Skocz do zawartości
tacza

Wsadzil ktoś lampy z bmw E36 do Passata B4

Rekomendowane odpowiedzi

HeY, niestety dzisiaj w pracy miałem dużo zajęć, ale OBJECUJE że jutro o 9 rozbieram przód mojego passka i wstawiam lampeczki, xenonki tez juz leżą na półce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeee .... no to w pracy mają przesrane .... ale masz czas do 15 bo na 16 mam do roboty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jestem juz po pierwszym pasowaniu:) Mam fotki. Dużo pracy trzeba włożyc żeby wpasowac swiatełko, ale i tak nie jestem do końca zadowolony z efektu, chociaz wygląda przekozacko. Bedzie trzeba zrobic jeszcze pare przeróbek blacharskich w pasie przednim:( Narazie wstawiłem tylko jedno swiatelko, ale juz wiem że będzie trzeba lekko cofnąć akumulator:(

 

A dla zainteresowanych pare fotek http://rapidshare.com/files/89338773/passat_soczewka.rar.html

obraz 018a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość brzesiu

ale zajebiaszczo to wygląda, zamiast bledy pod kierunkowskaz tam by sie jakis kawal blahy w koloze nadwozia przydal.

 

Kozackie oczy bedzie mial twoj pasek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada fajnie.Szkoda ze soczewek do b4 nierobia.Ja widzialem kiedys w b4 od puntoII i jakos dziwnie to wygladalo.Ale tutaj to fajnie to wyglada.Powinnismy protest wniesc do firm tuningowych o soczewki do b4:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owszem, wygląda arcykozacko. pamiętaj o fotorelacji aby jakiś mini poradnik napisać jeśli uda Ci się skończyć ;)

 

Masz moje błogosławieństwo i oby praca lekką była!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciąż jestem ciekaw, jak ma się kwestia ustawienia lampy "pod skosem". Mam nadzieję, że do ksenona będzie przerabinana przesłona soczewki, ba jestem przekonany, że będzie to zrobione.

 

Pasek bez blendy będzie nie za piękny, blenda musi byc tylko, ją przyciemnic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mnie się podoba. Ale ten tego... w miare dobrze to leży czy widać z przodu że to jest rzeźba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety narazie wygląda troszkę na rzeźbę, potzrebna będzie ingerencja blacharza:) Zresztą obejrzyjcie reszte fotek. Cos mi sie wydaje ze wrócędo pomysłu wstawienia soczewki w oryginalny passatowski reflektor:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prezentuje sie pięknie, szkoda że nie są bardziej zaokrąglone jak oryginały :/ troche pracy przy tym będzie ... ale na pewno warte pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZARO 35i, te światelka co ja wstawiałem do swojego autka to jest soczewka, a angel eyes nie posiadaja soczewki:( Gdyby miały to nigdy bym sie nie zabrał za taka rzeźbe. Ale nie ważne, pomysł wsadzenia lamp od BMW E36 umarł:( Natomiast wstawiłem już soczewki do oryginalnych lamp:):D, jeszcze tylko czekam na wypolerowane klosze (powinny przyjść do mnie w piatek i montuje całe światełka do PAsska+ xenonki:0 A oto fotka mojej własnoręcznie robionej lampy z soczewka.

obraz 054.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OOO STARY Podaj receptórkę jak to zrobić samemu? no wiesz z kąd soczewicę podkupić jak wmątować gdzie czysty klosz dorwać itd....

lampeczki wyglądają eXXXtra

 

a no i jak je odpalisz to opisz efekty czy jaśniej na światełkach mijania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OOO STARY Podaj receptórkę jak to zrobić samemu? no wiesz z kąd soczewicę podkupić jak wmątować gdzie czysty klosz dorwać itd....

lampeczki wyglądają eXXXtra

 

Już głupszych pytań zadawać nie można, w dodatku edytuj posty...

A odpowiedzią na większość pytań jest http://www.allegro.pl

 

@tacza wygląda całki przywoicie.

Ale jak skończysz to oczekujemy ładnego foto-story z przeprowadzonych prac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez jestem ciekaw w jaki sposob te soczewki tak pieknie wkomponowales w oryginalny odblysnik, moze jak sie dowiem to i ja poprobuje (kto wie?)

tylko czy mijania moga byc na soczewkach?? ale chyba tak bo te sa na soczewkach (2)

http://moto.allegro.pl/item310197852_lampy_nowe_vw_passat_b3_soczewki_chrom_od_abm_.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie!

Te lampy z tuning-tec są niesamowite, strasznie mi się podobają i... proponuję zacząć ostrą ofensywę na producenta aby coś takiego wymodził do B4.

 

 

 

Układ 2x soczewka, diodowe postojówki to ekstra sprawa. A jeszcze jakby się udało umieścić w takim cudzie światła do jazdy dziennej to już wogóle luksus.

 

Jutro do nich zadzwonię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie podobaja takie czarne - ale funduszy na takie zabawy nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz na forum a moze w PL:)

Wlasnie udalo mi sie wmontowac lampy z bmw do mojego paszteta.

Etap I zakonczony, czeka teraz na etap II. Kompletuje juz czesci by zamontowac ori bi xenon z mercedesa W221

Oto pierwsze foto:

dsc01030h.jpg

dsc01034y.jpg

dsc01033.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blendy kupilem dzisiaj nowe jutro beda przyciemniane, bo dzisiaj czasu braklo:) Ogolnie przerobi zajely mi 4 dni. Musialem wyciac kawalki pasa przedniego, pzeklepac grill, przerobic jego dolna krawedz i DUZO modzenia z lampami, wycinania, spawania, usczelniania. A jak swieci? Teraz jezdzil bym tylko w nocy:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, wsadziłeś i jest ok, a byłeś w stacji diagnostycznej zeby sprawdzić czy lampy da rade ustawić odpowiednio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności