Skocz do zawartości
passat2.8v6

TŁUMIK KOŃCOWY

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam paska 2.8 v6 i szukam tłumika końcowego do tego autka wsumie dwuch heheheh:D koledzy moze coś polecicie ładnego i wmiare cichego ale sportowy:cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Supersprinta pojedyńczego owalnego :D z homologacją włoską :D fajny fajny cichutki ale przy rozpędzaniu jak dostanie w piec to tak zajefajnie warczy :P.

No autko zakupiłem już z tym wydeszkiem, szukałem podobnego na allegro... wynik: brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj czegoś na www.ulter.com.pl Robią naprawdę fajne tłumiczki i co najważniejsze, nie są zbyt uciążliwe. Jeśli nie mają w ofercie zawsze możesz zagadać ile by taki kosztował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzal kotos jak tłumiki chodza w TDI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też bym sie do tego pytania dołaczył :) , raz na jednej stronce znalazłem jak chodzi tłumik REMUSA do TDI , hmm... no cóż nawet nieźle to brzmiało , ale wydaje mi sie że SuperSprint był by lepszy a kosztuje 1500 zeta lub polerowany 1800 :D. Jak znajde stronke z tym dzwiękiem to zara wkleje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma roznicy czy dizel czy benza, w przypadku uniwersalnych wydechów.

Jak juz wydawac 1500 na jeden tlumik to lepiej zrobic caly z kwasiaka 2,5" za 2500, dziwek bedzie i moze nawet poprawi osiagi...

 

przy jednym srodkowym i dwoch koncowych bedzie mega cicho:)

 

tak w ogole to mam na sprzedaz 2,5" do 1.8T :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mad_Mac
Poszukaj czegoś na www.ulter.com.pl Robią naprawdę fajne tłumiczki i co najważniejsze, nie są zbyt uciążliwe. Jeśli nie mają w ofercie zawsze możesz zagadać ile by taki kosztował.

 

|Z kad ty sie urwales? Fajne tlumiczki?

On chce cos w miare cichego a ulter robi w aucie taki rezonans ze po 100km na trasie trzeba siegac po tabletki przeciwbolowe.

Mialem ultera w stilo i wywalilem ten szajs. Mialem jeszcze kilku kumpli z ulterami i kazdy mowil to samo. Tani szajs dla tanich aut by robic wrazenie na tanich laskach.

Kupilem potem supesprinta(koszt 7 razy wyzszy ale dzwiek to byla bajka). Jesli sportowy tlumik to tylko supersprint dedykowany. Cichy prawie jak seria a jaki przyjemny dzwiek. I najwazniejsze, zero buczenia w aucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem kiedys Hartmann - jak auto wchodzło na obroty to az sie bałem, to nie było pierdzenie jak z tych tanioch typu Ulter tylko czysty miesisty ryk silnika GTI i piekny zarazem no i byrdzo agresywny. No ale ty chcesz cos cichego....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
|Kupilem potem supesprinta(koszt 7 razy wyzszy ale dzwiek to byla bajka). Jesli sportowy tlumik to tylko supersprint dedykowany. Cichy prawie jak seria a jaki przyjemny dzwiek. I najwazniejsze, zero buczenia w aucie.

 

popieram kolege. u mnie w passku jest dedykowany Supersprinta z komologacją... jest zarówno końcowy tłumik jak i środkowy...No niestety srodkowy po zimie zaczoł mi sie trząsc w srodku.

Ale Oba tłumiki są z blaszkami orginalnymi wraz z max. ilością dB./ takie autko już zakupiłem.

Końcowy jest z polerowaną końcówką i mówiąc szczerze rdza go nie chyta nic a nic.:P

 

Fajnie cichutki miły pomruczek jest, a jak dostanie w piec... to już nie wyje tylko mruczy jak by mu mało było :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do TDI to tylko przelot bez żadnych tłumików. rura 2,5'' od turbo do końca i jest kozacko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy ponownie.

Nie chce zakładać nowego tematu.

Pisze tutaj. :)

Ostatnio po zimie niestety ale Srodkowy tłumik... Supersprinta :(niestety ale roztelepał mi sie w środku. Efekt jest taki ze jak zimny i czasami przy pewnym zakresie obrotów blachy w środku tłumika telepią się...

Powiedzcie mi czy wywalić ten srodkowy tłumik, (troche szkoda bo chwile dobrą sie trzymał), i zamiast niego wstawić rurę przelotową, czy moze wstawić strumienice w jego miejsce typu: strumienica rurowa. http://moto.allegro.pl/item329487181_oryginalna_strumienica_el_tec_tuning_gratis.html

Co polecacie? strumienica w mijesce tłumika srodkowego czy sama rura?

Dodam ze końcowy jest rownież supersprinta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe no i zrobiłem przelot ale jeden tłumik by się przydał:) bo jest ciut zbyt głośno, co polecacie żeby to wygłuszyć. przypominam że silnik 1.9 TDI AFN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nie jest w stanie doradzić?:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja musze wymienic srodkowy, cos polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności