Skocz do zawartości
Gość jack29

regulator elektrycznie sterowanych lusterek

Rekomendowane odpowiedzi

Może mi ktoś powiedzieć co wchodzi w pełen skład elektrycznych lusterek w B4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może mi ktoś powiedzieć co wchodzi w pełen skład elektrycznych lusterek w B4?

 

 

No ja myślę że regulacja elektryczna + podgrzewanie. Przynajmniej ja tak mam ( mam klimatronik, wiec może podgrzewane to dodatek?)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak btw to chciałem zapytać czy ten dżojstik http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...eb19547f0.html jest orginalny od B4 i czy podejdzie inny z innego modelu? ( u mnie są podgrzewane lusterka, ale podłączone do tylnej szyby).Nie wiem czyt o oryginalne, czy nie powinny się włączać dżojstikiem?

 

ten dżoj wygląda mi na oryginalny od B3/B4.

 

Podgrzewanie lusterek włącza się razem z podgrzewaniem tylnej szyby przyciskiem umieszczonym pod radiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może mi ktoś powiedzieć co wchodzi w pełen skład elektrycznych lusterek w B4?

Pewnie to samo co w B3;)

Części potrzebne do przekładki: Lustra, wiązka, joy, zaślepka od strony pasażera.

Lustra są podgrzewa i odbywa sie jak to już wcześniej pisał Adams włącznikiem od podgrzewania tylnej szyby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Części potrzebne do przekładki: Lustra, wiązka, joy, zaślepka od strony pasażera.

Lustra są podgrzewa i odbywa sie jak to już wcześniej pisał Adams włącznikiem od podgrzewania tylnej szyby.

 

Czyli nie ma tam jakiegoś sterownika tylko normalnie wszystko idzie przez ten joy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli nie ma tam jakiegoś sterownika tylko normalnie wszystko idzie przez ten joy?

z tego co mi wiadomo to tak. Są trzy przewody do podpięcia w tablice bezpieczników i wszystko ma działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może ktoś zrobic zdj jak powinien wyglądać ten joy z tymi bolcami co dwa u góry trzy na dole czy jak?? bo lewe mi działa a jak przełączę na prawe to mi bezpiecznik pali od razu:( co to może być? może to silniczek? on jest w lusterku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W tym dżojstiku jednego bolczyka ma po prostu brakować! Gdy go się wsadzi to robi zwarcie! Ma brakować górnego po stronie co są dwa miejsca. Nie wiem czy to rozwiązanie na rynek angielski czy co...

 

powinno pomóc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
problem rozwiązany sposobem prób i błędów (osiem bezpieczników) W tym dżojstiku jednego bolczyka ma po prostu brakować! Gdy go się wsadzi to robi zwarcie! Ma brakować górnego po stronie co są dwa miejsca. Nie wiem czy to rozwiązanie na rynek angielski czy co...

 

ogromne dzięki adams, nigdy bym na to nie wpadł, że tego jednego bolczyka ma brakować, mi też leciały bezpieczniki bo z dwóch takich manipulatorów złożyłem jeden i założyłem do samochodu, dzisiaj wyjąłem ten górny bolczyk i sterownik działa tak jak powinien i nie wywala bezpieczników, ogromne dzięki

 

dla zainteresowanych ponizej zdjęcie którego bolca ma brakować :fajny (pod tą płytką jest suwak na którym mają być jeszcze 3 takie bolczyki).

P1080591.jpg

Edytowane przez S)-(OGUN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest problem z lusterkami, gdy chce regulować to tylko coś pyka w lusterku ?

jaka może być teog przyczyna b3 92r. 20.16V wersja USA

A prawe od pasażera wogole nie ma joystika ? i nie widze jakiegos przełaczania na prawe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A prawe od pasażera wogole nie ma joystika ?

nie ma. tam ma być zaślepka. kierowca steruje obydwoma lusterkami.

i nie widze jakiegos przełaczania na prawe ?

dżojstik jest tak jakby dwu-stopniowy: kręcisz prawo lewo i albo sterujesz jednym lusterkiem albo drugim...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiedziałem że jest takie rozwiazanie. Dzięki "adlik"

A co do tego pykania to wiecie czym moze byc spowodowane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki "adlik"

Qdlik jak już ;)

jest taki przycisk "pomógł".. :P

a co do Twojego pytania to niestety nie pomogę bo lusterka będę dopiero montował...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest problem z lusterkami, gdy chce regulować to tylko coś pyka w lusterku ?

Musisz zdjąć lustro-na zaczepach- i sie wyjaśni bo mogło sie wszystko zrujnować zwłaszcza jak ktoś przedobrzył z regulacją w skrajnych położeniach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej nie było tak przedobrzone. z tego co pamiętam to prawe pykało pierwsze w momencie gdy regulowałem lewym, tak jak by chciały oba razem pracować. No ale nic , jak znajde chwile czasu to rozbiorei może akura cos sie rozsypało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest taki przycisk "pomógł"..

Punkt 2.7 =>Regulaminu :nono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Punkt 2.7 Regulaminu

przepraszam.. nie wiedziałem... już się poprawiam i za karę czytam cały regulamin...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz nie spamujcie :D

Teraz zadziąłało prawe lusterko, ale jak zaczynam regulacje lewym w momencie naciśnięcia regulacji pyka coś w prawym ? a gdy przełączę na prawe to nic sie nie dzieje, dziwne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
juz nie spamujcie :D

Teraz zadziąłało prawe lusterko, ale jak zaczynam regulacje lewym w momencie naciśnięcia regulacji pyka coś w prawym ? a gdy przełączę na prawe to nic sie nie dzieje, dziwne ?

Wymień ten przełącznik i będą lusterka działały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie też tak pykało i brakowało tych blaszek w joystiku dorobiłem sam i wszystko działa tylko w górnej częsci musi być tylko u góry albo na dole nie pamiętam u góry gdzieś w temacie jest zdj jak to ma wyglądać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności