Skocz do zawartości
Gość skorpion1vw

Jaki Chip ,gdzie i za ile w 1.8T z LPG

Rekomendowane odpowiedzi

nie dziwie sie bo AWX jest wzdluzny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aa no tak... i tu mnie masz. w kazdym badz razie golfina ze 130Kucy. nie wiem ile on ma w papierwach do 100km/h ale nawet na elastycznosc w normalnej jezdzie odstawal a ja na gazie. z chipem jest swietnie. za 1500zl nie mozna sobie sprawic wiekszej frajdy. szoda tylko, ze na tak niedlugo. ja po 40tys chcialbym juz uderzyc w wieksza moc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to calkiem normalne zachowanie:) 180km przy wadzie 1400kg szału nie robi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do v-techu to nie jest zła firma pod warunkiem ze ma sie sprawny samochód. Programy mają rózne i je sami pisza i to sa dobre sprawdzone programy , to akurat umieja robić , natomiast do do ich wiedzy na temat mechaniki i elektroniki to dno. Jak robiłem u nich chipa to nie zabarzdzo radzili sobie z vagiem , musiałem im troche pomoc, ale program ok , działa bez zarzutu. Tak, ze jezeli macie sprawny samochód, serwisowany to v-techa moge polecic. Jak cos nie domaga to raczej jeddzcie\gdzies indziej bo oni oprócz diagnostyki przeplywki niewiele umieja. W Jankach polecam diagtronic, chłopaki mają naprawde wiedze, zrobią wszystko od programu do rozbiórki silnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co do v-techu to nie jest zła firma pod warunkiem ze ma sie sprawny samochód. Programy mają rózne i je sami pisza i to sa dobre sprawdzone programy , to akurat umieja robić , natomiast do do ich wiedzy na temat mechaniki i elektroniki to dno. Jak robiłem u nich chipa to nie zabarzdzo radzili sobie z vagiem , musiałem im troche pomoc, ale program ok , działa bez zarzutu. Tak, ze jezeli macie sprawny samochód, serwisowany to v-techa moge polecic. Jak cos nie domaga to raczej jeddzcie\gdzies indziej bo oni oprócz diagnostyki przeplywki niewiele umieja. W Jankach polecam diagtronic, chłopaki mają naprawde wiedze, zrobią wszystko od programu do rozbiórki silnika

 

 

hhmm, tylko że diagnostyka przed modem to podstawa i vagowanie to powinni mieć opanowane do perfekcji. Ale to już problem ich klientów a nie mój.Ja bym nie dał im fury na mody :D.

 

... z chipem jest swietnie. za 1500zl nie mozna sobie sprawic wiekszej frajdy. szoda tylko, ze na tak niedlugo. ja po 40tys chcialbym juz uderzyc w wieksza moc.

 

hehe i tutaj masz racje. Ale powiem Ci że i tak jesteś wytrwały;). Ja po 15tys. szukam więcej a mam program zachowawczy na 194 KM.

W tym miesiącu zakładam FMIC`a i lecę po więcej KM i Nm.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak. na VAGu to ja sie znam dostatecznie dobrze i wiedziałem ze samochód jest sprawny na 100 proc, bo sam taka diagnostyke sobie robie raz na jakis czas, tak kontrolnie. Jedyne co umieli to sprawdzic przepływkę, zrobili sobie takie urzadzenie do sprawdzania, nawiasem mówiąc bardzo sprytne. Jak po pierwszym hamomowaniu wychodzi zgodnośc parametrów z danymi katalogowymi i nie ma jakiś zaburzeń w wykresie to ładują nowy program. Jak cos jest nie tak to proponują serwis.

A programy robia dobe, wszystkie modyfikacje fabryczne w seat polska pochodzą własnie od nich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiem tak. na VAGu to ja sie znam dostatecznie dobrze i wiedziałem ze samochód jest sprawny na 100 proc, bo sam taka diagnostyke sobie robie raz na jakis czas, tak kontrolnie. Jedyne co umieli to sprawdzic przepływkę, zrobili sobie takie urzadzenie do sprawdzania, nawiasem mówiąc bardzo sprytne. Jak po pierwszym hamomowaniu wychodzi zgodnośc parametrów z danymi katalogowymi i nie ma jakiś zaburzeń w wykresie to ładują nowy program. Jak cos jest nie tak to proponują serwis.

A programy robia dobe, wszystkie modyfikacje fabryczne w seat polska pochodzą własnie od nich

Witam kolegę. Może mi kolega pomoże w kwestii diagnostyki? Mam B5 1.8T APU 1999r i mam program Polski VAG 2.5 i chcialbym sprzwdzić sobie przepustnicę, przepływkę i turbinę, a przyznam się , że nie mam bladego pojęcia jak to zrobić w tym prog'u. :633: Jakiego programu Ty używasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po zrobieniu programu zwiększasz ciśnienie doładowania o blisko/ponad 50% (z seryjnych 0,6 bara do blisko 1.0 bara w szczycie),
Czy w wersji z tiptroniciem tez mozna dac 1bar w szczycie (przy jakich min. obrotach), czy moze to byc juz szkodliwe dla skrzyni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli jest ktoś chętny na chipsa z wrocka zapraszam na Pw lub moją str firmową i proszę o kontakt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie dodam że polecam wszelkie usługi w DEM Car Customs.

Wyspawali mi pieknego 3calowego downpipe do 1.8T , polecam ich w szczególności jesli ktoś myśli o chiptuningu, wycinająć katy , montująć dolot , downpipe od turbo można zwiększyć przyrost po programie dość znacząco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiam mam pytanie, może ma ktoś gotowy program/wsad do 1.8t AWT na jakieś 180-190km z góry dzięki podam meila [email protected] lub gg 7370044

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jericho, a wgrałeś któryś z tych gotowców do swojego auta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jericho, a wgrałeś któryś z tych gotowców do swojego auta?
Nie, bo sie na tym nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukając informacji w sieci znalazłem ciekawy poradnik który powinien przeczytać każdy przed zwiększeniem mocy w swoim aucie jest wiele czynników na które wpływają podwyższone wartości. http://www.motointegrator.pl/s/chip-tuning/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności