Skocz do zawartości
Gość Słonik

jakie oponki na lato do kombiaka ?

Rekomendowane odpowiedzi

Mój ojciec jeździ bardzo spokojnie, rozsądnie i delikatnie. Jednak nieprzeszkodzilo mu to we wjechaniu w tył mojego świeżo kupionego audi. Zaswiecilo się czerwone, to się zatrzymałem. Opony kadeta tylko zapiszczaly, a jaded zatrzymał się na tyle audi. Było ok 30 st.C.

Tak, kadet miał zimowki na dokończenie.

Spróbuj przekonać mojego ojca do jazdy na zimowkach w lecie :-D

 

To tak jako ciekawostka, takie cool story ;-)

 

Ps. Od sprzedającego audi ujechalismy ok 2km :-D kadet wrócił do domu na lince

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie porownuj hamulcow w kadecie do hamulcow w audi. Mialem astre teraz mam pasata to inny swiat szczególnie przy naglym hamowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój ojciec jeździ bardzo spokojnie, rozsądnie i delikatnie. Jednak nieprzeszkodzilo mu to we wjechaniu w tył mojego świeżo kupionego audi. Zaswiecilo się czerwone, to się zatrzymałem. Opony kadeta tylko zapiszczaly, a jaded zatrzymał się na tyle audi. Było ok 30 st.C.

Tak, kadet miał zimowki na dokończenie.

Spróbuj przekonać mojego ojca do jazdy na zimowkach w lecie :-D

 

To tak jako ciekawostka, takie cool story ;-)

 

Ps. Od sprzedającego audi ujechalismy ok 2km :-D kadet wrócił do domu na lince

 

I to jest najlepszy argument, aż strach myśleć, co by było jak pieszy wtargnąłby na jezdnie ;)

 

 

Tylko nie porownuj hamulcow w kadecie do hamulcow w audi. Mialem astre teraz mam pasata to inny swiat szczególnie przy naglym hamowaniu.

 

A co da dobry hamulec jak opon nie ma?

 

 

PS. Letnie zawsze wypadną lepiej od zimówek na suchym asfalcie, no dobra, prawie zawsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie porownuj hamulcow w kadecie do hamulcow w audi. Mialem astre teraz mam pasata to inny swiat szczególnie przy naglym hamowaniu.

Hamulce działały, aż opony piszczaly :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzuce coś od siebie, założyłem letnie 205/55/15 i jest całkiem nie najgorzej, na trasie super , na nierównych drogach trzeba kiere porzadnie trzymać , nie dwoma paluszkami:), takie miałem z beemki więc zaryzykowałem, nie jest źle, ale przy starych 195/60/15 to auto było wogle nieczułe na koleiny i nierówności

 

tak że do felg 15 polecam 195/60/15 jakieś nowe dobrej firmy, fajnie też wyglądają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja obecnie mam 195/40/16 i jest spoko he no ale co do 15 to jedzilem na 195/50 i tez było spoko w miarę komfortowo i do tego seria zawias nie było żadnego problemu ale pamiętaj ze im większa opona tym wygodniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności