Skocz do zawartości
jedrus

lista rzeczy do zrobienia

Rekomendowane odpowiedzi

wyłączyłem to celowo - generuje bardzo dużo kodu a niewiele osób tego używa... dasz radę bez tej opcji ?

 

Będę musiał... hmmm gdzie jest klawisz home... ? ;)

 

edit: a dałoby się zrobić "skocz na górę strony"? Tak na wysokości "Post Reply" ...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co z masowa korespondencją wysyłaną za poziomu regionalnego przez modów regionalnych do swoich grup???

 

chyba nic nie pokręciłem :D

 

opcja ta by się bardzo przydała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko w swoim czasie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no ale przed następną zimą się wyrobicie ?? :D hehhehe a tan na serio, zbliża się wiosna, spoty za pasem, a nie ma jak informować ludzi z grup a naszych planach

 

a i jeszcze jedno, zróbcie łatwiejszy dostęp do grup, na starym forum wydaje mi się że łatwiej można było dołączyć do jakiejś grupy. Teraz to trzeba szukać w opcjach, jak nawet się znajdzie i chce sie dołączyć to trzeba pisać uzasadnienie (niektórzy to wręcz wypracowania piszą). I nie można z poziomu moda regionalnego dołączyć kogoś do grupy "mimowolnie" tylko sam to musi zrobić...

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinniśmy się wyrobić :] nie jest to niestety takie proste jak by się wydawało. nie ma żadnego addonsa gotowego do tego i muszę grzebać w plikach, rozgryzając strukturę, zeby dodać funkcjonalność ręcznie.. grupy równiez postaramy się wyciągnąć na zewnątrz, w bardziej widoczne miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to już jest na liście rzeczy do zrobienia - pierwszy post w tym wątku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co z masowa korespondencją wysyłaną za poziomu regionalnego przez modów regionalnych do swoich grup???

 

chyba nic nie pokręciłem :D

 

opcja ta by się bardzo przydała

na maila dostaję proźby o przyłączenie do grupy, ale w opcjach pokazuje 0 do dodania... ? I nawet nie da się manualnie poprzez wyszukiwarkę urzytkownika :( ,

 

Acha ostatnio (również i ja :rolleyes: ) odgrzaliśmy parę kotletów. Czy powróci data założenia tematu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ludzie dołączani są automatycznie. grupy są jedną z większych rzeczy którą zajmiemy się dopiero w najbliższym tygodniu. musicie się uzbroić w cierpliwość mimo wszystko. co do daty założenia tematu - przecież ona jest widoczna, chyba, że czegoś nie rozumiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co do daty założenia tematu - przecież ona jest widoczna, chyba, że czegoś nie rozumiem?

Jest data ostatniego postu i kto jest jego autorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to chodzi o co? informacja o tym, kiedy temat jest założony jest widoczna w pierwszym poście danego wątku. po co wyrzucać to do widoku tabeli? wiadomo, że im dalej jest temat w tabeli widoku tym jest starszy.. jeśli jest to aż tak bardzo potrzebne w widoku listy tematów to możemy się zastanowić nad dodatkową kolumną..... ale jest po co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukajka czyli wpisalem to:

Czy uklad hamulcowy jest na wypasazeniu w passacie?

A wywalilo to:

Gotowe i bialo?

 

szukajcj8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było, ale czy nie możnaby zrobic by załączniki/fotki otwierały sie w nowym oknie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o tym samym myślałem przeglądając wczoraj forum - jest to dość denerwujące. dodamy do listy rzeczy do zrobienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moglbym miec jeszcze jedna prosbe ??

Nie doczytalem sie tego na liscie, ale jesli sie myle to jak zwykle czekam opier...

Prosilbym o button "do gory", badz "top". Chodzi o to zeby jednym sprawnym ruchem dostac sie na szczyt strony.

Jezeli pojawilaby sie taka opcja moglaby byc bardzo pomocna, ale oczywiscie moge sie mylic.

Jezeli kierownictwo uzna to za zasadne bede bardzo wdzieczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, też dodamy do listy do zrobienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a myślałem że się znajdzie na liście po tym moim poście :608:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwa razy nie umieścimy na liście ;) nie czuj się ignorowany - idę listą po kolei w miare ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a myślałem że jak będzie dwa razy na liście to będzie szybciej :P;)

spox jedrus :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzisz - gdy mam czas to nadganiam za dni, w których czasu nie mam :) jednak postaram się by żadna rzecz z listy nie pozostała zapomniana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności