Skocz do zawartości
Gość Kadafi

drewno we wnetrzu paska B5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kadafi
tego, co wiem było standardowo : )

 

Cytat:

wiesz skad mozna wziasc takie cos?

 

na allegro poszukaj, widziałam, że są różne okleiny do wnętrz : )

dzieki poszukam, myslalem ze bylo dokladane, bo zastanawia mnie sam fakt ze dwa niby standardy maja i tak rozne obicia.

 

orginalnie pakiety drewna sa w innych odcieniach i nie wystepuja na kratkach nawiewu. to widac na 1wszy rzut oka ze jest dokladane, a jesli szukasz na allegro to mnie-wiecej chodza po 150zl, ale musiszdobrze popatrzyc z ilu elementow sie zestawy skladaja, bo sa mniej i bardizej "wypasione" ponizej przykladowe pakiety takich oklein drewnopodobnych...

 

btw passi ladniutki, mam nadzieje ze serwis ladnie naprawi i nie bedzie nic widac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Smoczyca

Widzę że kolega Kadafi bardziej się zna na rzeczy. Cóż, ja wiem tylko tyle, że Ojciec miał go jako służbowy od nowości i nic nie dokładał : )

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm wlasnie znalazlem to juz na allegro (1 rysunek) jednak zastanawiam sie to co mowisz, czy jesli doloze bedzie sie pewnie roznil odcieniem od oryginalnego, wiec moze byc troche glupio

 

deska065kh.th.jpg

 

no chyba ze zrobi sie w miejscach nie obok siebie, zeby tak sie nie rzucalo. Napisalem do goscia na allegro, czy mozna wybrane lementy kupic, bo calosc to raczej dla mnie bez sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dszyszko, orginalnie to jest chyba z drewna.. a te na allegro okleinki to jest imitacja drewna... natryskowo robiona... wiec nie wiem czy gra warta ceny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, chyba nie warto, choc fajnie wyglada :) a raczej gdyby bylo tego samego odcieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Nawet orginały są imitacją drewna :) Dopiero w autach typu Touareg V10 TDI i W12 oraz Phaeton V10 TDI i W12 wszelkie inkrustacje i drewienka są prawdziwe a nie imitowane.

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość igor

Dokładnie tak jak piszesz. Nie wiem dlaczego ale, nigdy nie byłem zwolennikiem "drewna" w samochodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CO do drewno to bylem pewien ze to imitacja, bo nawet widac golym okiem, oryginalne drewno troche inaczej wyglada, jednak chdzi mi tutaj juz o sam odcien obu rodzai: mojego i z allegro, no chyba ze elementy nie obok siebie okleje to nie powinno sie az tak rzucac w oczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak - te zdjecie jest z oryginału (model High Line ) bo ja mam takie samo jak na tym zdjeciu i zapewniam,że na nawiewach normalnie nie wystepuje. Gość pokazuje oryginał a lipę sprzedaje. Ja bym nie ryzykował na kupnie oklein, bo to fajansiarsko wygląda - co innego fabrycznie montowane drewno ( choć tak naprawdę to też chyba imitacja drewna).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Dla mnie wogóle okleina z Allegro na tworzywie to jest wioska. Jakość marna a jak dobrze nie podejdą to wogóle wygląda to już jak prawdziwny:) fajans. Takie okleiny pasują do aut typu Albea, Thalia, Kia i Hujdaje ale nie do Passata. Lepiej już zostawić jak jest.

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na polerowane alu i kwasówkę? Widziałem dwa razy w swoim życiu polerowane alu w środku w B5 i się zastanawiam czy coś takiego jest gdzieś dostępne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki z info, juz zrezygnowalem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co powiecie na polerowane alu i kwasówkę? Widziałem dwa razy w swoim życiu polerowane alu w środku w B5 i się zastanawiam czy coś takiego jest gdzieś dostępne?

 

Też sie nad tym zastanawiałem, ale nigdzie nie mogę tego znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość aniol1988

Witam Panowie, sorry ze odswiezam temat ale pragne sie wypowiedziec;) Jakoz ze wnetrze w moim passku jest czrne smutne i zniszczone postanowilem cos z tym zrobic.. po wnikliwej analizie oferty plastikowych oklein drewnopodobnych .. i zdjec z przykladami passatow takimi okleionych zamowilem cos takiego : http://www.hartman-tuning.de/allegro/P6zdjecie3.html taki zestaw jak widac:) Nie jest to majatek jak bedzie zle wygladac to zdejme;) Po montazu podesle zdjecia i ocenicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość aniol1988

Odswiezam.

 

 

// minelo troszke czasu i pozakladalem ta okleinke.. zapewne wiekszosci sie nie bedzie podobac.. ale dla mnie jest o wiele przyjemniej we wnetrzu. Jakosc tej okeleiny naprawde dobra. ladnie przylega nic nie odstaje i sie nie zadziera. Jestem zadowolony.. za co pewnie zostane skarcony :):krzeslem: Ps,. Sorrki za jakosc fotek ale robione telefonem i do tego zmniejszone pod neta..

 

79ded257ad46f64bm.jpg

 

b547ed3ded97aaeem.jpg

 

 

2a9f6a0112eaa0fem.jpg

 

 

ef9df7d644efe9cem.jpg

 

:zawstydzony:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajne sa te rozne okleiny i wstawki bo one wprowadzaja bardzo indywidulany i niepowtarzalny wyglad. ja u siebie ma CARBON - tez sie fajnie prezentuje, tak niestandardowo. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 4MOTION_LBN

aniol1988 nawet ładnie to wyszło, chociaż wydaje mi sie, że naocznie wygląda troszkę gorzej, ze względu na grubość / odstawania okleiny od plastiku. Dobrze, zrobiłeś chociaż drewno wokół drążka, gdzie oryginalnie nie występuje nie wygląda elegancko tylko już przesadnie.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest super :ok: wszystko zależy od gustu :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy może ktoś z Was orientuje się dlaczego w niektórych paskach b5 z przodu przy uchwycie na napoje były montowane zaślepki dzielone a w niektórych z całości? U mnie jest carbon a reszta w drewnie z tym że dzielone własnie a na alledrogo wszedzie widzę w calości. Czy wiecie dlaczego tak jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaslepki sa dzielone jesli jest uchwyt na napoje, jedna czesc jest na szufladce, ktora sie otwiera, druga maskuje zatrzask mocujacy. W passacie po lifcie uchwyt na napoje jest obok hamulca recznego wiec z przodu wystepuje tylko zaslepka i jest ona w calosci. Widocznie wszystkie ktore ogladales na allegro byly z polifta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności