Skocz do zawartości
tacza

Wsadzil ktoś lampy z bmw E36 do Passata B4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od paru dni usilnie szukałem soczewek do B4, niestety wynik negatywny:( I zastanawiam sie czy lepiej samemu przerabiac lampę i wsadzic soczewkę, czy może poprzerabiac uchwyty w lampie od bmw e36. Lampa ta wydaje sie byc najbardziej zblizona do vw. Montował juz ktoś lampe z soczewka od E36 do Passka B4??

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo, to jest to czego w sumie szukałem, tylko jeszcze przydałby sie opis jakiegos odważnego, który tego dokonal:) Chyba że będę pionierem, to w przyszłym tygodniu sam umieszcze opis przeróbki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tamte maja soczewki a te do b4 nie - i to jest glowna roznica, bo niestety ale do b4 nie ma soczewek - a do b3 tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak ci sie wydaje przecież B3 ma całkowicie inny kształt reflektorów wyższe i węższe czyż nie. A swoja droga ja mam ringi do b4 i wyglada wyje.....ście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogę przypuszczać bo nigdy się tak nie przyglądałem :D

szukając samochodu nigdy nie brałem pod uwagę passata... a nawet volkswagena jako takiego :P

B4 mam od tygodnia i jest to mój pierwszy samochód marki volkswagen stąd mogę zadawać czasem dziwne pytania lub wysnuwać błędne kontekstowo wnioski:hyhy:

 

także proszę o wyrozumiałość ;)

 

 

 

---

kontynuując - od Octavi może podpasują?

 

akurat przed firmą stoi octavia przodem do okien ale passka B4 ktoś postawił tyłem i nie mam porównania :582:

...

hmm... chyba jednak nie będzie pasować :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak ci sie wydaje przecież B3 ma całkowicie inny kształt reflektorów wyższe i węższe czyż nie. A swoja droga ja mam ringi do b4 i wyglada wyje.....ście.

wszystko kwestia gustu, a tutaj chodzi o to żeby mieć soczewki... wystarczy odciąć orginalne mocowania z tych lamp od bmw i przyspawać u jakiegoś plastikarza mocowania od lamp do b4 przykręcić podłączyć i działa...można cieszyć się soczewką w b4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampy od E36 juz zakupiłem, moze jutro przyjdą, wiec... pora ciąć metal i krzesac iskry:d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lampy od E36 juz zakupiłem, moze jutro przyjdą, wiec... pora ciąć metal i krzesac iskry:d

no to czekamy na wynik twojej pracy. Ja sam , pewno inni też długo szukamy fajnych lampek do B4ki :D

 

:padam::padam::padam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wszystko kwestia gustu, a tutaj chodzi o to żeby mieć soczewki... wystarczy odciąć orginalne mocowania z tych lamp od bmw i przyspawać u jakiegoś plastikarza mocowania od lamp do b4 przykręcić podłączyć i działa...można cieszyć się soczewką w b4

 

 

 

aż takie to proste?

i nic nie trzeba robić z blachami?

 

wszystko wchodzi?:zdziwko:

 

 

 

no bo jak tak, to to chyba opłacalna sprawa:

http://allegro.pl/item302109655_lampy_przednie_komplet_bosch_soczewki_bmw_3_e36.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy z takimi przeróbkami nie będą się czepiać na przeglądzie, pytam tylko z ciekawości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy z takimi przeróbkami nie będą się czepiać na przeglądzie, pytam tylko z ciekawości

Byle tylko nie było tam ksenoów z allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak tam postępy? szybko szybko bo kasa stygnie :D

 

poza tym różnica między angelami a tymi od bmw to ładniejszy wygląd, ringi też tam występują no i oczywiście upragniona soczewka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://farm1.static.flickr.com/5/6114783_69ce8e602b.jpg

Tylko, (jak widac na tym zdjęciu) będzie trzeba te lampy ustawic pod większym kątem, a to już tak ładnie może nie wyglądac. Najlepiej będzie wstawic je normalnie, tak by szły równo z maską, a dopiero środek wymodzic, przerobic na bixenon i pod większym kątem ustawic soczewki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lampy mam juz w domku, pierwsze oględziny mam juz za sobą, ale dopiero w poniedzialek będe je wpasowywał:) Napewno zdam relacje:), fotorelacje:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak niczego nie napiszesz o przymiarkach to nie zasnę .. a co za tym idzie jutro będę mamrotał w pracy i zgadnij przez kogo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lampy mam juz w domku, pierwsze oględziny mam juz za sobą, ale dopiero w poniedzialek będe je wpasowywał:) Napewno zdam relacje:), fotorelacje:):)

no ja od tego posta też mam kłopoty ze snem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności