Skocz do zawartości
Gość marbed1984

Poziome wygaszone paski na wyśw. komp. pokł.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marbed1984

Witam wszystkich forumowiczów.

Posiadam od niedawna Passat 1.9 TDI z 1998 roku. Posiada on navi, a wyświetlacz umieszczony jest między zegarami. Są na nim widoczne poziome wygaszone paski, oraz jakby podświetlenie naokoło tegoż wyśw. nie działało.

Czy mógłby mi ktoś z szanownych forumowiczów pomóc??

Czy da się to zrobić, i ewentualnie jak??

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takiego paska i takie dziwne navi , Mam pytanie, działa to u Ciebie? Bo nie mam płyty do tego ustrojstwa. A w aso chcą 600 zł. Co do tego wyświetlacza to na allegro ogłaszają się firmy które regenerują takie wyświetlacze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marbed1984

Podobno do tych nawigacji nie ma możliwości kupna mapy Polski. A jak u ciebie z tym wyświetlaczem, wszystko poprawnie wskazuje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie wszystko widać jak należy, a odnośnie działania navi to wszystko ok. i czyta polskie płyty , a pytałem w aso vw. Tylko ta cena płyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marbed1984

i też masz wyświetlacz od navi między zegarami?? działa polska mapa?? Daj mi swój numer gg. to pogadamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marbed1984

tomekkaz, daj mi swój numer gg to pogadamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dayv
u mnie wszystko widać jak należy, a odnośnie działania navi to wszystko ok. i czyta polskie płyty , a pytałem w aso vw. Tylko ta cena płyty.

 

coooo ? w 98 nie bylo mdf..

 

co do wyswietlacza. Ja bym nie uwierzyl jesli by mi powiedzieli ze regeneruja... wyswietlacz da sie wymienic bez wymiany zegarow w wersji highline i chyba jeszcze gdy masz navi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sabo_75
u mnie wszystko widać jak należy, a odnośnie działania navi to wszystko ok. i czyta polskie płyty , a pytałem w aso vw. Tylko ta cena płyty.
Ja też mam dużą navi i czyta polskie płyty, ale czy wszystko jest ok to bym nie powiedział , mieszkam w Radomiu i znajduje mi tylko 10 głównych ulic, a i ta strzałeczka pomiędzy zegarami wskazuje z małym opóźnieniem , jestem troszkę zawiedziony tą navi. :614:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tak powiedzieli w autoryzowanym serwisie VW W Opolu , a co do tej navigacji to nie wiem czy jes "duża czy mała " Mam coś takiego u siebie ale nie mam do tego płyty na polske. W dziale Navi dałem zdięcia mojego sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość griszka

Witam,niekiedy za błędy na wyswietlaczu odpowiada chip z tyłu licznika ,można go wlutować z innego , z innym uszkodzeniem.Spotkałem się z takim przypadkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orginalnie w B5 ( i dawał ktoś na forum fotke ) ta nawi pod climatronic to nie jest nawi na polske!! Do niej nie kupi sie płyty na polske... bo płyty na polske wychodzą na tą normalna 2din kolorowa od wersj D :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dayv
orginalnie w B5 ( i dawał ktoś na forum fotke ) ta nawi pod climatronic to nie jest nawi na polske!! Do niej nie kupi sie płyty na polske... bo płyty na polske wychodzą na tą normalna 2din kolorowa od wersj D

 

no dokladnie...nie wiem Kto mu tak powiedzial...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marbed1984

oki.

 

A wracając do tego wyświetlacza, spotkał sie ktoś z takim problemem. Naokoło jest słabiej podświetlony, no i te niektóre poziome paski wygaszone?? Tak jakby ciąg tych diódek nie działał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dayv
oki.

 

A wracając do tego wyświetlacza, spotkał sie ktoś z takim problemem. Naokoło jest słabiej podświetlony, no i te niektóre poziome paski wygaszone?? Tak jakby ciąg tych diódek nie działał.

 

masz skopany wyswietlacz. albo wymiana zegarow albo samego wyswietlacza(oczywsicie jak sie da)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marbed1984 pod tym wyświetlaczem stale pala się ledy one sie nie zapalaja... obraz który widzisz na wyświetlaczu to nic innego jak zgaszone pixele... gdy sa zapalone to nic nie widzisz :) Na tym to polega... ( mniej wiecej ) podobno da sie to naprawić bo ida takie gumki jak w komórkach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fatboyx

Ja regenerowałem wyświetlacz od klimatyzacji w Lagunie II (podobno jakaś skomplikowana technologia). Znalazłem speca w Gdańsku i zrobił. Świeci idealnie, a objawy były chyba podobne jak u Was. Poszukam do niego kontaktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności