Skocz do zawartości
tomekkaz

passat 1998r. navi ,prośba o radę

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich , w swoim b5 1998r. mam navigacje czy może mi ktoś wyjaśnić jaki to typ i model . wygląda to tak : pod panelem klimatronika jest sterowanie i chyba głośnik , wyświetlacz jest pomiędzy zegarami , a w bagażniku jest napęd cd-rom. Czy może ktoś wie skąd można wziąć płytę z mapą Polski. Pytałem w aso VW ale chcą 600 pln. Jeżeli ktoś wie jak nazywa się ta płyta i jakie ma oznaczenia to byłbym wdzięczny za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dayv

ok no wiec tak:

 

psiales ze w aso Ci powiedzieli ze czyta mapy na polske...bzdura !! mapki na polske sa w formacie dx !! to jest bodajrze telematic... juz nie pamietam dokladnie. kiedys pytalem o to na elektrodzie. Moze zle okresliles rodzaj navi... Albo w aso cos swiruja....jak jest na polske autentycznie to spoks... da sie zalatwic :614: Pamietam ze byla jedna plyta dostepna ale to tylko z przelotowymi przez polske drogami. Ale raczej w polsce ta navi jest bezuzyteczna... Na kompie wysiwetlaja Ci menu navi i strzalki w ktotra i za ile km. masz gdzie skrecic. Plus ten panel na dole to ster do navi. wstukujesz miejscowosc do ktorej chcesz sie udac itp. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy mnie okłamali, byłem u nich osobiście w aso w opolu , powiedzieli mi że będzie działać itp. tylko ten koszt 600pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do tego ,że bzdura to odkąd mam komputer to żadko używam tego słowa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dayv

do tej navi sa swietne mapki na niemcy np. ale na polske... NIE MA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dayv

w sumie to mnie co innego zastanawia :> czy dalo by sie przerobic ten cd rom co siedzi w bagazniku zeby odtwarzal mi muzyke :> Najprostszy msposobem to dowiedenie sie w jakim formacie wystepuja mapy na te navi. Tam musi byc zapisany dzwiek. jezeli szapisywany jest odzielnie to mozna by tylko przepusicc przez jakis fajny software co zmienia rozserzenia i gotarra :D ciekawe czy jakos inaczej tez by sie dalo :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość blur

za mało ludzi to ma żeby ktoś się tym poważnie zainteresował, ja mam navi od tuareqa i chyba się nie doczekam jakiegoś alternatywnego oprogramowania a sprzęt ma naprawde spore możliwości i ten zajefany duży LCD :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hipesz

To navi obsługuje tylko mapki z nazwą non-dx. A takich na Polskę nie ma. Szukałem kilka miesięcy po różnych zakamarkach netu. Mam całą Europę zachodnią, Wyspy Brytyjskie ale Polski nie znalazłem. Najnowsze wydania na Niemcy i Francję są 3 płytowe /drogi główne, oraz szczegółowe: część południowa i część północna/

Są rewelacyjne. We Francji to pokazywał nawet nazwy "dróg" gdzie ledwo mogłem się wyminąć z pieszym :641:

Baaaaardzo dokładne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość guzol
Witam wszystkich , w swoim b5 1998r. mam navigacje czy może mi ktoś wyjaśnić jaki to typ i model

 

tez mam taka nawigacje w swoim pasku (97-98 rok) i nie chce mi sie wierzyc zeby nie bylo mapki na Polske , ale szczerze jeszcze nei szukalem na necie mapy na polske , jak znajde to dam znaks

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość guzol
Mam całą Europę zachodnią, Wyspy Brytyjskie ale Polski nie znalazłem.

 

:/ ja pitole teraz jestem zasmucony ........ lekko :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności