Skocz do zawartości
Gość phoenixgold

Mul-T-Lock kila wersji

Rekomendowane odpowiedzi

Gość phoenixgold

Witam

Ma pytanie w sprawie Mul-T-Lock'a w B6. Wlasnie jestem na etapie poszukiwania warsztatu i rodzaju multlocka w okolicach katowice-sosnowca. Na naszym forum wyczytalem ze Mul-T-Locki sie roznia rodyajem stali, jest wersja xxx ktorej juz azotem w sprayu sie nie da tak latwo sforsowac.

I teraz pytanie czy starac sie zalozyc Mul-T-Locka w vw czy w innym warsztacie ? Na cos zwrocic uwage wybierajac warsztat i model Mul-T-Locka?

 

dzieki pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak kupowałem auto miesiąc temu to pytałem w nomie w Katowicach i powiedzieli że do dsg nie montują bo zaskomplikowane. Ja kupiłem niedźwiedź locka i sam montowałem trwało to może 1,5h, fakt że jest tam pare elementów które mozna zepsuć, ale wszystko da sie zepsuć jak sie bardzo chce. Bardzo fajna blokada bo nie trzeba wyciągać bolca tylko przekręca się wkładke klucza i sama sie zatrzaskuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jak kupowałem auto miesiąc temu to pytałem w nomie w Katowicach i powiedzieli że do dsg nie montują bo zaskomplikowane. Ja kupiłem niedźwiedź locka i sam montowałem trwało to może 1,5h, fakt że jest tam pare elementów które mozna zepsuć, ale wszystko da sie zepsuć jak sie bardzo chce. Bardzo fajna blokada bo nie trzeba wyciągać bolca tylko przekręca się wkładke klucza i sama sie zatrzaskuje.

 

 

Cześć piter,

czy nie sprawiło by ci kłopotu aby wrzucić pare fotek jak to wszystko wygląda po montażu

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jak kupowałem auto miesiąc temu to pytałem w nomie w Katowicach i powiedzieli że do dsg nie montują bo zaskomplikowane. Ja kupiłem niedźwiedź locka i sam montowałem trwało to może 1,5h, fakt że jest tam pare elementów które mozna zepsuć, ale wszystko da sie zepsuć jak sie bardzo chce. Bardzo fajna blokada bo nie trzeba wyciągać bolca tylko przekręca się wkładke klucza i sama sie zatrzaskuje.
a powiedz mi nie bedziesz mial jakis problemow z gwarancja? bo znajac nasze "kochane" serwicy moga sie do tego przyczepic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kovens

Podpinam sie pod pierwsze pytanie tyle ze mam 3BG. Jakiego multilocka zalozyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to jest azot w spraju?chodzi ci o ciekly azot?niestety na cieklym azocie nie robi roznicy zbytnio czy stal jest wysokoweglowa, stopowa itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nie bedzie sie bawil zeby krasc z cieklym azotem paska. przejda sie po parkingu i wezma innego gorzej zabezpieczonego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w sprawie Mul-T-Lock'a w B6. Wlasnie jestem na etapie poszukiwania warsztatu i rodzaju multlocka w okolicach katowice-sosnowca. Na naszym forum wyczytalem ze Mul-T-Locki sie roznia rodyajem stali, jest wersja xxx ktorej juz azotem w sprayu sie nie da tak latwo sforsowac.

I teraz pytanie czy starac sie zalozyc Mul-T-Locka w vw czy w innym warsztacie ? Na cos zwrocic uwage wybierajac warsztat i model Mul-T-Locka?

Jaką masz skrzynię manual czy automat? jesli manual to nie ma żadnego problemu, ja montowałem swoja w ASO nazywa się Niedźwiedź Lock i działa w ten sam sposób jak to opisał Piter_ok1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o utrate gwarancji to prawda jest taka ze jak serwis montuje blokade jako np. gratis przy kupnie to i tak żadnego papieru na nią nie daje, więc konkurencyjny serwis i tak nie wie kto to zakładał, a w/g prawa europejskiego w ostateczności musieli by udowodnić że sama modyfikacja spowodowała usterke. Tym bardziej że w moim przypadku przy kupnie powiedziano mi że "sie nie da" do dsg glokady założyć, a chciałem i pytałem o to. Widocznie kiedys próbowali i komuś coś zepsuli i nie ufają swoim mechanikom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm dostałem papier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm dostałem papier

 

fakture vat na ozł? czy certyfikat z pieczątką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zaświadczenie o montażu tegoż urządzenia wystarczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zaświadczenie o montażu tegoż urządzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności