Skocz do zawartości
Gość pablesku

błedne wskazania MCD

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pablesku

Witam wszystkich,

mam mały problem z moją navi. Od wczoraj coś jest nie tak, nie chce znaleźć celu, jak znajdzie to pokazuje ( i informuje ) zupełnie zmyślone wskazania, np. ulice które juz minąłem lub które są oddalone o kilka kilometrów. Co jest nie tak, możliwe że coś namieszałem w ustawieniach? da się zresetować ustawienia?

 

W ustawieniach można wklepać lokalizację. Czy to lokalizacja w której się znajduję?

 

 

pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.

 

Pablesku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a navi widzi satelity? jak tak to ile? powinna widzieć 7-8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pablesku

Sprawa wygląda tak.

dzisiaj odpliłem pastecika, pojechałem do centrum, generalnie miał problem ze wskazaniami miejsca docelowego więc w ustawieniach wpisałem mu aktualną pozycję. Potem doprowadził mnie do miejsca które mu wpisałem ( kilka razy ) i wygląda na to że wszystko działa. Ale jak zaglądnąłem czy widzi satelity ( też kilka razy ) to pokazywał zero satelit w zasięgu.

kurcze, nie wiem co jestgrane??

 

Pablesku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... Ale jak zaglądnąłem czy widzi satelity ( też kilka razy ) to pokazywał zero satelit w zasięgu.

Pablesku

to masz odpowiedz: brak odbioru GPS - sprawdz kontakt wtyczki anteny GPS

navigacja probowala jezdzic tylko na czujnikach (tacho i gyro) i dlatego tak sie zachowywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyjmij navi i dociśnij mocno wtyczkę GPS do navi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pablesku

thx. chłopaki.

 

pozdawiam

Pablesku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pablesku

próbowałem wypinać i wpinać wtyczkę anteny ale nic nie pomaga.Na vag'u pokazało jakieś przerwy na antenie i teraz pytanie, czy przewody mają gdzieąś jakieś łączniki które mogły się rozpiąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy antenie są łączniki, antena ma z 20 centymetrów swojego kabla i wtyczkę, może tam jest rozpięte? ale samo raczej by się tam nie rozpięło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na vag'u pokazało jakieś przerwy na antenie

sprawdzałeś przed poprawianiem, czy po? takie błędy wyskoczą za każdym razem kiedy rozpinasz antenę, radiową czy gps.

w najgorszym wypadku czeka cię demontaż podsufitki... tam są połączenia.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pablesku

błędy się pojawiały przed jaką kolwiek ingerencją w kablomanię.

zastanawiam się czy nie padła antena?

 

Kilka dni temu porozpinałem wszystko przy antenie, spiałem ponownie, docinąłem (przy radiu również ) i nadal kicha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności