Skocz do zawartości
adams

Jak zdjąć przedni i tylni zderzak w B5 3B – manual

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję Marcin, dwa pierwsze miałem ogarnięte, ale tych śrub z dołu nawet nie wiedziałem czego szukać, jeszcze raz dzięki!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka Mam problemik mały ze zderzakiem przednim Pasku B5 FL 2004r.

Robiłem niedawno rozrząd i zauważyłem ze poroz.... są mocowania śrub w zderzaku ... ( głównie te śruby które są na kóńcu i mocują zderzak do błotnika - po obu stronach) - Jest na to jakiś sprytny sposób żeby to naprawić/przerobić? bo mi chochwile narożniki wypadają z tych zatrzasków.

Przy okazji po założeniu zauwazyłem że teraz zderzak trochę bardziej odstaje pod lampami niż poprzednio .... powstały większe szparki niż były ... czy to wina tego ze narożniki nie trzymają tak jak powinny czy mozę złego spasowania zderzaka ? macie jakieś sprytne rozwiazanie ?

 

 

 

Chyba wiem już co jest .... wygląda na to ze mam po wyrywane/wyłamywane zatrzaski w zderzaku które trzymają zderzak w ślizgach + do tego zniszczone otworki na wkręty od nadkoli (trzymają na słowo honoru) Chyba bez wymiany zderzaka nie da się tego elegancko spasować no chyba zę ktoś ma jakis pomysł jak to rozwiązać ?

Edytowane przez Musiek85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak założyć spinkę pod śrubę srebrną w prawym górnym rogu, na załączonym zdjęciu, bez zdejmowania zderzaka? Z której strony ją wkładamy, z przodu pod zderzakiem czy od strony chłodnicy. 

sruba.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Zaczepy są na tyle solidne że nie mają prawa się połamać. 

Połamał mi się ten malutki zaczepik pod obydwu stronach który trzyma plastik z drugim plastikiem pod kolor karoserii.

 

Ma ktoś może numer części nakrętek od lamp tylnych bo tam dostęp jest fatalny i mogą poginąć te nakrętki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale w czym problem? Same przecież nie zginą. Nie wiem jak  w kombiaku, ale ja w sedanie oceniam na bardzo proste i szybkie demontowanie całych lamp tył. W kombi jest cieżko zdjąć lampy tył?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sedana. Fatalny jest dostęp. Za wykładzinę wyścielającą bagażnik trzeba klucz wciskać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale wykładzinę sobie odginasz i jest wszystko na wierzchu.  Chwila moment i lampy wykręcone bo to tylko trzy śrubki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności