Skocz do zawartości
longboy

Jakie żarówki H7 polecacie?

Jakie H7 polecacie?  

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie H7 polecacie?

    • Philips NightGuide DoubleLife
    • Philips Power2 Night GT 150
    • Philips X-treme Power
    • OSRAM nightbreaker
    • OSRAM +90%
    • HELLA Blue Light
    • HELLA LONG LIFE
    • NAVARA


Rekomendowane odpowiedzi

BOSMA model BLUE LASER w rozmiarze H7, najlepsze jakie miałem :) Szczerze polecam :) bardzo ciekawa barwa, super widoczność w nocy i w deszczową pogodę - trwałość tak jak normalna żarówka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BOSMA model BLUE LASER

 

To chińszczyzna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To chińszczyzna?
Niby holenderska(firma)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"produkcja w kooperacji holendersko chińskiej - Homologacja E " tyle z allegro wyczytałem, ale ceną taka że można potestować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem wiele żarówek H7 ale najlepsze to zdecydowanie TUNGSRAM -megalight ultra +90% , te co wszystkie są w ankiecie nie maja najmniejszych szans przy tych .Światło białe i bardzo mocne jak na 55W , cała droga biała aż radość jechać w nocy czy podczas deszczu.Philips i Osram miałem ...nic szczególnego. Tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Philips i Osram miałem ...nic szczególnego

 

Jeśli nic szczególnego to Tungsram czym przewyższa resztę H7? - ceną? żywotnością?

Sprawdzałeś ile rzeczywiście pobierają prądu, może sporo więcej skoro według Ciebie najlepiej świecą.

 

P.S. odnośnie sondy, o żarówkach NAVARA to nie słyszałem, ale NARVA to używam (Seicento).

Edytowane przez Abe's

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sprawdzałem i niejedną żarówkę miałem w samochodach.Przereklamowane Osramy i Philipse.Załóż kolego tą żarówkę to przejżysz na oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos uzywa takich zarowek - Osram Cool Blue Hyper White - aukcja http://moto.allegro.pl/promocja-osram-h7-55w-cool-blue-hyper-white-i1723588673.html ?

Cena 30zł mocno kusi , ale zastanawiam sie czy one nie swieca na niebiesko, bo takich nie chce... Co sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tych Tungsram`ów polecam postojóweczki w5w Philips Blue Vision. Barwa żarówki h7 = barwa postojówki Philips. Wygląda naprawdę ładnie i jednolicie, a wszystkie zwykłe w5w świecące na żółto przez co bardzo niekorzystnie się odróżniają (że już o tych pseudo białych, ledowych nie wspomnę, bo to przecież niebieskie światło, któremu blisko do ksenonów, a daleko do bieli).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ostatnio kupiłem PHILIPS H7 X-Treme VISION XV 100% świecą super. Wcześniej miałem do czynienie z OSRAM NIGHT BREAKER PLUS i byłem też z nich bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mialbym do was szanownych kolegow pytanie. Chcialbym wymienic zarowki u siebie w pasku i myslalem nad Philips X-treme Power albo jak kolega Tomek wyzej X-Treme VISION XV 100%. A wczoraj spalila mi sie jedna w lampie przedniej:

 

zarowka.jpg

 

czy w moja 1 lampe wchodzi 2x h7?

z gory dziekuje za pomoc

Edytowane przez matt_bd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy w moja 1 lampe wchodzi 2x h7?

dokładnie tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ;p teraz trzeba bedzie 2kpl. zamowic tylko ;p

a przy wymianie trzeba sciagac lampy? Czy mozna sie do tego wszystkiego dostac w inny sposob?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę jak będziesz kupował żarówki na oznaczenie R i S bo jedne są refleksyjne a drugie soczewkowe! To tak dla przypomnienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a przy wymianie trzeba sciagac lampy? Czy mozna sie do tego wszystkiego dostac w inny sposob?

 

nie potrzeba - ciasno troche ale w porównaniu innych samochodów dostęp i tak jest rewelacyjny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zwróć uwagę jak będziesz kupował żarówki na oznaczenie R i S bo jedne są refleksyjne a drugie soczewkowe! To tak dla przypomnienia

 

domyslam sie ze refleksyjne maja isc w miejce po lewej? a soczekowe do soczewki tam gdzie zaznaczone na moim zdjeciu? ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zwróć uwagę jak będziesz kupował żarówki na oznaczenie R i S bo jedne są refleksyjne a drugie soczewkowe!

 

Jak to jest w końcu z tym R lub S bo numery części dla świateł mijania i drogowych są te same?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;) Które z żarówek będą lepsze :

- Osram Night Breaker Plus

- Philips Night Guide Double Life

- Philips Blue Vision

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Które z żarówek będą lepsze :

- Osram Night Breaker Plus

- Philips Night Guide Double Life

- Philips Blue Vision

No masz na górze wynik ankiety, wiec po co pytasz :D Ja mam Osramy i nie narzekam :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R - refleksyjne (normalna żarówka)

S - soczewkowe (chyba nie trzeba tłumaczyć)

na aukcji przeważnie jest napisane jaka to jest żarówka więc trzeba czytać uważnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności