Skocz do zawartości
Gość lobo6666

zaciski tył w B4 - czy pasują z nowszych modeli???

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam takie pytanko jak wymienię zaciski na te z octavi to klocki kupujemy do octavi czy passatowskie bo jarzmo zostaje stare?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja mam takie pytanko jak wymienię zaciski na te z octavi to klocki kupujemy do octavi czy passatowskie bo jarzmo zostaje stare?

Jarzmo stare to i klocki stare.

http://forum.vw-passat.pl/threads/99336-Wymiana-tylnych-zaciskow-hamulcowych-zeliwo-na-aluminium-SPRAWNY-hamulec-reczny-%29?p=1247290&viewfull=1#post1247290

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te i te klocki takie same bardzo wiele aut ma te klocki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Zaciski zregenerowane.Dzisiaj odebrałem Passka.Mam nadzieję ze będzie spokój na parę lat.Zaciski od bory mi zostały.Nie wiem jeszcze czy je odsprzedam czy zostawię na wszelki wypadek.Pozdrawiam Wszystkich i życzę cierpliwości w regeneracji lub przekładce zacisków,bo to chyba jedyny słaby punkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę lat to jakiś optymistyczny wariant :P

Zostaw sobie te amelinowe zaciski, bo na pewno się przydadzą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam przymierzam się do wymiany hamulców całkowicie w moim passacie b4 i miałem taki plan aby kupić tarcze na przód 312 a na tył 256 ale nie wiem jakie zaciski ? Na przód chciałem jakieś 2 tłoczkowe a na tył będą ok od VR6 ? I czy felgi stalowe 16 wystarczą do tego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W vr6 sa takie same zaciski na tyle jak i w innych wersjach silnikowych passata b4

Edytowane przez marcin007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok czyli te zaciski co mam z przodu moge dac na tyl ? A na przod szukac 2 tloczkowych ? Tylko z jakiego samochodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
te zaciski co mam z przodu moge dac na tyl

A jak wtedy rozwiążesz sprawę ręcznego:?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok czyli te zaciski co mam z przodu moge dac na tyl ? A na przod szukac 2 tloczkowych ? Tylko z jakiego samochodu

 

wszystkie 35i z tarczami na tył są na tych samych parametrach, czasami różnił się producent ale rozmiar i rozstaw pozostawał taki sam

 

przedniego zacisku nie podpasujesz do tyłu. Zostaw tył w spokoju i pomyśl nad sensownych hamulcach z przodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialbym na tyl tarczowe chyba ze da sie zrobic pol tarcze ? Hmmm na przod moge miec od znajomego zaciski od Golfa R32 lub RS4 od golfa to za 800 a od audioli 1000 zl lepiej dorzucic 200 i miec 4 tloczkowe i miec spokoj i pewnosc hamulcow ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego według mnie trochę dziwny projekt zaczynasz... Przy Twojej serii to te hamulce co masz to aż za dużo... Przód tarcze tył bembny i git. Jakbyś miał VR6 to można coś tam myśleć a przy tych skromnych 90 km ładować w hamulce 1/6 wartosci samochodu?? chcesz lepsze hamulce to wstaw z przodu tarcze ATE i klocki z VR6 na tył tak samo tarcze ATE z klockami do tego świeży płyn i odpowietrzony układ i git:) Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie myślenie jest najpierw bezpieczeństwo potem Moc :)

Teraz tylko wywalam EGR itp daje wkładkę . I przez zimę już bym zrobił hamulce i na wiosnę remont i zaczynamy zabawy z podnoszeniem mocy dla tego wolę najpierw mocne hamulce.

Wiem że na przód na 100% będę chciał 312 nie wiem jakie zaciski, słyszałem że na tył też da się dać hamulce tarczowe lub tarczo bembny i jeśli tak to tarcze 256. Tylko nie wiem właśnie jakie zaciski na przód do takich tarcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tarcz jestem ufny firmie EBC :) i taki komplet zrobię na tył i na przód

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw zrób moc a potem zrobisz heble...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to przeszkadza że chce najpierw dobre hamowanie czyli bezpieczeństwo ? chciałem się dowiedzieć jakie zaciski mogę dać do 312mm i tarczo bębnów na tył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, z czego mogę dopasować jarzma na tył albo gdzie zakupić adaptery ? Bo ciężko na rynku znaleźć dobre używki za przystępne pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności