Skocz do zawartości
Gość 1mk2mk

Jak podłączyć odtwarzacz mp3 pod radio VW Gamma

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 1mk2mk

Witam,

 

Mam takie pytanie. Czy ktoś zna jakąś możliwość podłączenia odtwarzacza mp3 do oryginalnego radia VW typu Gamma (radio jak i samochód jest z 1995 roku). Chodzi o to żeby zamiast np. zmieniarki CD lub dodatkowo, wyprowadzić kabel z małym "dżekiem". Byłem w kilku warsztatach w Warszawie i pytałem o taką możliwość ale nikt nie chciał się podjąć takiej przeróbki. Każdy radzi wstawić nowe radio i podłączać wtedy co się chce. Dla mnie nowe radio nie jest rozwiązaniem, bo zaraz mi ukradną (takie osiedle - w zeszłym roku straciłem 3 radia w innym samochodzie), a poza tym to klasyczne radio Gamma bardzo mi pasuje. Tylko że jest to stary model i nie ma żadnych wyjść - out. Czy ktoś się spotkał z takim problemem, lub zna miejsce lub osobę która umiałaby taką przeróbkę wykonać?

Próbowałem też przez transmiter radiowy - niestety jakość transmisji była bardzo słaba!

 

Pozdrawiam

 

1mk2mk, Warszawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to żeby zamiast np. zmieniarki CD... wyprowadzić kabel z małym "dżekiem

1mk2mk, Warszawa

 

bylo na forum, kabelek okolo 90PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kri100v
Czy ktoś zna jakąś możliwość podłączenia odtwarzacza mp3 do oryginalnego radia VW typu Gamma (radio jak i samochód jest z 1995 roku).

 

Ja znam, opis jednego mam w podpisie ale juz mam zrobione tak ze slucham sobie MP3 przelaczajac radio na zakres AM. Opis takiej przerobki pojawi sie wkrotce. Oczywiscie w podpisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem u siebie kiedys interfejs od Ipoda + ipoda. Przestawiłem sie na radio ALANA od Seata, sprzedalem ten interfejs i ipoda, bo mnie to nudzilo juz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kri100v czy moglbys zapodac ten opis do Liniowego via AM(GAMMA V) zrobilem sobie dzis ta wersje na Tape ale nie wiem jak zrobic zeby mi kaseta nie krecilo pozatym rewelacja 10min roboty i zerowe koszta ;) trudno bylo mi znalezc na plycie te rezystory(brak opisu na pcb) ale jakos dalem rade ponizej foto jakby ktos mial taka plyte jak moja. Troche zmodyfikowalem przerobke pozostawiajac rezystory na miejscu i robiac 2 ciecia (latwe do rekonstrukcji na przerabianym egzemplarzu).

1.jpg

1r.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam radio gamma V (by SONY) i chciałbym dorobić wejście aux, proszę o schemat z opisem gdzie się wlutować i jak przestawić w menu aby radio widziało to wejście,

z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

httpwww.vwclub.bgforumviewtopic.phpf=12&t=259015

wersja tape działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności