Skocz do zawartości
Gość rysiek

[ elektryka/elektronika] POMPKA PALIWOWA 1.8 RP

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rysiek

Problem pasek 1.8 rp do przekaźnika od pompki paliwowej nie dochodzi sygnał załączający go czy są jakieś czyjniki od tego i gdzie one są z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek
Problem pasek 1.8 rp do przekaźnika od pompki paliwowej nie dochodzi sygnał załączający go czy są jakieś czyjniki od tego i gdzie one są z góry dziękuje

po zwarciu styków przekaźnika pompka działa, przekaźnik dobry sprawdzony w innym sanochodzie PROSZĘ O POMOC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do wymiany pompka paliwowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wosiek

siemka może byc upalony kabel ja miałem tak w swoim pasku i pompa też nie działała myślałem że to spalona pompa paliwa a skoro się okazało że winowajcą jest upalony kabelek przy pompie paliwa ja na twoim miejscu sprawdził bym to i pare setek miał w kieszeni pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz gaz, to może być pompka do wymiany. Sprawdzałeś bezpiecznik? Najlepszym sposobem jest dostanie się do pompki, a w zasadzie do kabli i sprawdzenie miernikiem czy dochodzi prąd. Jeśli tak, to masz pompkę do wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek

Dzięki za odpowiedzi ale pompka działa tylko przekaźnik od niej nie załancza a dobry jest bo sprawdziłem w innym samochodzie czyli nie dostaje sygnału z komputera a komputer też jest dobry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość andyw6

Podaję ci opis połączeń:30 przekaźnika na+ akumulatora; 87przek.na bezpiecznik nr.18 i dalej na pompkę:85przek. na 17 komputera;86przek. na 15 wył.zapłonu.Czyli przekaźnik dostaje + ze stacyjki na 86 zaś - z komputera na 85.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek

Dzięki za opis połączeń idę do garażu szukać kabli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek

po włączeniu zapłonu w kablu 85 zamiast masy mam 8 volt napięcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiek
:) już zrobione pękła masa przy silniku od komputera podłączyłem i jest jak nowy serdeczne dzięki za podpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) już zrobione pękła masa przy silniku od komputera podłączyłem i jest jak nowy serdeczne dzięki za podpowiedzi

Witaj, u mnie sytuacja wygląda podobnie: czasami wszystko działa prawidłowo a czasami muszę zmostkować przekaźnik. Mógłbys mi napisać dokładnie gdzie szukać uwalonej masy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witaj, u mnie sytuacja wygląda podobnie: czasami wszystko działa prawidłowo a czasami muszę zmostkować przekaźnik. Mógłbys mi napisać dokładnie gdzie szukać uwalonej masy?

nie dość że kotlet to jeszcze nie zauważyłeś że rysiek odszedł... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności