Skocz do zawartości
jumbol69

Polecane sklepy,warsztaty,pytania techniczne w Łódzkim

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to wygląda? Trzeba do Was przyjechać, czy Wy przyjeżdżacie? Jakie koszta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak to wygląda?

 

A zadzwoń do marcinaL to Ci wszystko powie ;-) I przy okazji mogę polecić Marcina. Kilka osób z grupy pewnie tez to potwierdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się i równierz polecam MarcinaL, przypadkowe spotkanie z nim u mnie pod firmą, wyciągnięty zestaw chemikaliów i moje boczki wygladały lepiej niż jak opuszczały fabrykę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat Zamieszczone przez patefoniq Zobacz posta

Jak to wygląda?

A zadzwoń do marcinaL to Ci wszystko powie I przy okazji mogę polecić Marcina. Kilka osób z grupy pewnie tez to potwierdzi.

 

zgadzam się z poprzednikami otacza opieką 2 moje autka

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak to wygląda? Trzeba do Was przyjechać, czy Wy przyjeżdżacie? Jakie koszta?

 

Dojeżdżamy do klienta w dowolne miejsce w naszym rejonie pracy, koszty dojazdu i usługi jej rodzaju. Wszystkie informacje są na stronie http://www.toro-myjnia.pl jest tam cennik o obszar na którym puki co działamy. Umycie standardowe auta właśnie PASSATA to 60 zł brutto (wystawiamy faktury vat) w skład takiej usługi wchodzi umycie z zewnątrz, nałożenie hydrowosku, konserwacja opon, umycie szyb z zewnątrz i wewnątrz bezsmugowym płynem do szyb, odkurzenie środka samochodu( deski siedzeń i wykładziny ). Jeśli chodzi o pranie wnętrza to jest to koszt od 250 zł brutto i jest to pranie kompletne czyli podsufitka, boczki, słupki, wszystkie plastiki, deska, fotele, bagażnik. Nakładany jest na plastiki preparat konserwujący i przywracający kolor na plastiki. Dodatkowo mogę nałożyć na tapicerkę preparat dzięki któremu siedzenia itp nie brudzą się tak szybko i są łatwiejsze w czyszczeniu. Przeprowadzamy także profesjonalne odgrzybianie klimatyzacji ( takie jak w serwisach klimatyzacji czy warsztatach i dealerów samochodów). Przeprowadzamy usuwanie przykrych zapachów z samochodów po zwierzętach czy papierosach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wiosnę będę Twoim klientem na ful mycie i pranie. :papa2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jako ze przymierzam sie do dlubniecia swojego paska, to postanowilem w koncu zrobic przed tym zabiegiem porzadek ze swiecacym sie checkiem. Mam blad przekaznika pompy paliwa (stawiam na wiazke, bo jak odpowiednio sie ulozy, blad sie przez jakis czas nie pojawia). Szukam elektryka/elektronika z Lodzi, ktory podjalby sie tego i ogarnal to do kupy, tak zeby auto na rolki do tunera wjechalo sprawne. Mozecie kogos polecic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Panowie, czy wiecie gdzie w Łodzi kupię szpreja w kolorze auta?

 

Pozdrawiam

Mateusz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sklepie :)

 

Rzgowska na przeciwko starego czerwonego rynku i Kilińskiego 112

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , z góry przepraszam za błędy ale jestem nowym użytkownikiem . Aktualnie mam Vw passata B5 1999 rok 1.6 . Dostałem ciekawą ofertę zakupu Vw Passata B5 Fl 2.5 TDI V6 150 km 2002r + Tiptronic , auto wygląda na zadbane . Z tym że do kolesia mam dość spory kawałek drogi , może ktoś z was kojarzy tego Passata ? Auto podobno jest świeżo po wymianie rozrządu , oleju itp. Krzywki są podobno jak nowe , proszę o wasze opinie na temat tego auta , może ktoś z was miał styczność z tym silnikiem i skrzynią i wie mniej więcej co mnie ewentualnie czeka . Auto ma przebieg 211 000 , czy oryginalny ? tego nie wiem . Z góry Dziękuję za wszelkie odp. dsc04696.jpg

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

1 (1).jpg

8.jpg

dsc04715 (2).jpg

 

Tutaj kolejne zdj. auta .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Karolinka. :roza

 

Peter, to trzeba indywidualnie obejrzeć.

2.5 V6 TDI + Tiptronic to proszenie się o kłopoty (a już na pewno o wydatki). Jednak przy właściwym użytkowaniu, dbaniu może się okazać gratką. Tylko tego już tak naprawdę nikt Ci nie powie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dostałem ciekawą ofertę zakupu Vw Passata B5 Fl 2.5 TDI V6 150 km 2002r + Tiptronic

Skrzyni się nie bój, jeżeli poprzedni właściciele jej nie katowali i terminowo zmieniali olej. Do 300tkm będzie latać. Ja bym się nie pchał w 150KM, 163KM jak wszyscy wiemy był mniej awaryjny.

 

Karola, dzięx za życz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Panowie mam broblem z moim autkiem brak mocy autko z 150 ma około 75 koni

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Witam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema Przemo wstawaj z łóżka i wyciągaj turbinę!

Pozdrowienia Iwona i Tede

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta, albo na początek podłącz się pod kompa. Jak brak błędów to przejrzyj grupy od przepływki, turbiny itd.

Poczytaj też o logowaniu dynamicznym i daj chłopaka wyniki do oceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poproszę namiar na firmę, lub prywatnego speca którzy naprawią wadliwe kolumnę kierowniczą w passacie b6. Z góry dziękuję za info. Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam proszę o numer do elektryka który naprawi mi alternator ( albo szczotki albo regulator napiecia)

szukam zaufanego i dobrego elektryka co rozbierze i poskłada

mój numer 601-819-643

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam proszę o numer do elektryka który naprawi mi alternator

 

Nawrocki Sławomir. Elektromechanika samochodowa

Suwalska 24

 

Jedziesz, zostawiasz stary, jak ma na stanie ( a często ma ) to dostaniesz od ręki zregenerowany a jak nie to Ci Twój zregeneruje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nawrocki Sławomir. Elektromechanika samochodowa

Suwalska 24

 

Jedziesz, zostawiasz stary, jak ma na stanie ( a często ma ) to dostaniesz od ręki zregenerowany a jak nie to Ci Twój zregeneruje.

 

dzięki wielkie :)

a masz może numer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a masz może numer?

 

Nie. Ale wujek Google pewnie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności