Skocz do zawartości
Gość Słonik

jakie oponki na lato do kombiaka ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Słonik

mam zimowki caly czas a letnie chyba dostalem continentale 205/55/15 ale rocznik widzialem 99 rok..wiec troche starawe. Wychodze z zalozenia ze lepsze nawet polskie nowe niz jakiejolwiek uzywane. Jaki rozmiar polecacie??

Patrzylem na 185/65/R15 ale nie wiem czy nie beda za wąskie jak na kombi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomiedzy kombi a sedanem nie bylo roznicy jedynie tylko cisnienie troszke wyzsze :611:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik

Czyli te 185 moga byc??Myslalem o kormoranach bo sa w promocji chyba po 134 zl sztuka :614:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj TU

i TU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

185 mogą być spokojnie.

ba. jak wariat którym jeżdżę miał założone 175 :P na 14. Jej jak to piszczało :D

teraz ma 195 na 14.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,co do tych polskich opon to moim zdaniem bym ostrożnie podchodził, jak mialem B3 tez kupiłem sobie kormorany,nie dość ze glosne to po upływie gwarancji dostały guzów to samo miał kumpel tylko on kupił 4 i dwie dostały guzów ale były na gwarancji wiec mu wymienili,moim zdaniem dołożyc troche i kupic inne niz polskie.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaskowal

Witam podobnie jak kolega r1278 nie polecam polskich opon do niemieckiego samochodu.. z polskich rzeczy to vodka :P w moim kombiku sa 195/65/14 na alu bbs i dobrze sie prowadzi - opony michelin takze polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram przedmowce :) ja wole uzywane ale renomowanych marek niz polskie. przykro mi ze tak mowie ale niestety polskie opony pozostawiaja wiele do zyczenia a kormorany to juz calkowite nieporozumienie. jak dla mnie bynajmniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie. ok. ale jaka kasa za opony polskie, a jakie za te zza miedzy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaskowal

komplet uzywanych michelinow ktore kupilem i opisalem wyzej to koszt 450zl sa w stanie bdb 7mm bieznika, a za polskie mniej?? :622:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz. fakt faktem tez na używanych jeżdze. i kasa dość podona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik

To ja moze zaloze te continentale..... :)

Tylko boje sie ze wspomaganie wogole wtedy siadzie. Czy w pasku mozna na postoju krecic kierownica palcem...? To da mi troche porownania. Wczesniej jezdzilem Sportage (205/70/R15) i Nexia (175/65/14) i praktycznie paluszkiem sie krecilo a tutaj... jakos ciezko... nie mailem porownania z innym passatem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słonik, to jest passat i wspomaganie jakie ma takie ma a co do opon to zaloz cos firmowego i nie pchaj sie w polskie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

palcem? pewnie się da. tylko ciekawe przy jakim palcu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik
Słonik, to jest passat i wspomaganie jakie ma takie ma a co do opon to zaloz cos firmowego i nie pchaj sie w polskie

 

Jeżeli trzeba krecic dwoma rekami i to normalka to temat odpuszczam :) Wynika to po prostu z braku porównania. Zaczalem miec obawy jak zobaczylem nowa pompe paski plyn a taki efekt :) Strach pomyslec czo wczesniej bylo ...

Jeszcze mnie dzisiaj te spawy przesladowaly :623:

Mam nadzieje, ze gosc co dal taka diagnoze byl po prostu idiota... bo z 2 siwe wlosy to pozyskalem na głowie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik
palcem? pewnie się da. tylko ciekawe przy jakim palcu :)

 

Hihihi na pewno nie słoniowym. W pracy jezdzilem np. corsa 1.0 bez wspomagania dla mnie tragedia. Za bardzo sie przyzwyczailem leciutkiego prowadzenia.

Hmm na kanale sprawdzili czujniki absu wszystkie podlaczone. Widze ze bez kompa nie wlacze tego absu..chociaz zeby sprawdzic czy jest. Rozumiem, ze jak poduszki gasna po odpaleniu auta po 2 sekudnach to oznacza ze sa...czy tez mozna to jakos oszukac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko można.

mogą być podłączone pod kontrolke ładowania akumulatora tak, że gasna razem z nią.

 

eh. ja czasem daje rade jedną ręką manipulować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik
wszystko można.

mogą być podłączone pod kontrolke ładowania akumulatora tak, że gasna razem z nią.

 

eh. ja czasem daje rade jedną ręką manipulować :)

To mogl odrazu abs podlaczyc a nie, ze swieci mi teraz :629:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jedź i poproś żeby poprawił :641:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik
to jedź i poproś żeby poprawił :641:

 

 

Jak poprzedni wlasciciel nie dogadal sie z helmutem gdzie drugi kluczyk to co dopiero ja zeby abs zgasil :629:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności