Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, ale na razie się wstrzymam z modzeniem ze względu na konieczność przerejestrowania auta i ubezpieczania go na nowo.

 

Jak już wszystko załatwię to będę dzwonił. :ok: Ale jak się uda do skoczę do Ożarowa do DV-T na hamownie jeszcze w maju. :marecek

Edytowane przez Koucz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest hamownia w kielcach na pakoszu 150zł koszt sprawdzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dokladniejsze dane?

 

czy moze mowisz o tych miejscu wczesniej wspomnianym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaa

Witam

Jest gdzieś w okolicy Kielc możliwość sprawdzenia kondycji samochodu na hamowni??

PS Co myslicie o warsztacie EL-CAR Rafała Gruzińskiego na górnej (w dawnej kielczance) Warto tam coś naprawiać mechanicznego?

Ja jedynie korzystałem tam z usług elektryka (niezależny) i jest naprawde spoko polecam, niestety nie wiem jak z fachowością mechaników.

Jak ktoś ma jakieś pomysły to proszę o odpowiedz :)

Dzięki

 

Przestrzegam przed tym warszatem:

Warzstat ElCar w kielcach przy ul Górnej robili mojemu ojcu audi 80. Objaw Szarpanie, Diagnoza- Pompa paliwa. Rzekomo zdemontowali pompe i wysłali do LUBARTOWA k. LUBLINA. Rzekomo tam facet wymienił nastawnik pompy i wyregulował. Skasowali w czerwcu 2009 mojego starego 1100zł! Mówili ze w lubartowie facet wziął 750zł + przesyłka i ich robocizna za demontaż i montaż. Wtedy pomyślałem pal licho, niech będzie ale można było bezpośrednio znależć dobrego pompiarza.

ALE co sie okazało po roku auto zaczęło znowu delikatnie szarpać. Mój stary rzekł że pewnie coś innego sie chrzani, moze wtrysk albo co, ale mówi że stare auto i jeździł dalej. No pojeździł tak prawie rok i stracił cierpliwość bo tak samo zaczęło szarpać jak szarpało zaraz po kupnie i pojechał do innego mechanika. I diagnoza: NASTAWNIK POMPY i 350zł.

WNIOSEK: POMPA NIE BYŁA NIGDZIE WYSŁANA. NASTAWNIK NIE BYŁ NOWY. TEORETYCZNIE NIE DA SIE GO CZYŚCIC ALE PRAKTYCZNIE TO KAZDY KTO INERESUJE SIE MECHANIKA, MOZE GO ROZEBRAC I WYCZYSCIC I JEST SZANSA ZE PODZIAŁA TROCHE. TAK BYŁO W PRZYPADKU WARSZTATU EL CAR W KIELCACH. jESLI NIE CHCECIE WYRZUCAC PIENIĘDZY TO NIE PROWADZAJCIE TAM AUTA. A po za tym już nie raz słyszałem jakie wałki kręcą Ci mechanicy. Sam też doświadczyłem tego ze chcieli mnie wkręcić że mam pompe do roboty a to był przepływomierz powietrza o którym wiedziałem bo auto przy kupnie (a mam passata b5 tdi) sprawdzał mi kumpel ze Szczecna Tomek Grzanka. Tego gościa moge polecić do elektryki.

 

 

Hamownia

gggg

 

 

 

 

firma v4 srednia.jpg

GETCAR Spółka z o. o.

Serwis Samochodowy (naprawy mechaniczne, myjnia, klimatyzacja, opony)

pn - pt. 8.00 - 20.00

sob. 8.00 - 14.00 ul. Ściegiennego 252, 25-116 Kielce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie,planuje dorobic drugi klucz z pilotem do mojego paska(2003 rok) .polecicie mi jakis dobry punkt i oczywiscew przystepnej cenie?? a moze ktos z was potrafi to zrobic -oczywiscie nie za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

41 344 29 67 ul. Radiowa

Zadzwoń dowiedz się o konkrety, ale lepiej będzie jak w swoim zakresie kupisz klucz z transponderem i grotem do obróbki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności