Skocz do zawartości
Gość Tomek27

Instruments

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tomek27

Witam,ma ktos moze opis grup wyswietlanych w sterowniku Instruments?

Piszac bardziej precyzyjnie,interesuje mnie dokladnie grupa nr 003,pole wskazan nr.1 lub 2.Wyswietla mi tam temperature 50C,nawet wtedy gdy ayto postoi na mrozie kilka dni.Czy tylko ja tak mam...Silnik AHU.Dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie masz cos z czujnikiem temperatury zewnetrznej ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek27

yyy..ale auto,o ktorym mowa,nie ma klimy wiec tym samym i takiego czujnika,chyba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musi miec - masz go posro dku nawiewu na przednia szybe - taki dzyndzelek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
musi miec - masz go posro dku nawiewu na przednia szybe - taki dzyndzelek

Jak nie ma klimatronika to tego dyndzla też nie ma. A poza tym mowa jest o innym czujniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek27

no wiec.....ma ktos opis tejze grupy,czy raczej nie bardzo?:/:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek27

No wiec dowiedzialem sie,ze pole wskazan nr1 w grupie 003 w Instruments pokazuje temperature cieczy chlodzacej.Tylko dlaczego ta temperatura(pokazywana w instruments) jest calkowicie inna od tej pokazywanej w bloku silnika,i inna od tej pokazywanej na zegarze?Dodam,ze gdy wykonuje test elementow wykonawczych na istruments,wskaznik temperatury stoi w miejscu,natomisat w czasie jazdy dziala dobrze i pokazuje w miare to samo co odczyty z Vaga na bloku silnika...co Wy na to?

 

Zna ktos jakies dobre sposoby na sprawdzenie czujnika temperatury cieczy chlodzacej??Oprocz tych zwiazanych z pomiarem rezystancji w roznych temperaturach?Mam na mysli,jak sprawdzic dzialanie wszystkich pinow na czujniku.Pomiar rezystacji da mi informacje o jednej czesci czujnika,piny 3 i 4( i te piny wysylaja info do kompa-ta temperature mam ok),za wskaznik na desce rozdzielczej odpowiadaja piny 1 i 2 (tutaj vag wskazuje mi temp 50C caly czas).Ktos wie jak je sprawdzic?Czy tez rezystancja w roznych temperaturach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ten podwójny czujnik często się psuje i najlepiej jest go wymienić. Problem z głowy jeżeli kupisz oryginalny w ASO, z innymi mogą być podobne jazdy.

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności