Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów.

Mam takie oto pytanie. Czy znacie bądź mieliście do czynienia w jakiś sposób z ludźmi z Gostynina, którzy handlują sprowadzonymi autami?

Wydaje mi się po zdjęciach że działają wspólnie.

Chodzi mi o ich wiarygodność no i rzecz oczywista o faktyczny stan sprowadzanych aut.

Na zdjęciach wyglądają jakby dopiero co wyjechały z fabryki a nie miały za soba 10 lat życia na drogach.

www.allegro.pl/item300410820_vw_passat_1_9_tdi_bikes_moedel_96_z_ niemiec_ideal.html

www.allegro.pl/item306057824_vw_passat_1_9_td_full_opcja_brak_slo w_.html

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś te twoje linki nie chodzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile mnie pamiec nie myli ktos z forumowiczów kupowal u niech B5 i mowi ze stan zgadza sie z fotkami, w dziale Moj Passat poszukaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta B3 konkretna jest, tylko chyba troche z ceną przesadzili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow ale ta b4 wychuchana - jeżeli przebieg jest oryginalny (nie widać, żeby kierownica była wytarta więc jest szansa, że przebieg ok), nie miał jakiegoś dzona i nie ma problemów po podpięciu pod vaga to tylko brac a autko będzie służyć - ale po zastanowieniu nie brałbym bez klimy - jak się do tego człowiek przyzwyczai to nie ma rady i każdy następny car musi mieć klime :)

 

coś te twoje linki nie chodzą
Poprawie

 

http://www.allegro.pl/item300410820_vw_passat_1_9_tdi_bikes_moedel_96_z_niemiec_ideal.html

 

http://www.allegro.pl/item306057824_vw_passat_1_9_td_full_opcja_brak_slow_.html

 

Ta B3 konkretna jest, tylko chyba troche z ceną przesadzili.

 

Dlaczego ?- jeżeli przebieg jest oryginał to cena jest ok - ludzie się przyzwyczaili do mniejszych cen a nie wiedzą, że te samochody tańsze to miały albo dzwona albo licznik 2 lub 3 razy przekręcony

 

//Nie wiesz co to jest edycja postów??:mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby to zlozyc w jedna calosc, to mamy chyba 4 sprzedajacych

 

tomekszczurek23

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1452473

 

paula3331

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3417625

 

 

jarecki613

http://moto.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9302422

 

jerzyk1129

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=7766331

 

Ciekawe, czy to jedna i ta sama osoba, czy to jeden fotograf, czy to jedno miejsce z ktorego zwozone sa samochody, czy moze wszystko razem? ? Proponuje ich wysledzic, moze dojdziemy do kopalni idealnych samochodow :)

 

PS: Analizujac blachy, to chyba jednak nie pochodza z jednego miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt jest faktem. Tych kilku użytkowników Allegro ma super wózki... Jeśli tylko jest idealnie pod względem technicznym, to tylko brać i się cieszyć z autka. Ale paski idą... Mój wujek obecnie też ma dwie B5 po lifcie do sprzedania. Jak ktoś zainteresowany, to na priv. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to za piękne te autka....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają ślicznie i jeśli faktycznie są tak dobre jak wyglądają to są warte swej ceny :)

Szczególnie B3 jest drogie ale jeśli faktycznie wygląda jak wygląda i przebieg jest faktyczny wart swej ceny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ufajcie oczom. smieszne sa te aukcje i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co byscie powiedzieli na to, zeby kazdemu sprzedawcy z osobna przedstawic sie jako uzytkownik forum, podeslac ten link i zaprosic do wypowiedzenia sie w temacie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę że nie napisze nic sprzecznego z treścią aukcji (czytaj: prawdę)

Osobiście nie kupiłbym auta od handlarza. Za dużo widziałem szukając mojego passka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dlaczego ?- jeżeli przebieg jest oryginał to cena jest ok - ludzie się przyzwyczaili do mniejszych cen a nie wiedzą, że te samochody tańsze to miały albo dzwona albo licznik 2 lub 3 razy przekręcony

 

 

Jeżeli jest w naprawde super stanie to ok, ale Ja po prostu w to nie wierze. To już nie pierwsze B4 jakie wystawiają z przebiegiem ~160 000. Widziałem tez Mk III, więc albo mają zajeb**** dojście do samochodów w niemcowni i ktoś dzień w dzień siedzi na necie lub w gazetach i wyszukuje takie właśnie rodzynki albo te wszystkie samochody to jedna wielka KUPA przygotowana tylko i wyłącznie pod klientów, którzy kupują oczami :!: Każdy ich samochód jest wręcz idealny, wygląda w środku jaki na zew. jakby dzisiaj zjechał z taśmy. O lakierze to już nie ma co wspominać, bo polerka albo nowy lakier jeżeli po dzwonie.

Ford Transit, który tez jest na sprzedaż ma zaledwie 170 000 przebiegu, może i tak jest, ale........ takiego auta nie kupuje się by przewieźć jedwabną pościel ;) Tego typa auta mają zarabiać na siebie i byc typowymi wołami roboczymi. Jeździłem prawie identycznym Transitem (2000 r) z tym samym silnikiem i miał on przebieg ok 430 000, VW LT35 MAXI 2,5 TDI, 2001 r, ok 750 000, więc nikt mi nie wmówi, że ten 13 letni Ford ma tak mały przebieg i ten lakier to jest oryginalny :!: Ja w to po prostu nie wierze i wierzyć nie będe we wszelkiego typu ogłoszenia, że po dziadku, że to było drugie, trzecie auto w rodzinie i niemiec tylko jeździł do sklepu etc. Ide spać, dobranoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można sprawdzić po vin jak był serwisowany i wiadomo vag i serwis jakiś- może ktoś kiedyś będzie szukał passata i zawita do tej miejscowości i napisze czy te samochody są warte tej ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u pierwszych dwoch sprzedajacych doszly znowu nowe autka. Chyba jakies rezerwy z fabryki z Niemiec, bo wygladaja jak nowe. I kazdy dieselek ma podobny przebieg, faktycznie lipa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to zauważyłem - można zobaczyć na tym przykładzie

 

http://www.allegro.pl/item311245253_vw_passat_gt_1_9_tdi_dla_wymagajacych_.html

 

190 przebiegu i tak kierownica wygląda, że szkoda gadać - u mnie 240 na blacie +pewnie przekręcowny i wygląda lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A uwierzy ktoś w to ich BMW 5 z 2001 roku z przebiegiem 110tys??? Według mnie szkoda złotówki na telefon do nich. Może faktycznie mają takie rodzynki i szukamy dziury w całym, ale za dużo jest oszustów, żeby uwierzyć w coś takiego. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też to zauważyłem - można zobaczyć na tym przykładzie

 

http://www.allegro.pl/item311245253_vw_passat_gt_1_9_tdi_dla_wymagajacych_.html

 

190 przebiegu i tak kierownica wygląda, że szkoda gadać - u mnie 240 na blacie +pewnie przekręcowny i wygląda lepiej

 

Ale to auto różni się tym od innych, że posiada ślady użytkowania (wgniot na lewym przednik błotniku i rysy na drzwiach, zderzakach) No i chyba wystawiający wygrali w jakimś konkursie karton PLAK'a, bo wszędzie jest tłusto :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci goście plaka i Tempo kupują na beczki. Mają wspólnego fotografa - i tyle ich łaczy.

 

Wszystkie samochody są w niezłym stanie, ale nie tak idealne jak na zdjęciach. Zdjęcie prawdy nie powie.

 

I nie jest to moja opinia a osób z innego forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności