Skocz do zawartości
jedrus

lista rzeczy do zrobienia

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś skończę wysyłanie mass PW/email do danych grup.

Wybaczcie, że cytuję sam siebie ale dziś nie dam rady skończyć. Padam po durnym dniu - postaram się jutro / w sobotę.

 

A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dalej nie można posortować userów według miejsca zamieszkania, da się tylko według daty zarejestrowania i nicku

 

proszę o szybką "naprawę" bo nie mogę np ludziom z Kielc wysłać info o spocie podkarpackim :669:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dalej nie można posortować userów według miejsca zamieszkania, da się tylko według daty zarejestrowania i nicku

 

proszę o szybką "naprawę" bo nie mogę np ludziom z Kielc wysłać info o spocie podkarpackim :669:

 

a przy masówce masz prawo wyboru chyba gdzie idą pw , możesz wybrać grupę to wtedy zaznaczasz tylko wybraną no chyba że coś pokręciłem :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj lysy ciemna maso... chodzi mi o wszystkich użytkowników jacy są zarejestrowani na forum, tam nie ma tego sortowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i sortowania nie będzie wcześniej niż za miesiąc. nie mam teraz niestety zupełnie czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i lipka... to jak ja teraz powiadomię ludzi o spocie regionalnym? nie wszyscy są zapisani do grup regionalnych, a raczej jest tam znikoma część userów z rejonu świętokrzyskiego... a takie pw zawsze odbijało się wyższą frekwencją...

 

na pewno nic się nie da z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej chwili nie. jeśli ktoś nie zapisał się do grupy, to może go spot nie interesuje? nie dam rady nic zrobić na obecną chwilę, za dużo grzebania w plikach a nie podejmę się tego. gdybym mógł to już by działało..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeśli ktoś nie zapisał się do grupy, to może go spot nie interesuje?

 

 

dużo by tu dyskutować na ten temat... no szkoda, jak będzie mała frekwencja na spocie podkarpackim to zgonię na Ciebie :):

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o jaaaaaaaaaa nawet nie wiedziałem o tej opcji ;) dzięki mistrzuniu ;) od jutra rozpoczynam "spamowanie" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można to zmienić po naszemu?

 

1. There is no current signature picture to use.

To mi się wyświetla przy próbie zmiany w podpisie.

I ni cholery nie wiem o co biega. Jakby po rosyjsku to jeszcze bym coś załapał ale po angielsku nie uczyli nas w latach 70-tych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w przyszłym tygodniu, po aktualizacji forum....

wrzuć tutaj to co chcesz wrzucić do podpisu, to powiem dlaczego nie wchodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy próbuję dopisać

[ url=http://www.wspaniali.pl ][ img ]http://img111.imageshack.us/img111/7904/wspanialimw6.jpg[ /img ][ /url ]

otrzymuję taki komunikat a właściwie 2

Wystąpiły następujące błędy przy wysyłaniu wiadomości:

 

1. Your signature can not be longer than 300 characters including BBCode markup.

2. There is no current signature picture to use.

Myślałem że chodzi o zbyt duży podpis więc chciałem wywalić z mojego podpisu

służbowy - VW T4 2.5 pb automat + gaz + GPS Mio A701 + wlepa CB.President Harry II cl.+ Elite CB.106

i otrzymałem taki komunikat

Wystąpiły następujące błędy przy wysyłaniu wiadomości:

 

1. There is no current signature picture to use.

 

Od razu zdębiałem i nie wiem o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrz co miałeś z przodu podpisu wpisane....chciałeś wrzucić 2 obrazki :] oraz

 

J@ceq, usunąłeś spacje z kodu Charakterka?
hahah...a to myślałem, ze teraz tylko to wkleił w takiej postaci :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ci jesteś wielki a ja głupi. Ale jesteś młodszy ode mnie i bardziej spostrzegawczy ale dziękuję ci bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może jeszcze ja z mała uwagą. Wchodząc na dany wątek mamy strony i przechodząc do pierwszej bądź ostatniej mamy : pierwszy - ostatni. Chyba lepiej by brzmiało : pierwsza - ostatnia ;) Ale to taka maluśka uwaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeśli ktoś nie zapisał się do grupy, to może go spot nie interesuje? nie dam rady nic zrobić na obecną chwilę, za dużo grzebania w plikach a nie podejmę się tego. gdybym mógł to już by działało..

Dalej nic nie da się zrobić w tej materii. Moim zdaniem zapisywanie się do grup powinno być w bardziej widocznym miejscu (np. na górnej belce) .

Pozdrawiam Serdecznie Miłosz :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dalej nic nie da się zrobić w tej materii. Moim zdaniem zapisywanie się do grup powinno być w bardziej widocznym miejscu (np. na górnej belce) .

Pozdrawiam Serdecznie Miłosz :vw:

 

 

Zaspamować wszystkich mail'ami żeby pozapisywali się do grup ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydało by się wprowadzić jakiś system restrykcji dla świeżo zarejestrowanych, żeby np. przez 14 dni nie mogli pisać postów. Z dnia na dzień jest coraz więcej świeżaków, którzy zaraz po założeniu konta zadają pytanie nie korzystając z wyszukiwarki, a jak nie będzie mógł od razu napisać posta i będzie miał problem, to zacznie szukać. Można też zablokować podobne tematy które powtarzają się już min. 5 razy.

Można też stosować inne metody ograniczenia dostępu:D Wytruć prostaków, powystrzelać tępaków :P:D:D:D Takie moje małe zażalenia:p Bo forum się szybko rozrasta a razem z nim robi się mega burdel którego w końcu nie da się ogarnąć;)

Edytowane przez 4Ri3L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przydało by się wprowadzić jakiś system restrykcji dla świeżo zarejestrowanych, żeby np. przez 14 dni nie mogli pisać postów. Z dnia na dzień jest coraz więcej świeżaków, którzy zaraz po założeniu konta zadają pytanie nie korzystając z wyszukiwarki, a jak nie będzie mógł od razu napisać posta i będzie miał problem, to zacznie szukać. Można też zablokować podobne tematy które powtarzają się już min. 5 razy.

Można też stosować inne metody ograniczenia dostępu:D Wytruć prostaków, powystrzelać tępaków :P:D:D:D Takie moje małe zażalenia:p Bo forum się szybko rozrasta a razem z nim robi się mega burdel którego w końcu nie da się ogarnąć;)

Popieram...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności