Skocz do zawartości
Gość gonek

Ramka do navi MFD-gdzie kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gonek

Witam.

Mam zamiar kupić do swojego paska nawigacje MFD i wstawić w konsole. Niestety nie mige znaleźć ramki drewnopodobnej do konsoli. Na Allegro znalazłem tylko czarne i karbon.

Moze macie jakieś namiary, lub wiecie gdzie można taką ramke dostać. W takim kolorze musi być ta ramka:

gamma.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko pewnie będzie taką kupić. Chyba zostanie tylko dealer VW. Niestety cena tam to pewnie ponad 600 zł.

Aż tak nietypowe części trzeba będzie chyba zamówić. Czas oczekiwania może być nawet do 3 miesięcy.

Czarna kosztuje tam ok 200 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

szukasz jeszcze?

<<Alegro>>

 

 

 

Pozdr

vanbulion

323183797.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość alex7736

z tymi cenami to przegiecie po prostu 499 ludzie kokosy robią na tymch ramkach dosłownie poszukaj z rozbitych albo z angoli bez urazy dla sprzedawcy ale naprawde juz sie w głowach po przewracało i do tego jeszcze aukcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

bedziesz sprzedawal te swoje radio co masz teraz zalozone(te co widac na zdjeciach) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Podepnę się do tematu ramki.

Poszukuję ramki tylko nie chcę ani navi ani drewna. Zalerzy mi na otworze 1DIN pod zmieniarkę w miejscu tej pułeczki. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zalerzy mi na otworze 1DIN pod zmieniarkę w miejscu tej pułeczki
Oryginalnie nie ma takiej wersji.

Robisz tak jak do navi i wkładasz taką przegródkę 1J0 857 725 B, która dzieli otwór 2-din na 2x 1-din.

Od góry masz radio 1-din, w środku zmieniarkę 1-din lub odwrotnie. Na dole klimatronik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest coś takiego bo widziałem. U mnie ta zamiana nie podejdzie bo mam manual i w tym cały problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie ta zamiana nie podejdzie bo mam manual
Ja nie przerabiałem nigdy z klimatyzacją manualną, ale zdaje się na tym forum ktoś o tym pisał. Podobno można i nawet linek wystarczy. Gałki od regulacji są wyżej niż klapki regulujące dopływ powietrza, więc teoretycznie powinno wystarczyć. Może ktoś, kto to przerabiał, wypowie się w tej kwestii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest coś takiego bo widziałem. U mnie ta zamiana nie podejdzie bo mam manual i w tym cały problem.

 

Tak, ja tez widziałem taką zmieniarke z "boczkami", ktora pasuje w miejsce półki pod radiem w ramce 1DIN, ale nie mogę teraz znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ten rodzaj drewna o nazwie "zebrano" występował bardzo rzadko - zazwyczaj w wersjach w8 i 2.5tdi /180km/. Nowa ramka kosztuje 150 euro. Ja miałem szczęście bo po roku poszukiwań kupiłem cały zestaw takiego drewna z ramką 2 din za 200,00 zł. Co ciekawe panel sterowania szyb jest w całości pokryty drewnem!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuję ramki 2 din drewno podobnej, jeżeli ktoś posiada to proszę o odzew , dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności