Skocz do zawartości
jumbol69

Polecane sklepy,warsztaty,pytania techniczne w Łódzkim

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję warsztatu który podejmie się naprawy Pompy Abs w passacie b4 2.0 benzyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MK Auto Serwis

Maciej Matysiak - 8-letni staż pracy w ASO VW

tel. 508 167 774

 

Katastrofa ! Nigdy więcej do tego człowieka nie pojadę i stanowczo odradzam wizytę u tego pana innym forumowiczom .

 

Przeglądałem forum i szukałem warsztatów w Łodzi . Znalazłem ten oto MK Auto serwis . To może od początku :

 

Pojechałem do tego warsztatu na wymianę paska rozrządu w moim B3 90 r 1.9 D . W warsztacie panuje ogólnie syf i bałagan a sam właściciel nie wie gdzie co ma . Od samego początku próbował mnie wyprosić z warsztatu . Rozumiem ( tajniki pracy że klient przeszkadza itd ). Całe szczęście zostałem . I tak :

1. Pan stwierdził że silikonu nie daje się pod pokrywę zaworów tylko trochę na jednym rogu .

2. Na pytanie czy wymieniamy uszczelniasz wału pan stwierdził że jak nie leci to się tego nie rusza .

Po 4 godzinach pracy udało się wymienić pasek rozrządu . Cena za usługę 250 zł + części .

 

Efekty :

1. Po tygodniu z pokrywy zaworów olej lał się praktycznie z każdej strony . ( Sam musiałem zdjąć pokrywę i poprawnie założyć uszczelkę ) , naciągnąć oba paski bo nie dość że nie miałem prawidłowego ładowania to jeszcze parkowanie bez wspomagania to dramat a auto jeździ codziennie i ciągnie za sobą przyczepę . ( tu myślałem że no cóż jak to mawiał Forest " shit happens " mechanik za słabo dokręcił i tyle .

2. Po zrobieniu 10 tys kilometrów czyli 5 miesięcy po wymianie paska rozrządu Passat zaczął gubić olej . Diagnoza ? O zgrozo uszczelniacz wału .... tak taki mały za 8 zł ... wyciek oleju był na tyle poważny że na każdy 1 tys kilometrów dolewałem 2 litry oleju . Cóż znowu warsztat tym razem na wojska polskiego i tam koszt 460 zł ( wymiana uszczelniacza , oleju i pasków w tym paska rozrządu ) .

 

Odradzam tego Pana i ten warsztat . W warsztacie syf , wiedza tego Pana i niedbalstwo porażające . Jak to się mówi co tanio to drogo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś regenerował może zaciski hamulcowe w Pasku? zaczyna mi szwankować tylny prawy zacisk i szukam kogoś rzetelnego kto je regeneruje

(rozważam regenerację lub też wymianę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

jestem tu nowy pozdrawiam wszystkich.

Poszukuje warsztatu lub jakiegoś Magika który ogarnął by montaż tempomatu w passacie b 7. 1,6 tdi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Koledzy polecicie kogoś kto zrobi mi wymianę uszczelki pod głowicą? Wywala mi wodę że zbiornika przy obciążeniu silnika korek 3 razy wymieniłem ale pomaga tylko na tydzień moze dwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serwis samochodowy Przemysław Leszczyński Łódź Dowborczyków 24 697-604-908

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Znacie kogoś w Łodzi lub okolicach, kto by naprawił zawias rączki schowka pasażera (podobno częsta usterka w passatach b5).

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Gdzie w Łodzi, bądź województwie wymiene koło dwumasowe w Passacie B7 2.0 TDI DSG 6 bieg???

Edytowane przez pawel23sp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

potrzebuje wymienic walek rozrządu. Polecacie jakiegoś zaufanego mechanika? 

PS

Jarek Szczesny ok, tylko terminy odległe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serwis Baraniecki-Leszczyński Łódź Dowborczyków 24 tel. 697-604-908

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam kłopot z klimatyzacją, gdzie teraz szukać Darka? Albo kogo moglibyście polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darka znjdziesz w serwisie "Hofek" na skrzyżowaniu Śląskiej i Zapolskiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, szukam kogoś z Łodzi, kto ma interfejs VAS 5054. Interesująca rzecz do zrobienia w B8 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się, ale szukam kogoś, kto ma setconfiga. Potrzebuję zgrać trochę swoich rzeczy z RNS'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś podać numer do Marcina L z autospa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , gdzie mógłbym skasować inspekcję serwisową ? A może ktoś z klubowiczów mógłby pomóc , nie chodzi o olejową. Komunikat się przeterminował i nie mogą go usunąć z pozycji MMI 

Z góry dzięki i pozdro 

Edytowane przez kristofero1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

może ktoś polecić dobrego fachowca od turbo?

Turbina zaczyna przeładowywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Szukam kogoś na podmianę modułu bluetooth najlepiej w okolicy bełchatowa

nr mojego modułu  5N0 035 730 D , premium tel w FISIE

nie mogę wyszukać żadnego telefonu zawiesza się  na połączeniu a potem łączy z iPhone 6....

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuję namiary na dobrą firmę  detailingową

usunięcie rys po myjni automatycznej

macie może jakąś wiedzę? lakier czarna perła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ? Jestem tu nowa. potrzebuję pomocy. Jakiś czas temu przeprowadziłam się do Łodzi. Szukam dobrego mechanika do Renault Modus. Ktoś coś???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności