Skocz do zawartości
jedrus

lista rzeczy do zrobienia

Rekomendowane odpowiedzi

w widoku tematu na dole pod tabelką, nad oknem szybkiej odpowiedzi pojawiła się opcja o której mówiliście - wskaźnik gdzie jesteśmy. czy to wystarczy zamiast opcji "Do góry strony" ? Na razie w stylu Satellite - jeśli się przyjmie dorobię i w Standardowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super... tylko jeszcze w Standardowym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobione ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mistrzu :padam:

Kółko w myszce będzie dłużej żyło ;) No i nie muszę szukać "home" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedrus a co masowymi Pw ???:( coś to długo ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

długo gdyż mówiłem, że nie ma gotowego rozwiązania a napisanie tego nie jest takim hop siup. widzisz chyba, że lista się zmniejsza? robię co mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
długo gdyż mówiłem, że nie ma gotowego rozwiązania a napisanie tego nie jest takim hop siup. widzisz chyba, że lista się zmniejsza? robię co mogę.

 

no nie denerwujta się ;) pisałem że co jakiś czas się upomne:p

 

ps.wywal posty zeby nie bylo ze smiece

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto usunął z pod postów <<poprzedni , następny>> , teraz za każdym razem trzeba wychodzić z postu i wchodzić w następny.Proszę, jeżeli można o przywrócenie tej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w widoku tematu na dole pod tabelką, nad oknem szybkiej odpowiedzi pojawiła się opcja o której mówiliście - wskaźnik gdzie jesteśmy. czy to wystarczy zamiast opcji "Do góry strony" ? Na razie w stylu Satellite - jeśli się przyjmie dorobię i w Standardowym.

mysle ze sie przyjmie :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w standardowym stylu punkty reputacji są wyświetlane 2 razy pod sobą. w satelicie jest już dobrze :)

 

PS. Skąd się biorą te punkty reputacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprawię wyświetlanie - dzięki za uwagę. reputacja działa w trybie beta - na dniach dokończymy i opracujemy porządny opis, żeby wszystko było przejrzyste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedrus czy ze starego forum będzie przeniesione liczba "pomógł" czy startujemy od 0 ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobione ;)

 

niestety nie jest przeniesiona informacja o tym, do którego postu było przydzielone "pomógł" (nowy skrypt to umożliwia, stary tego nie zapisywał).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre i to :) dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre bo jedyne możliwe ;) wy tak wszystko szybko zauważacie :D ? kurcze nie dadzą napisać, że coś się zmienia tylko od razu o ;)

 

pzdr :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie zapytanie:

 

na starym forum po kliknięciu na przycisk użytkownicy wyskakiwała lista zarejestrowanych userów, i można było ich posortować według różnych kryteriów. Na nowym forum tego nie ma :/ najbardziej rozchodzi mi się o sortowanie alfabetyczne według miejsca zamieszkania usera. W ten sposób można powiadamiać ludzi z konkretnych miast o spotach regionalnych.

 

całkowity bajer by był gdyby było można zaznaczyć kilku/kilkunastu userów z tej listy i wysłac im wiadomośc grupową, bez pojedyńczego klikania..

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej propozycji :):

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety można zapomnieć o zaznaczaniu i wysyłaniu PW do osób zaznaczonych z listy - to zbyt skomplikowane a nie chcę aż tak ingerować w pliki. Dziś skończę wysyłanie mass PW/email do danych grup.

 

Sortowanie listy użytkowników jest - wystarczy kliknąć w nagłówek i później w strzałkę zieloną, żeby odwrócić kolejność sortowania. Dodam też wyświetlanie miasta - umknęło to a wcześniej już parę osób o tym napominało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, póki co dodałem wyświetlanie samochodu oraz Miejscowości - dziś postaram się dodać sortowanie wg tych dwóch opcji. W pracy nie mam za bardzo warunków dziś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dzieją się takie rzeczy to zakładaj nowy temat - będzie czytelniej. poprawiam

 

edit

zrobione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności