teraz przypisać Twoj MAC z kompa pod sieć, a Ty powinieneś móc zrobić klona MACa na routerze i dalej latać po wifi, i wtedy zrobić pod każdy komp jeden IP też po MAC...(wyłączyć DHCP)
Wczesniej byla sklonowana karta sieciowa na kablu i doszli. Teraz moge sklonowac nowy adres, ale pewnie i tak dojda ze znowu korzystam z routera.
i wtedy zrobić pod każdy komp jeden IP też po MAC...(wyłączyć DHCP)
Tej czesci nie kumam (moze dlatego ze jestem po imprezce ;) ). Przydzielanie IP na kompy mialem ustawione dynamicznie oraz wlaczone filtrowanie adresow MAC plus klucz sieciowy i wylaczone emitowanie nazwy sieci. DHCP bylo wlaczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego w Nowym Roku dla Wszystkich. Forum jest wszędzie!

Oglądam sobie dzisiaj "Uwaga Pirat" na TVN TURBO a tam Policja wodna w Mikołajkach ma motoróweczkę z sygnałami a nanich nic innego jak wlepa forumowa aż się japa uśmiechneła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to Mariusz trza było odrazu pisac ze jestes w Afganie kazdy chyba myslał ze ty jesteś na miejscu w kraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam sobie dzisiaj "Uwaga Pirat" na TVN TURBO a tam Policja wodna w Mikołajkach ma motoróweczkę z sygnałami a nanich nic innego jak wlepa forumowa aż się japa uśmiechneła

 

Też widziałem po raz n-ty :P To już dosyć stare odcinki :Phttp://forum.vw-passat.pl/threads/124116-Wlepa-forumowa-w-TVN-Turbo-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wiem Arkady 375 ją tam zapodał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oglądam sobie dzisiaj "Uwaga Pirat" na TVN TURBO a tam Policja wodna w Mikołajkach ma motoróweczkę z sygnałami a nanich nic innego jak wlepa forumowa aż się japa uśmiechneła
Też widziałem po raz n-ty To już dosyć stare odcinki http://forum.vw-passat.pl/threads/12...-w-TVN-Turbo-D
Wszystko wiem Arkady 375 ją tam zapodał.
Skąd. Przejeżdżający passat w pobliżu jeziora na mazurach, poginał z niedozwoloną szybkością. Jak niektórzy twierdzą przekraczał dwukrotnie dźwięk, goniła go motorówka i próbowała namierzyć wariata (wiadomo kierowca passata) i w tym momencie wlepka widniejąca na aucie oderwała się i przywarła do koguta na łodzi policyjnej. W związku z tym jakby ktoś zobaczył tego idiotę to proszony jest zawiadomić najbliższą jednostkę policji bądź straż pożarną. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek daj troche tego trunku co pijesz, bo widze nieźle w beret daje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam pytanko nie ostała sie moze komus taka rurka kolanko potrzeba jest

http://allegro.pl/rura-waz-przewod-superb-i-1-9-tdi-130km-awx-passat-i2912077104.html bede wdzieczny za kazde info

Edytowane przez stasio
błąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jacek daj troche tego trunku co pijesz, bo widze nieźle w beret daje
Spadaj :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam firmy w okolicy która zajmuje się przeprojektowaniem konstrukcji dachu oraz wykonania wyceny materiałów

Dzwoniłem już do Partner w Płoni i jednej w Mierzynie jest coś jeszcze w okolicy warte polecenia??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukam firmy w okolicy która zajmuje się przeprojektowaniem konstrukcji dachu oraz wykonania wyceny materiałów
W samochodzie ? :eek: Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W samochodzie ?

Jacek dziś w bardzo dobrym humorze

nie no oczywiście o domek jednorodzinny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to Mariusz trza było odrazu pisac ze jestes w Afganie kazdy chyba myslał ze ty jesteś na miejscu w kraju

 

EEE, w pazdzierniku pisalem w temacie o pozdrowieniach z afganu. Na wycieczke nie pojechalem ;)

 

Problem posrednio rozwiazany, ale nie wszyscy moga z neta korzystac.

Predkosc i czestotliwosc jego wysypywania sie dobija mnie juz.

Srednio 5 min musze czekac na zaladowanie sie niekompletnej strony. Rzadko kiedy zasufa jak powinien. Coz, 1Mb na 150 kompow i chyba administrator nie wie jak to polapac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jacek dziś w bardzo dobrym humorze
a co mi tam można się pocieszyć troszkę zamiast wpadać w deprechę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coz, 1Mb na 150 kompow i chyba administrator nie wie jak to polapac

QoS ustawił na siebie a reszta niech się meczy ;) nie oczekuj cudów jak nawet 1/3 będzie online na takim łączu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/vw-golf-iv-reflektor-lewy-h1-h7-nowy-jakosc-i2908569057.html Jak z jakością takich zamienników ori lamp?? Potrzebuję do golfa a muszę wymienć obie i myslę nad zamiennikiem /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem gites - w B5 miałem jeden nowy Hella i jeden nowy zamiennik (chyba też auto dv) i stojąc 2 metry od ściany DV dawał lepiej :D

W trasie nie widziałem różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności