Skocz do zawartości
Gość Allen

Gdzie dokladnie jest gniazdo diagnostyczne w B5 3BG?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Allen

Czesc. W jednym z przyklejonych tematow znalazlem: Passat B5 3BG - pod pokrętłami regulacji nawiewów (obok półki na książkę serwisową).

Mam climatronic... polka na ksiazke serwisowa jest pod kierownica. Gdzie mam szukac tego gniazda? ;] Z gory dzieki za pomoc i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale od roku 2000 jak sie nie myle jest pod dzwignią od hamulca ręcznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba do 2000 roku jak cos bo u mnie z 2001 jest tam u kolegi 2003 jest tez tam w superbie z 2005 jest tez tam a w najnowszym to chyba ta 1 fota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale od roku 2000 jak sie nie myle jest pod dzwignią od hamulca ręcznego.

 

w paskach B5 przed liftem gniazdo jest obok ręcznego pod taką gumką

 

6bc985fc4545fbb2m.jpg 6383e2d00154bb0am.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Allen

U mnie jest nad pedalem gazu (wersja angielska). Jeszcze raz dzieki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak mam podlokietnik inny nie taki jak ty tam na zdjeciach tylko taki zabudowany w tunelu całym to gdzie bede mial to gniazdo ?? pomozesz??

z góry wielkie dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak mam podlokietnik inny nie taki jak ty tam na zdjeciach tylko taki zabudowany w tunelu całym to gdzie bede mial to gniazdo ?? pomozesz??

O to musisz spytać tego, co montował podłokietnik od 3BG.

 

BTW

Poprawiłbyś rok produkcji autka. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koło recznego nie ma bo montowalem duzy podlokietnik!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koło recznego nie ma bo montowalem duzy podlokietnik!

 

Jeśli auto z podpisu,to nad nogami kierowcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Od razu zaznaczę że wiem gdzie szukać gniazda. W moim pasku (2000) jest tam gdzie być powinno - obok ręcznego.

W drugim Passacie (również 2.8 tylko automat) ze Szwajcarii (98/99) w tym miejscu jest po prostu dziura. Pod kierownicą też szukałem.

 

Macie pomysł jak zlokalizować ten kabel? Którędy on powinien lecieć zaczynając od komputera?

 

Pozdrawiam,

Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B5(3B) 1.9 TDI 110KM (AVG)

Rok prod: 1998

Witam.

Mam mały polem typu mój pasek po wizycie u mechanika okazało się iż nie posiada gniazda OBD w miejscu gdzie powinno być. Poradzicie jak można dołożyć to gniazdo w celach diagnostycznych. świeci mi się kontrolka ABS i mruga na czerwono kontrolka od hamulców, czasem brakuje z tylu jednego światła stop, (raz jest, raz niema) a do tego przy wrzucaniu wstecznego gaśnie silnik. Mechanik wstępnie obstawia pompa do ABS ale bez podpięcia VAG nie jest dojść przyczyny błędu. A także skasować kontrolki błędu poduszek.

Dzięki za wszelaką pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz dwa miejsca, w których było montowane gniazdo. W twoim przypadku pod dźwignią ręcznego. Jeśli tam go nie ma, to pytaj poprzedniego właściciela. Skąd mamy wiedzieć gdzie zostało przeniesione?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie powinno być go nie ma, a poprzedniego właściciela nie zapytam bo kupiony w komisie. Właśnie się chciałem dowiedzieć ewentualnie którędy powinien lecieć kabel diagnostyczny abym wiedział którędy szukać, aby nie rozbierać całego środka szukając kabla, lub co może być przyczyną wyłączania silnika po wrzuceniu wstecznego biegu. Drugie miejsce gdzie było, bo może tam przeniesione jest.

 

 

Edytowane przez mkpol
nie cytujemy posta pod którym bezpośrednio odpisujemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, niuniek76 napisał:

Drugie miejsce gdzie było, bo może tam przeniesione jest.

Nad nogami kierowcy po lewej stronie w B5FL.Tak ciężko przeczytać te kilka postów z tego tematu?Są linki i zdjęcia z umiejscowieniem.

Edytowane przez riccardoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdejmowałeś środkowy tunel,aby sprawdzić,czy nie ma gdzieś pod tunelem (bo ktoś zapomniał włożyć po demontażu) w okolicach miejsca gdzie powinno być?Ewentualnie czy niema tam przewodów nie podłączonych?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za pomoc, szczególnie tym co nie chcieli. Znalazłem kostkę po rozebraniu tunelu i prawie połowy podłogi. Dzięki riccardoa masz u mnie dobre piwo za trop czego szukać. Bałem sie że ktoś odciął jednak tą kostkę całkowicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności