Skocz do zawartości
zoran

sciaga podczas przyspieszania

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, ale proponuję zdjąć koło i jakimś prętem lub łomem poruszać wahaczem na boki, nie da się nie zauważyć, co jest walnięte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no właśnie pisałem w temacie,że poduszki wybite...mogą mieć wpływ na to?

Mogą ja u siebie przerabiałem taki problem ;)

 

Pozdrowionka :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w identycznym przypadku miałem luz na "jabłku" drążka wychodzącego z maglownicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim za zainteresowanie

 

byłem jeszcze raz wczoraj na szarpakach....i dalej nic...wszystko gra, tuleje nie oberwane, sworznie ok,drążki też niby ok,końcówki drążków też ok(zmieniane obie trzy miesiące temu),opon nie ścina

 

nie mam pojęcia do czego się zabrać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poduszki amortyzatorów mam wybite bo pukają

Poduszki nawet jak wybite to nie powinny pukać(chyba że do takiego stopnia ze kielich wali o nadkole....), pukać będzie sam amor albo górny kielich amora, luz na tłoczysku amora lub wybity otwór w kielichu amora i zmienia się kąt wyprzedzania zwrotnicy i będzie ściągać.

Kielich o którym piszę nazywany jest częściej "talerzem".

Sprawdzałeś czy sprężyny nie są pęknięte?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprężyny ok

 

dwa miechy temu oponę rozwaliłem i nie dała się naprawić więc kupiłem nową(tamte są po dwóch sezonach),założyłem ją na przód lewy i dzisiaj z głupa zamieniłem koła stronami i problem znikł....co to ma znaczyć???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mam rozumieć że na przodzie masz opony różnych producentów lub też rozmiarów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no :)spokojnie:)

opona tego samego producenta, ma taki sam rozmiar, bieżnik, indeks prędkości i ładowność:) tylko jest nowa a pozostałe po dwóch sezonach...jeszcze byłem tam gdzie oponę kupiłem to gość powiedział, że może mieć przesuniętą os symetrii i mogą się dziać takie rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

założyłem tą nową oponę na tył i spokój....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie w moim pasku również pojawiło się sciąganie na lewą stronę.

Wymieniłem silentblock tylny w wahaczu i swożeń , miały luz. sciaganie nie ustapiło. Przy okazji wymiany lewego przgubu zew. , wyszło iż wewnetrzny lewy przegub rozsypał się i to dosłownie. Przegub Pascala nie wytrzymał 15 tys km. Syf jaki mało. Pękł wianek w którym są osadzone kulki . Szkoda ze nie zrobiłem fotek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli podczas przyspieszania to tuleja na whaczu lub lub na whaczach nie ma innej opcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności