Skocz do zawartości
The_Saint

Instalacja halogenów.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar załozyć halogeny z przodu i ponieważ kiedyś już był wyposażony w halogeny zastanawiam się gdzie szukać oryginalnej wiązki. Jak go ukradli to pewnie przy wymianie zderzaków poobcinali przewody ale chcę poszukać ich dalszej części i przywrócić fabrykę.Nie bijcie jak było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam zamiar załozyć halogeny z przodu i ponieważ kiedyś już był wyposażony w halogeny zastanawiam się gdzie szukać oryginalnej wiązki. Jak go ukradli to pewnie przy wymianie zderzaków poobcinali przewody ale chcę poszukać ich dalszej części i przywrócić fabrykę.Nie bijcie jak było.

 

W dziale sprzedam były halogeny z wiązkami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabelki jeśli są, to są zaraz przy wnękach na halogeny lub leżą sobie koło reflektora wtyczki i wystarczy je zrzucić na dół :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuczlaw, dzięki halogeny już mam, jeno nie oryginalne ;)Ormowiec, poszukam w tym miejscu i dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam oryginalki ale jeden ma odblysnik skorodowany :( oczywiscie zaradzilem po jakims czasie temu problemowi - wstawilem zarowke pokojowa halogenowa co ma od razu odblysnik - pasuje i dziala jak nowe :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość krysz1

W moim pasku co prawda w zderzaku są zaślepki, ale kiedy jedną wyjąłem, to w otworze wisiała kostka od halogenów. Mam pytanie, czy w każdej wersji tak jest, czy może u mnie kiedyś były halogeny, a być może po stłuczce ktoś kupił zderzak z zaślepkami. To auto posiadam od nie dawna, więc nie znam jego historii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję to wszystkie B4 miały instalacje jedynie przełączniki świateł były jedno lub dwu pozycyjne. Wystarczy założyć dwu pozycyjny, halogeny podpiąć i działa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co się orientuję to wszystkie B4 miały instalacje jedynie przełączniki świateł były jedno lub dwu pozycyjne. Wystarczy założyć dwu pozycyjny, halogeny podpiąć i działa :)

Działają nawet na jednopozycyjnym przy włączeniu będą świecić przednie i tylnie razem. Przynajmiej u mnie tak było.

U mnie instalacja była gotowa fabryczna tak jak pisze kulczaw ( Pozdrawiam ) były orginalne wtyczki a w blendach specjalne mocowanie ( taki plastikowy wypust wyglądający jak gniazdo w halogenie ) żeby do wtyczki nie dostawał się brud i przy okazji żeby nie zgubić blendy. Jak by ktoś potrzebował taką wtyczkę to mam 2 dostałem razem z halogenami i mogę sprezentować.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość krysz1
Działają nawet na jednopozycyjnym przy włączeniu będą świecić przednie i tylnie razem. Przynajmiej u mnie tak było.

U mnie instalacja była gotowa fabryczna tak jak pisze kulczaw ( Pozdrawiam ) były orginalne wtyczki a w blendach specjalne mocowanie ( taki plastikowy wypust wyglądający jak gniazdo w halogenie ) żeby do wtyczki nie dostawał się brud i przy okazji żeby nie zgubić blendy. Jak by ktoś potrzebował taką wtyczkę to mam 2 dostałem razem z halogenami i mogę sprezentować.

Pozdrawiam

Racja. Nie wisiały, lecz wtyczka siedziały /-dzą nadal/ w specjalnych gniazdach. Mądre rozwiązanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

postanowilem zamontowac halogeny przednie w swoim passku,

szukalem na allegro halogenow,ale nic nie znalazlem ciekawego.

wszystkie oferty to chinszczyzna,szukam nowych,ktore beda dobrze doswietlac droge.czy ktos moze mi pomoc w wyborze.ktos z was kupil halogenki niech sie wypowie jak sie spisuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam,

postanowilem zamontowac halogeny przednie w swoim passku,

szukalem na allegro halogenow,ale nic nie znalazlem ciekawego.

wszystkie oferty to chinszczyzna,szukam nowych,ktore beda dobrze doswietlac droge.czy ktos moze mi pomoc w wyborze.ktos z was kupil halogenki niech sie wypowie jak sie spisuja.

Ja kupiłem DEPO, jakość jak w oryginale, świecą super, cena też niezła w InterCars. Na allegro kupiłem 2 pozycyjny przełącznik i jak fabryka.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem już dwa komplety. Jeden z bitego Passata, a drugi od forumowego kolegi, które je zlikwidował u siebie. Oba oczywiście oryginały.

 

Poszukaj bite auta na necie i napisz do sprzedawcy, czy sprzeda halogeny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy na tym forum.:)

Być może temat który chcę poruszyć juz istnieje ale niestety nic nie mogłem znaleść.Mianowicie chcę podłączyć swiatła przeciw mgielne ,które nie są fabrycznie zamątowane w moim passacie.

I mam takie pytanie przy światłach w zderzaku sa wtyczki do nich, wystarczy wymienic przełącznik świateł na taki z funkcją halogenów i podłączyć okablowanie do niego, włożyć zarówki w zderzak i będzie wszysko działało czy nie?

Czy wogóle jest okablowanie do nich czy trzeba było by robic własną instalacje.

Jeśli ktoś się orietuje bardzo bym prosił o informacje.

pzdr Bogdansvpro

 

_scalone

Edytowane przez Łysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegę z Działdowa :D

Zamieniasz włącznik, kupujesz halogeny, kable już są i masz wsio, po robocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od biedy może nawet zostać stary włącznik. Tylko wtedy halogeny będą świeciły razem z tylnym przeciwmgielnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja też sie podepne czy ma ktoś może na sprzedaż ramki z halogenów do b3 i wiązke lub ew. jak zrobić samemu wiązke i jak ją podpiąć przełącznik mam dwu pozycyjny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. nieco odkopie temat, ale tez mam zamiar zamontowac halogeny w B4. Niestety, ciezko wyglada sprawa z dostepnoscia czegos godnego uwagi - w sklepach i na Allegro glownie chinszczyzna ( wymienilbym w sumie cale komplety tj. blenda+kierunek+halogen aby wszystko mialo ten sam odcien i bylo nieco bardziej "swieze" ). Skoro kabelki juz sa i dziala tez na jednopozycyjnym ( mi to nie przeszkadza, jak bedzie trzeba zrobie nawet dodatkowa instalacje na przekazniku i przelaczniku w konsoli srodkowe, babelkologia to dla mnie nie problem ) to wypada wlozyc cos swiecacego poludzku. W sklepach motoryzacyjnych czesto nawet nie wedza, jakiej firmy zamienniki sa w hurtowni ale jest nadzieja, ze moglbym namierzyc DEPO lub ~"tyce" ( jakby sie tego nie pisalo z niemiecka ;P ). Tutaj pytanie - czy Koledzy moze znaja jakies zestawy lepszej jakosci niz allegrowe chinczyki ew. maja namiar na sklep, gdzie moglbym zamowic caly komplet jednej firmy? Do reszty samochodow VW sa oferowane zestawy clear, bo B4 nie znalazlem ( generalnie nie pociaga mnie specjalnie ich wyglad, ale pal go licho bo moze swiezilyby lepiej niz najtansza tandeta ). Z gory dziekuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje zdanie:

halogen tylko w oryginale - ja mam oryginalne hella

- kupiłem wcześniej podróbki - xacta - tylko straciłem nerwy światło jest ale totalnie bez odpowiedniego rozkładu na drodze - oślepia jadących z przeciwka a na drodze ciemno

nie sprawdzałem DEPO.

ale dla mnie priorytetem jest tylko światło a nie wygląd. kupiłem blendy na sztukę i myslałem ze bedzie paskudnie wyglądać. Trochę się różnią ale trzeba się przyjrzeć by zauważyć różnicę.

Tanie blendy prędzej pękną.

Edytowane przez 1robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

kup oryginały, nie są najdroższe hella nawet po nastu latach świeci ładnie, jak nie było wilgoci w lampie będzie godnie świecić.

Pozdrawiam Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności