Skocz do zawartości
MALON_GT

Jaki "tani" Autoalarm ???

Rekomendowane odpowiedzi

Żadnego z powyższych ale zasugeruję Ci abyś szukał naprawdę pancernego pilota z plastikowymi guzikami....ma być praktycznie...

 

To może jakaś inna firma z dobrymi pilotami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy napisali

SEO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam SEO i polecam:) to nie jakiś najtańszy alarm z allegro... dobry sprzęt, piloty bardzo solidnie wykonane - ja zapłaciłem z montażem 460zł, ale wart jest swojej ceny. polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie polecam maxi car czy jakos tak.alarm ma dwa lata a piloty wygladaja jakby mialy z 10 lat i wiazki elektryczne ktore w miejscu przejscia z kabiny do drzwi sa juz poprzerywane. gumowe peszle juz byly wymieniane raz i niestety juz sie kwalifikuja do wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy alarm SEO można samodzielnie zamontować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, kup sobie najlepiej w http://www.mse.pl, dostaniesz od sprzedawcy łącznie z rozpiską pod Twoje auto. Dokupowałem do zestawu ultradźwięki, wstrząs i dodatkową syrenę. Polecam, bo sam skorzystałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydawało, że SEO jak i np AMPIO nie sprzedają swoich "flagowych" produktów kilentom indywidualnym a jedynie autoryzowanym firmom montującym ??

I montaż tylko u takiego autoryzowanego zakładu zapewnia gwarancję oraz honorowanie alarmu przez ubezpieczyciela. Ale tak tylko mi się chyba tylko zdaje...

Coś się zmieniło?

Sprzedawane zestawy do samodzielnego montażu są w wersji "light"?

Edytowane przez tony_w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mi się wydawało, że SEO jak i np AMPIO nie sprzedają swoich "flagowych" produktów kilentom indywidualnym a jedynie autoryzowanym firmom montującym ??

Bo nie sprzedają, widać w MSE handlują, ja skorzystałem, bo naprawdę warto.

I montaż tylko u takiego autoryzowanego zakładu zapewnia gwarancję oraz honorowanie alarmu przez ubezpieczyciela. Ale tak tylko mi się chyba tylko zdaje...

Seo mogłoby nie mieć gwarancji, mam w dwóch autach, jednym 4 lata w drugim 2, przeżyły solidne mrozy i śmigają jak nowe.

Coś się zmieniło?

Sprzedawane zestawy do samodzielnego montażu są w wersji "light"?

W zestawie standardowo masz centralkę w ori opakowaniu, z instrukcją, kartą gwarancyjną do podbicia, syrenę, a w opcji dodatkowe czujniki. Prosisz o rozpiskę do konkretnego modelu auta i dostajesz ją w bonusie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo nie sprzedają, widać w MSE handlują, ja skorzystałem, bo naprawdę warto.

no jak się seo dowie to dłużej nie powspółpracują ;)

No ale kasa jest kasa...

Seo mogłoby nie mieć gwarancji, mam w dwóch autach, jednym 4 lata w drugim 2, przeżyły solidne mrozy i śmigają jak nowe.

Mam takie samo zdanie o AMPIO - ale ta cena....

W zestawie standardowo masz centralkę w ori opakowaniu, z instrukcją, kartą gwarancyjną do podbicia, syrenę, a w opcji dodatkowe czujniki. Prosisz o rozpiskę do konkretnego modelu auta i dostajesz ją w bonusie.

... i złodziejaszki już się cieszą.

Ale to już OT. THX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żadnego z powyższych ale zasugeruję Ci abyś szukał naprawdę pancernego pilota z plastikowymi guzikami....ma być praktycznie...

 

Poza pilotami to coś jeszcze się w alarmach z allegro psuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poza pilotami to coś jeszcze się w alarmach z allegro psuje?

Trudno mówić o wszystkich, jednak w większości tych tanich produktach ze wschodu wariują same centralki najczęściej pod wpływem zmian temperatur (nie mylić tylko i wyłącznie z wrażliwością czujników, np. wstrząsowych na upał).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poza pilotami to coś jeszcze się w alarmach z allegro psuje?

Tak. Psują się alarmy z Allegro...całe. O nie przespanych nocach i wk... sąsiadach nie wspomnę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak. Psują się alarmy z Allegro...całe. O nie przespanych nocach i wk... sąsiadach nie wspomnę ;)

 

Nie ładuj wszystkich do jednego wora ;) Ja kupowałem na alledrogo i jak narazie nie narzekam.Co prawda aż taki tani nie był ;) więc jest OK,wszystko działa bez zarzutu.Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie STEROWNIKA centralnego zamku MAXI CAR 686 - 13027 zakupiłem na allegro ale niestety nie mam instrukcji obsługi jak i gdzie to zamontować do czego się podpiąć itd. Czy ktos z was ma może instrukcje obsługi tzn gdzie i jak montowac? Nie jest to autoalarm ale niestety nie mogę znaleść innych tematów o tym sterowniku więc włączam sie tutaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

posiadam paska 1.8 20v 125KM z 1999r. jest to wersja angielska z kierownicą po prawej stronie. Czy mógłby mi ktoś udzielić porad jak podłączyć sterownik do centralnego zamka w tym pasku?! Mogę otwierać wszystkie dzwi, ale tylko kluczykiem.Zakupiłem taki zestaw na ebayu:

 

http://www.rclick.co.uk/advanced_sea...cdc4a0&x=0&y=0

 

Interesuje mnie tylko otwieranie z pilota oraz alarm, ewentualnie jeszcze imobilajzer. Dodaję schemat podłaczenia:

 

ALxxxENG_Installation_Manual.pdf

 

Jakby ktoś dysponował wiedzą w jakie kable (kolory kabli) i gdzie się wpiąć to byłbym bardzo wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności