Skocz do zawartości
alan

Jaka mapa do laptopa za granica PL ?

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialem Was zapytac jaka mapa bedzie najlepiej spisywac sie na laptopie z odbiornikiem GPS. Na chwile obecna mam AutoMape - na terenie Polski jest super, ale planuje wyjazd na zachód Europy a tam ponoć AutoMapa juz nie spisuje sie najlepiej ( opinie innych ). Co zatem warto miec na lapie za granica PL ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alan, poszukaj. Jest już o tym wątek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tania dostępna "autoroute2007"powiedzmy że dobra a droga i mało dostępna to Map&Guide9,10,11,12,13.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

ja na laptopie mam "nawigator 7" podobno zachód jest w 100% , lecz jeszcze z nie wypróbowałem.

Dużo infor. znajdziesz na tej stronce http://www.peb.pl/

w Niemczech podobno jest lub ma być zakaz jazdy z otwartym laptopem

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam.

ja na laptopie mam "nawigator 7" podobno zachód jest w 100% , lecz jeszcze z nie wypróbowałem.

Dużo infor. znajdziesz na tej stronce http://www.peb.pl/

w Niemczech podobno jest lub ma być zakaz jazdy z otwartym laptopem

pozdrawiam

 

Z pierwszym się zgodze . Niemcy pokrycie mają bdb bo śmigam po nich na Nawigatorze 7 .

Z drugim już nie . W tym tygodniu zciągneło mnie BAG na patelnie na świecku i podczas rozmowy z nimi tak z ciekawości się zapytałem czy można oglądać filmy i teledyski na laptopie podczas jazdy a oni nato że "und navigation"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

und navi...?Czyli wszystko bo z tego co mi wiadomo to tylko navi .A za filmy i inne pierdoły to łupią zdrowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Mój ojciec pracuje jako kierowca Tira w UK. Jeździ z laptopem z Microsoft Autoroute 2007. Pokrycie Anglii i praktycznie całej Europy zachodniej jest idealne. Jedynym mankamentem Autoroutea jest to, że samemu nie przelicza nowej trasy jak zboczysz z kursu, trzeba ręcznie wcisnąć przycisk do przeliczenia nowej trasy, więc jeśli jedziesz na zachód to polecam ten programik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość venom 132

Koledzy zastanawiam sie nad kupnem AutoMapy na Europę lub TomToma. Która jest lepsza???proszę o opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy zastanawiam sie nad kupnem AutoMapy na Europę lub TomToma. Która jest lepsza???proszę o opinie.

 

To lepiej wybierz Automapę. Plusy to:

-budynki 3D i ukształtowanie terenu

-lepsze niż w tomtomie pokrycie terenu w polsce

-bardzo ładna i przejrzysta mapa

-rozbudowany komputer który naprawdę potrafi wiele;) pokarze Ci m.in. ile spędziłeś w korkach, ile czasu jedziesz oraz wieele innych

-no i głos krzysia;) "Zjechałeś z trasy, nowa będzie lepsza"

 

Na początku bedziesz musiał się jakiś czas oswoic. Wyda Ci się że jest trudna w obsłudze lecz gdy wszystko skonfigurujesz to pokazuje naprawdę dokładnie;) Pokaże Ci na którym parkingu musisz zjechać żeby benzyny nie zabrakło i wiele ciekawych funkcji!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności