Skocz do zawartości
Gość jack29

regulator elektrycznie sterowanych lusterek

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie też tylko pykało,rozebrałem przełącznik płytkę oczyściłem drobnym papierem ściernym i lusterka zaczęły działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Z zamiarem wpakowania mechanizmów el. lusterek i joya z passata B4 do mojego golfa mk2 (wchodzi P&P) Zanabyłem elektryke luster i joya takiego jak na zdjęciu poniżej;

1052173284

Przed wsadzeniem tego do auta chciałem sprawdzić czy wszystko działa,więc podpiąłem sobie to na krótko w domu,podpiełem pod zaśilacz 12V i buba :/

Przełącznik L-R działa bez zarzutu,lecz sam joy działa tylko w lewo i w góre...Przy próbie wciśnięcia w dół lub w prawo wywala bezpiecznik :( same mechanizmy są na 200% dobre,bo po odwróceniu fazy(zamiana plusa z minusem)Silniczki działają w odwrotną strone...Co może być tego przyczyną??Rozebrałem joya,przeczyściłem papierkiem 400,zapśikałem kontakt-sprayem ale nadal lipa.

Jak na moje oko w środku wszystko jest wporządku,na 2 stronie tego tematu jest fotka jakiego "bolczyka"ma nie być,u mnie go nie ma więc powinno być ok,ale niestety nie jest.

Spotkał się Ktoś z czymś takim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ogromne dzięki adams, nigdy bym na to nie wpadł, że tego jednego bolczyka ma brakować, mi też leciały bezpieczniki bo z dwóch takich manipulatorów złożyłem jeden i założyłem do samochodu, dzisiaj wyjąłem ten górny bolczyk i sterownik działa tak jak powinien i nie wywala bezpieczników, ogromne dzięki

 

dla zainteresowanych ponizej zdjęcie którego bolca ma brakować :fajny (pod tą płytką jest suwak na którym mają być jeszcze 3 takie bolczyki)

 

a pod ta 'blaszka' masz 3 bolczyki? ktory bezpiecznik wyrzucalo?

ps. tzn,ze tego bolczyka w ogóle ,nie bylo? czy go pomiinales w skladaniu?

pribuje to zlozyc ,juz którąś godzine....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a pod ta 'blaszka' masz 3 bolczyki? ktory bezpiecznik wyrzucalo?

ps. tzn,ze tego bolczyka w ogóle ,nie bylo? czy go pomiinales w skladaniu?

pribuje to zlozyc ,juz którąś godzine....

 

W tym dżojstiku jednego bolczyka ma po prostu brakować! Gdy go się wsadzi to robi zwarcie! Ma brakować górnego po stronie co są dwa miejsca. Nie wiem czy to rozwiązanie na rynek angielski czy co...

 

z tego co pamiętam/wyczytałem to wywala siódmy bezpiecznik od lewej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiam!

 

Niestety musze odgrzać bo nie moge zakladac swoich tematów poki co.

 

Tyle co zalozylem do swojego '91 B3 GT elektryczne podgrzewane lusterka.Podłączone ale działa tylko lusterko kierowcy.Po przełączeniu pilota na lusterko prawe pstyka lusterko kierowcy i to wylacznie w osi góra dół.Lewo prawo totalnie 0 reakcji.Lewe działa całkiem normalnie.

 

Czy da sie to jakos...inaczej podpiąć?czy to raczej wina samego pilota?

Lusterka obydwa sprawne bo podpinałem prawe z lewej strony i odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności