Skocz do zawartości
Gość GUPETTO

Kilka pytan co do B4-Technczne.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GUPETTO

Nazbierałem kilka zagwostek i sam niedam rady.

Powoli bede je opisywac, moze sie komus przyda.

 

Mam wersje CL-reszta w podpisie.

1 Czy moge sie spodziewac przewodow do głosnikow w tylnych drzwiach jesli boczkow niemam przystosowanych??

Mam juz drugie boczki tylko jak z kabelkami.

2 W wersji GL i wyzej w tylnych słupkach bocznych były montowane lampki dla pasazerow siedziacych z tyłu, czy u siebie znajde elektryke do nich??

3 Ktoredy idzie elektryka/przy ktorej stronie do lampki podsufitowki??

Musze cos na tył zamontowac,jesli nie znajde fabrycznych przewodow musze pociagnac drugie gdzies od ktoregos czujnika.

 

Szkoda ze FAQ jeszcze nie działa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij boczek zobaczysz czy mas kabelki do glosnikow,ale watpie bo w kombi montowane glosniki byly w bagazniku po boku.Lampki z tylu niebyly montowane w slupkach tylko przy raczkach przy podsufitce i tez watpie zeby byly akies kabelki.A kable ida prawa strona przy slupku do lampki oswietlenia wnetrza(tak bylo u mnie).Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

błąd, kolego, w kombi (oczywiście nie we wszystkich) były montowane fabrycznie głośniki w tylnych drzwiach, 2 szt na dzrzwi, czego przykładem jest moje auto :ok:

ps. i nie mam oczywiscie głośników w bagażniku, nie wiem skąd taki pomysł :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GUPETTO

Co do głosnikow to mowie i tych w drzwiach tylnich tylko.

Poprostu chce znalezc wiazke ktora idzie do podsufitowki i tam gdzies sie wpiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a niektore kombi mialy tylko 2 glosniki w przednich drzwiach. wszystko zalezy od tego jak klient sobie zazyczyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie tylne głośniki są zaraz za szynami rolety w stronę zagłówków, w drzwiach mam gładką tapicerkę, wersja GL kombi:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GUPETTO

Na szrocie z Anglika dorwałem boczki tapicerka odpowiednie do mnie i tak dumam, chce załozyc cos na tył, ni szukam rewelacji ale by cos z tyłu brzeczało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do głosnikow to mowie i tych w drzwiach tylnich tylko.

...

 

tego jakoś nie rozumiem :(

 

...

Poprostu chce znalezc wiazke ktora idzie do podsufitowki i tam gdzies sie wpiac.

 

wiązka do podsufitki do oświetlenia wnętrza idzie w słupku przednim, przed drzwiami przednimi lewymi, jeślki nie masz lampek nad drzwiami tylnymi nie masz też wiązki do nich, możesz sobie ja puścić sam, wpinając sie w okolicy skrzynki bezpieczników (jeśłi chcesz obwód połaczony z lampką główną) lub w wyłącznik drzwiowy i podciągnąć plusa jeśli chcesz zrobić niezależne oświetlenie, tak czy siak wiązkę musisz wykonać sam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj!!!

wiązka do podsufitki do oświetlenia wnętrza idzie w słupku przednim, przed drzwiami przednimi lewymi, jeślki nie masz lampek nad drzwiami tylnymi nie masz też wiązki do nich, możesz sobie ja puścić sam, wpinając sie w okolicy skrzynki bezpieczników (jeśłi chcesz obwód połaczony z lampką główną) lub w wyłącznik drzwiowy i podciągnąć plusa jeśli chcesz zrobić niezależne oświetlenie, tak czy siak wiązkę musisz wykonać sam

 

generalnie jest tak że włącznik lampek tylnych jest sprzężony z włącznikiem przy drzwiach...czy jest sens montować lampkę z tyłu wyłączaną ręcznie??

 

Poza tym jeśli chodzi o głośniki to z tyłu montowane były opcjonalnie; ja wersji GT nie mam ale już znajomy w w identycznym modelu już ma (zresztą modele nasze różnią się właśnie tylko tymi głośniekami

 

Pozdr,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witaj!!!

 

 

generalnie jest tak że włącznik lampek tylnych jest sprzężony z włącznikiem przy drzwiach...czy jest sens montować lampkę z tyłu wyłączaną ręcznie??

 

....,

 

problem w tym że u autora tematu tak "nie jest", a raczej wcale nic nie ma poza lampką z przodu, nikt nie napisał o lampce wyłaczanej ręcznie, raczej o sprzężeniu jej z istniejąca instalacją (czyli tak jak lmpka z przodu pali się gdy którekolwiek z drzwi zostanie otwarte) albo niezależnie (czyli zapali się gd otworzymy konkretnie te drzwi nad którymi dana lampka jest zammontowana), zresztą dokładająć samemu wiązkę można sposób wlączania/wyłączania zrobic jak się tylko chce , nie bacząc na "fabrykę"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GUPETTO

Na podsufitce chce dołozyc jedna lampke, i spiac pod ogulny włacznik od lempki nad kierowca.

Zadnej właczanej recznie czy cos tam wiecej.

Szkoda ze instalki pod głosniki niema, ale pod halogeny jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
błąd, kolego, w kombi (oczywiście nie we wszystkich) były montowane fabrycznie głośniki w tylnych drzwiach, 2 szt na dzrzwi, czego przykładem jest moje auto :ok:

ps. i nie mam oczywiscie głośników w bagażniku, nie wiem skąd taki pomysł :confused:

I tu sie kolego mylisz!!Miałem 3 passaty.jeden b3-i teraz drugi b-4 i zaden niemial glosnikow w drzwiach tylko wszystkie w bagazniku przy prowadnicy rolety.Tam jest fabrycznie ich miejsce standardowo a glosniki w drzwiach byly jako opcja(tak mi sie zdaje).Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam w dzwiach.Czy opcja to nie ulega watpliwości, bo standard to tylko 2 głośniki w przednich drzwiach. U mnie wszystkiego jest 8 sztuk 2 pod szybą przednią, 2 w pzrednich drzwiach, 2 w tylnych dzwach u góry(malutkie gwizdki)+2 w tylnych drzwach na dole.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GUPETTO

Głosniczki wychodzi na to ze była opcja-mam boczki takze bedzie mozntaz:)

 

Wie ktos moze czy panel sterowania nadmuchem podejdzie do Passata b4 z mk3 golf lub vento??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I tu sie kolego mylisz!!Miałem 3 passaty.jeden b3-i teraz drugi b-4 i zaden niemial glosnikow w drzwiach tylko wszystkie w bagazniku przy prowadnicy rolety.Tam jest fabrycznie ich miejsce standardowo a glosniki w drzwiach byly jako opcja(tak mi sie zdaje).Pozdrawiam

 

ee tam, nie mylę się wcale bo przecież nie napisałem że we wszystkich, ja mam, kolega poniżej też i wielu innych też, to że Twoje paski niemiały przeciez nie może być regułą że w ogóle nie miały, moze to opcja we wcześniejszych latach produkcji a standard w końcówce (mój jest pacyfik z 06-1996 a w wersji CL), Ty napisałeś że paski w kombi nie miały głośników w drzwiach co mija się z prawdą bo miały (ba, mają! :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GUPETTO

Wie ktos moze czy panel sterowania nadmuchem podejdzie do Passata b4 z mk3 golf lub vento??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ee tam, nie mylę się wcale bo przecież nie napisałem że we wszystkich, ja mam, kolega poniżej też i wielu innych też, to że Twoje paski niemiały przeciez nie może być regułą że w ogóle nie miały, moze to opcja we wcześniejszych latach produkcji a standard w końcówce (mój jest pacyfik z 06-1996 a w wersji CL), Ty napisałeś że paski w kombi nie miały głośników w drzwiach co mija się z prawdą bo miały (ba, mają! :) )

Chodzilo mi o to ze zaden z moich paskow niemail a nie ze zaden kombi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
....,ale watpie bo w kombi montowane glosniki byly w bagazniku po boku.....

 

wybacz ale z tego co powyżej wyglądało inaczej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy podpinam się pod ten temat z pytankiem odnośnie paska B4 TDI silnik AFN. Czy te autka są tak samo mało awaryjne jak paski b3? Zdaje sobie sprawę z tego, że auta te nie są młode ale sam mam b3 i nie narzekam na niego choć przydałoby się cos nowszego. Co polecacie?? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności