Skocz do zawartości
jumbol69

Polecane sklepy,warsztaty,pytania techniczne w Łódzkim

Rekomendowane odpowiedzi

Artur Krzewski

Skierniewice

ul. Mszczonowska 157 (wylot na Warszawę,droga nr 70)

tel. 602677631

Polecam. Wszyscy mechanicy chcieli wymieniać mi pompowtryskiwacze tylko On jako jedyny powiedział, że to nie są pompki.

Wstawiłem autko na naprawę i już śmiga (odzyskał moc, a było tylko 87KM)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O kurcze dopiero teraz? Kyniu a co było?

Przepływka, zawór sterujący turbiną, oprogramowanie do tego zaworu i uszczelnienie całego dolotu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szukam warsztatu w Łodzi, Zgierzu gdzie dobrze dobiorą graty, zamontują i zestroją instalacje LPG.

Nie chodzi mi o najniższą cenę tylko o jakość gratów i wykonanego montażu żeby nie jeździć później co chwila na poprawki i regulacje itp. Może znacie jakiś, to nr tel mile widziany. Ja znalazłem ten: http://www.kolomax.pl/ może ktoś u nich zakładał LPG do swojego autka i podzieli się opinią. Na forum LPG są dwie dobre opinie o w/w warsztacie i nic poza tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę Ci polecić NAGAZ Stefanowski na ul. 1-go Maja (znajdziesz w necie). Sam u nich zakładałem, firma jest polecana przez wielu mechaników a do tego auto jest strojone na hamowni (mają własną) a nie tylko na danych z sondy. Wydruk z hamowni dostajesz dla siebie a co do montażu itd, nie mam najmniejszych zastrzeżeń.

Ale polecam ponieważ piszesz, że nie musi być najtaniej (i zapewne nie będzie tanio) jednak będzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, jutro do nich zadzwonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja również polecam :D Na rabat możecie liczyć, ale na kawę to już nie :P

 

Jaki jest tam koszt oklejenia szybek w passku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki jest tam koszt oklejenia szybek w passku ?

 

Tam nie oklejają szybek ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, poszukuję pomocy jakiejś firmy w sklejeniu pękniętej szyby. Szyba oryginał była już klejona w zimę na Łuczniczej, ale teraz niestety dalej poleciała. Nie chcę już tam jechać bo może nie zrobił tego dokładnie, ale może znacie jeszcze inne godne polecenia firmy z terenu Łodzi?. Sprawa pilna bo czas urlopów!!!!

Z góry wielkie dzięki-Jacek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam:

PROFESJONALNY SERWIS SAMOCHODÓW GRUPY VOLKSWAGEN

Zgierz ul. Wiosny Ludów 78B

 

Panowie profesjonalnie i szybko naprawiają wszelkie usterki w samochodach grupy VW, nie biorąc za to kosmicznej kasy.

 

Krótki opis mojej historii:

Od ponad roku borykałem się z pewną usterką, a mianowicie w trakcie jazdy potrafił zniknąć impuls sterujący przekaźnikiem pompy paliwa i samochód gasł. Pojawiało się to sporadycznie, więc wiadomo ciężko namierzyć usterkę. Ostatnio tak mnie to denerwowało, że blokowałem przekaźnik w trakcie jazdy na stałe i szukałem magika od elektryki. Panowie magicy mówili różnie: trzeba wymienić przekaźnik, pompę paliwa, pociągnąć nową instalację do pompy, a jeszcze inny że wmienić komputer sterujący silnikiem.

Po przeczytaniu tego tematu udałem się do wyżej wymienionego serwisu. Chłopaki rozbebeszyli instalację i szukają (usterka występuje sporadycznie). Po południu okazało się, że do wymiany są dwa kondensatory w fabrycznym alarmie. I po problemie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam:

PROFESJONALNY SERWIS SAMOCHODÓW GRUPY VOLKSWAGEN

Zgierz ul. Wiosny Ludów 78B

 

Panowie profesjonalnie i szybko naprawiają wszelkie usterki w samochodach grupy VW, nie biorąc za to kosmicznej kasy.

[ciach]

Jutro się wybieram do nich na przegląd.

Co ciekawe, już przez telefon odradzili mi castrola. Poprzedni właściciel lał to u Bursiaka (0w30). Mam nadzieję, że się nie zawiodę i że w temacie klimatyzacji też są nieźli.

Edytowane przez patefoniq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
że w temacie klimatyzacji też są nieźli.

 

Tutaj to najlepiej skontaktuj się z kolegą Darko1 - temat klimy nie jest mu obcy, a powiem wręcz, że wie o niej wszystko ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po wizycie. Mało nie wyszło, ale wszystko zrobione jak należy, profesjonalna obsługa i przede wszystkim wpis w książce serwisowej. Jak dla mnie 6+/6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiem wręcz, że wie o niej wszystko

Marcinku całe życie człowiek się uczy.:D

http://www.hofek.pl/ oczywiście dla forumowiczów 10% rabatu :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem teraz na Bulwarowej/Granicznej. Stary salon opla, a oni są obok, w byłym serwisie FIATa. Jarek Szczęsny. Cóż powiedzieć. Pełna profeska, a koleś magik. Przy mnie gość podjechał a5 najnowszą, że mu się kontrolka pali, Jarek spojrzał pod maskę, podpiął kompa i okazało się, że spadła jakaś plastikowa zaczepka. Masakra, dosłownie coperfield. Polecam i jeszcze raz polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zbliżam się do przebiegu 150tys., a autko w grudniu skończy 4 lata, więc należałoby zrobić rozrząd(tylko pasek, czy cały?), wymienić płyny, sprawdzić klimę itd. Dzwoniłem do aso w moim mieście, ale cena nie jest do przyjęcia. Na forum wyczytałem, że łódzkie aso są tańsze. Kogo polecacie: z Pabianickiej, ze Szczecińskiej, czy z Niciarnianej? Dzięki za podpowiedź i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na forum wyczytałem, że łódzkie aso są tańsze. Kogo polecacie: z Pabianickiej, ze Szczecińskiej, czy z Niciarnianej?

 

Zduńska Wola :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Zduńska Wola, masz jakieś dobre doświadczenia, może coś więcej napisz?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego Zduńska Wola, masz jakieś dobre doświadczenia

 

1.8 TSI z DSG - skrzynia lubiła czasem lekko szarpnąć - na Niciarnianej powiedzieli, że "ten typ tak ma", a w Zduńskiej zamówili zestaw naprawczy i zrobili to na gwarancji. To samo było z biksenonem - u Idczaka zlali zgłoszenie, że czasami "drżą", a w Zduńskiej zrobili chociaż testy na drodze, sprawdzili mocowania i później wytłumaczyli właścicielowi dlaczego czasem drżą.

 

Ogólnie obsługa serwisowa na dużo wyższym poziomie w Zduńskiej Woli - samochód po przeglądach zawsze czysty, oddany w umówionym terminie i ogólnie jakoś tak przyjemniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności