Skocz do zawartości
Gość adamus_cf

[B5] Alu-ramki do zegarow B5 - czy da sie zamontowac ??

Rekomendowane odpowiedzi

Za dużo myślisz i kombinujesz a za mało robisz ;) ja jak kupowalem pisalo na aukcji że są do danego modelu i są alu to nie ma sie co martwić zawsze można zwrócić i wystawić negatywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za dużo myślisz i kombinujesz a za mało robisz ;

Dzięki za komplement :D

zawsze można zwrócić i wystawić negatywa.

jasne, co Wy ludzie macie z tym zwracaniem? :) To nie jest za mały podkoszulek. Tak jak w temacie z lampami, rozkręć, rozbierz, załóż nowe jak nie pasi, to rozkręć, rozbierz, załóż stare, odeślij, czekaj 2tygodnie na wymianę/ zwrot kasy.

Dla ścisłości - DO NIKOGO NIC NIE MAM I DO NIKOGO NIE PIJĘ. Pytam po prostu doświadczonych userów, by nie kupować badziewia/ nie bawić się w zwroty/ nie robić czegoś 2 razy.

Edytowane przez Bromden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz Ci dwa jak nie trzy razy napisałem że nawet ze sprzedającym się nie kontaktowalem i było wszystko ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytam po prostu doświadczonych userów, by nie kupować badziewia/ nie bawić się w zwroty/ nie robić czegoś 2 razy.

 

To ja Ci mówię kup licznik od FL-a za 30-50zł na allegro i przełóż samą szybkę przednią z ringami i po kłopocie.

Dużo lepiej one wyglądają niż te z allegro... no i są ori...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj zakładałem u siebie i powiem tylko że tarczki temp i paliwa średnio pasują pod obudowę z FL więc dobrze by było ogarnąć również je aczkolwiek ja ten zabieg pominąłem i jestem zadowolony, a zegary z ringami od FL o niebo lepiej wyglądają ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtas przeciez ringi od temp i paliwa w fl sa innego kształtu niz w 3b.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[/color]

ja wczoraj zakładałem u siebie i powiem tylko że tarczki temp i paliwa średnio pasują pod obudowę z FL więc dobrze by było ogarnąć również je aczkolwiek ja ten zabieg pominąłem i jestem zadowolony, a zegary z ringami od FL o niebo lepiej wyglądają ;-)
otóż to !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wojtas przeciez ringi od temp i paliwa w fl sa innego kształtu niz w 3b.

 

To co z tego? Pasuje wszystko normalnie.

 

EDIT:

Cofnij się na 5str tego tematu i przeczytaj post #99 to będziesz wiedział że da się to zrobić i wygląda to bardzo dobrze !

Edytowane przez WojtasTDI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cofnij się na 5str tego tematu i przeczytaj post #99 to będziesz wiedział że da się to zrobić i wygląda to bardzo dobrze !

AAaaaaaahhhhaaaaaaaa!!! :) Serio, dzięki za info, tamten post teraz mi w mojej tępej główce rozjaśnił.

Najtaniej to chyba 60zł trza by dać, no i szkoda, że nie ma ringów na FIS.

http://allegro.pl/vw-passat-b5-fl-2-0-20v-licznik-zegary-anglik-i3773111729.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i bardzo dobrze ze na fisa nie ma bo wyglada to zje.anie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i bardzo dobrze ze na fisa nie ma bo wyglada to zje.anie.

Ciekawe czemu akurat ten element jest wg Cie tak zje.any?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba kleić te ringi czy będą się trzymać bez kleju, do ramek temp i fisa dostałem dociętą taśme dwustronną. Tez taśme użyć czy klej (jaki?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam osobiście taki zabieg jak pisali wcześniej, przełożyć ramki od FL-a a nie kupować tych dziadowskich nakładek :)

mój przykład: DSC_0204.jpg

DSC_0203.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich . Chce uprzedzić wszystkich zainteresowanyc zakupem i montażem ramek. Sama wymiana jest dość prosta choć trzeba się troche pomęczyć ale wszystko idzie bez problemu zgodnie z instrukcja co jest tu zamieszczona.

Mi się wszystko udało tylko problem pojawił się gdy przyszło do uruchomienia auta. Pojawił sie błąd immo , kontrolka nie gasła tylko mrygała i samochód po uruchomieniu zaraz gasł.

Proszę się zastawowić czy napewno potrzebujemy tego typu problemu i wydatków zanim się zabierzemy za montaż ramek.

W moim przypadku kosztowało to tylko 100 zł , ponowne kodowanie kluczyków .

Zapłon nie był włanczany a itak coś poszło nie tak , tylko drzwi zostały zamknięte po wyjęciu zegarów gdyż robiłem to na ulicy.

Proszę uważać na kable i wtyczki ja wszytko sprawdzałem kilka razy i bez kompa się nie obyło.

Jeśli ktoś bedzie miał pytania jak to dokładnie było proszę o kontakt na email [email protected]

Edytowane przez jaro1982

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja u siebie też przełożyłem ramki od FL przy okazji zmieniłem podświetlenie :)

20190208_000610.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności