Skocz do zawartości
Gość carmelo1

Jakie felgi?? 17 czy 16

Rekomendowane odpowiedzi

Gość carmelo1

witam mam pytanko apropo felg do passka b3 jakie sa mozliwosci jego co do rozmiarow i czy nie ma problemy podczas jazdy..ktore polecacie 17 calowe czy 16... :643: z waszej praktyki ocencie...dzeki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam na początku przepraszam ze odkopuje kotleta z przed paru lat

 

 

Mam możliwość zakupu felg 17 do passata b4 1z na seryjnym zawiasie

 

Felgi tak jak mówię 17"

et 37 7J

 

czy felgi się zmieszczą czy nie będzie obcierała jakie opony do tego można zastosować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy felgi się zmieszczą czy nie będzie obcierała jakie opony do tego można zastosować

Faktycznie mega kotlecik

17/40/205 17/40/215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie mam 225/45/17 i niestety przod sie nie niesci:/:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałwm 215/45 r 17 na seryjnym zawiasie było git ale teraz na glebie mam 205/40 przod -75mm i jest na styk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam na początku przepraszam ze odkopuje kotleta z przed paru lat

 

 

Mam możliwość zakupu felg 17 do passata b4 1z na seryjnym zawiasie

 

Felgi tak jak mówię 17"

et 37 7J

 

czy felgi się zmieszczą czy nie będzie obcierała jakie opony do tego można zastosować

co bysmy ci nie pisali i nie zapewniali pewnie bedziesz widzial je zanim kupisz wiec klucz lewarek i zaluz na probe jedna skrec lewo skrec prawo zakrec felga i bedziesz mial pewnosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam u siebie 205/55 r16

 

wczesniej jezdzilem honda crx na twardym zawieszeniu, mazda mx3 na seryjnym (aczkolwiek i tak nieco sztywniejszym niz zwykle 4 drzwiowe auto). Na obu tych autach mialem te same kolaktorych nie sprzedawalem z autem. byly to 195/50 r15.

 

Przesiadajac sie do passata mialem nadzieje na odrobine komfortu. Pomyslalem sobie ze rodzinne kombi, wysoko zawieszone (zakladam ze to przez te 16 calowe felgi :) ) bedzie eleganckie. A tu kicha. Jezdzi sie fajnie, silnik 1Z pokazuje mi po mioescie na tych kolach spalanie ok 6.5 l/100 km ruskiej ropy wiec jesli chodzi o ekonomie nie mam zastrzezen, wlasciwosci jezdne ok, skreca, przyspiesza, trzyma sie drogi, na krawezniki wjezdza, nic nie obciera, ale co do komfortu mozna by sie przyczepic. Nie jest zle ale wiadomo, Polak lubi pomarudzic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności