Skocz do zawartości
marcink

Niebieskie kontra białe szkła lusterek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam oryginalnie białe szkła lusterek. Dostałem w prezencie niebieskie podgrzewane :

http://www.allegro.pl/item290065790_wklad_lusterka_passat_b5_audi_a3_4_6_ogrz_komplet.html

 

Dokładnie te jak w linku.

Dostałem, bo mam popalone maty grzewcze w oryginałach.

 

Czy ktoś z Was po zmianie z białych na niebieskie uwazał,że niebieskie to zły, nietrafiony pomysł? Że gorzej widać? Jakie odczucia?

 

Przeczytałem kilka postów o podobnej treści i mam obawy,że faktycznie w pochmurne dni będzie do kitu w nich widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Garrett

Nawet nie ma co porownywac, niebieskie bez dwoch zdan - jezdzilem z takimi w Audi, a teraz jestem na etapie poszukiwan niebieskich wkladow podgrzewanych i oryginalnych do B5 (jakby ktos widzial aukcje prosze o linke:p) Nic sie nie zastanawiaj, bo widac identycznie, duzy plus to wlasnie zero oslepiania przez swiatla samochodu jadacego za nami. Polecam, szkoda ze maty popalone;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja we wczesniejszym aucie mialem niebieskie od kierowcy i zmienilem potem przy okazji zmiany calego lusterka na biale i...mi sie wydaje ze niebieskie wyostrza i nie daje tak po oczach jak jakis idiota jedzie za toba na zle ustawionych swiatlach...wydaje mi sie ze niebieskie sa ciut lepsze, ewentualnie brak roznicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość YOdi

Mam takowe lusterka kupione dokładnie na tej aukcji :). Powiem jedno są ZNAKOMITE. :) Pasują jak ulał

także montaż bezproblemowy jest. Ciekawostka jest ze na lusterkach jest napisane Made in Brasil :)) Nie ma porównania do białych szczególnie nocą gdy za tobą ktoś jedzie i świeci ci prosto po lusterkach co wcale mile nie jest... polecam je z całą odpowiedzialnością; ))

 

pozdrawiam

 

Yodi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje temat w celu zebrania większej ilości opinii.  Czy niebieskie wkłady zapewniają w dzień taki sam poziom widoczności ?  A jak na wieczór albo w szary dzień?

Edytowane przez StreamHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkop roku B|...

Odnośnie tematu, w moim przypadku praktycznie nie widziałem różnicy odnośnie poziomu widoczności. Jedynie przy "czarnych rycerzach" na drodze wieczornej gorzej w niebieskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Passata szły niebieskie szkła w oryginale? Coś etka mi nie pokazuje nic o niebieskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli trzeba brać zamienniki. Ok, dzięki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności