Skocz do zawartości
rainman777

Tapicerka zamiast plastików w B4 Kombi (bagażnik)

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczcie jak kolega lapa85 (vwslask) fajnie okleił plastiki. Moim zdaniem rewelacja.

Ktoś ma jeszcze z naszych takie lampki po bokach ??? Bo ja mam jedną u góry.

 

witam co do bagażnika to nie wielkie były koszty wszystko zależy od materiału jakim go wyłożysz ale z zakupem nie ma najmniejszego problemu wystarczy jechać na zakupy do większego sklepu budowlanego np castorama i dostaniesz tam wszystko tak samo klej ;) jak sie nie mylę to jest poliurytanowy a oto parę fotek z prac

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dbc413f8750b36e0.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/78b0cf43f03f8b2d.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e44ab0b026755457.html

 

Pozdrowionka i Dosiego Życzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie bomba :ok: też tak chcę tylko w czarnym kolorze

zapytałbym konkretnie gdzie taki materiał można kupić, taki żeby się ładnie układał na okrągłościach plastików, ale... i tak pewnie czasu nie znajdę na takie ulepszenie paska :zalamany: ja nawet nie dam rady znaleźć czasu na zamontowanie podnośnika lewej szyby przedniej, lezy w garażu i czeka już prawie miesiąc :zalamany:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypas sam nad tym myślałem już wcześniej. Niech kolega napisze skąd ma ten materiał i czy on sie tak formuje do tych kształtów bo ja sie bałem że on nie będzie chciał się formować do tych nadkoli i do wszystkich krzywizn bo na płaskim to bez problemu. Niech napisze czy ciszej w samochodzie jest teraz.

POzdro!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lezy w garażu i czeka już prawie miesiąc

ja montuje centralny już ponad rok ( leży biodk w garażu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja myślałem żeby materiałem obłożyć wszystkie słupki co by przyjemniej było, ale o bagażniku nie pomyślałem. może by wreszcie przestały trzeszczeć :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super sprawa, moze i ja sie zastanowie nad takim rozwiazaniem, material podobny do tego z B5 mojego starszego :) taki sam jak do kolumn ciekawe tylko czy tez tak fajnie wycisza :niepewny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin Toruń

Świetny pomysł! I to nie tylko do passka pasi. Chłopie otwórz warsztacik i kasuj bilety NBP! No widać fachowe wykonanie. Ten materiał rzeczywiście się dobrze poukładał. Ale skąd go wytrzasnąłeś? Co to za wykładzina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym jednak dał coś milszego w dotyku i czarne bo z tego co widze to jest taka szorstka wykładzina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój ojciec tym T4 wykleił, mimo, że doświadczenia nie miał z tym materiałem, to wyszło idealnie (Zrobił z długiego T4 prawdziwego campera, z lodówką, webasto, baterią słoneczną). Na wiosnę planowałem się zająć bagażnikiem właśnie w ten sposób. Koszt to około 30pln za m2 na allegro.

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja bym jednak dał coś milszego w dotyku i czarne bo z tego co widze to jest taka szorstka wykładzina

Czy ja wiem czy taka szorstka. Wygląda mi to na wykładzinę do obijania kolumn/subwooferów, a ona jest miękka i ładnie daje się kształtować. Swego czasu wykładałem tym kufer golfa II jak robiłem zabudowę.

 

A wygląda fajnie i napewno ładniej niż plastiki kombiaków :-)

 

P.S. Swoją drogą przypomniała mi się poczciwa syrenka kolegi, w której to zaczął robić nową tapicerkę z... Różowego futerka :-) Tyle, że po zrobieniu boczków zostało mu tego od groma i obkleił dosłownie wszystko, deskę, dach, słupki itd :-) No ale nie powiem, przytulna w środku była :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.S. Swoją drogą przypomniała mi się poczciwa syrenka kolegi, w której to zaczął robić nową tapicerkę z... Różowego futerka :-) Tyle, że po zrobieniu boczków zostało mu tego od groma i obkleił dosłownie wszystko, deskę, dach, słupki itd :-) No ale nie powiem, przytulna w środku była :-P

 

sobie wyobrząam :) tak aróżowa landrynka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w bialymstoku to syrenka oblepiona czyms co bardzo przypomina (i mialo przypominac) trawe - z dlugim wlosem, oblepiony caly na zewnatrz, wersja cabrio, fajnie wyglada ale jak z deszczem ?? auto 2 razy ciezsze :zdziwko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ravson

Bardzo ciekawie to wyszło.

Możesz zapodać linka do tej maty na allegro lub podać "fachową" nazwę produktu z ogłoszenia cervandes?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. no naprawdę niezle to wygląda. Proszę o nazwę tego materiału. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ależ proszę, szukajcie WELUR SAMOPRZYLEPNY

 

Rozmawiałem z ojcem, kupuje od gościa co się zowie elma62

 

Ja się za to zabiorę na wiosnę. Teraz średnio mi się chce, a i auto przybrudzone i nie mobilizuje do dalszego upiększania.

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już kiedyś ktoś wspominał o wyłożeniu bagaznika materailem, sam planowałem taką innowacje na wiosne :D szukam takiego materiału który był zbliżony do tego na podłodze, kolor czarny rzecz jasna(ciemna:P) ma ktos jakieś namiary ?? lampki wydają się być dołożone ja mam zamiar zamontować pod prowadnicami rolety białe neonki, tak żeby nie było ich widać i 2 światła w klapie, które oświetlą próg załadunku, co wy na takie rozwiazanie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
już kiedyś ktoś wspominał o wyłożeniu bagaznika materailem, sam planowałem taką innowacje na wiosne :D szukam takiego materiału który był zbliżony do tego na podłodze, kolor czarny rzecz jasna(ciemna:P) ma ktos jakieś namiary ?? lampki wydają się być dołożone ja mam zamiar zamontować pod prowadnicami rolety białe neonki, tak żeby nie było ich widać i 2 światła w klapie, które oświetlą próg załadunku, co wy na takie rozwiazanie ??

 

też mam taki plan , gdzieś na forum widziałem fotki b4 kombi z oświetleniem w tylniej klapie ale nie pamiętam czyj to ale pomysł i efekt rewelacja . Czekam na wiosnę i zacznie się grzebanko w garażu.Pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę że dobry pomysł, ja myślałem nad lampkami w nogach pasażera i kierowcy tak jak w nowych autach jest, ale nie jakieś wieśniackie neony niebieskie tylko jasne białe światło, podoba mi się też bajer jak w mondeo st220, lampki pod lusterkami przy otwarciu auta pilotem zapalają się i oświetlają ziemię przed drzwiami co by nie wdepnąć w coś...wiecie jak zrobić tak żeby sie zapalało światło w środku razem z otwarciem zamków pilotem???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności