Skocz do zawartości
Gość ugolec

STEROWNIK AUTOMATYCZNEJ SKRZYNI BIEGÓW

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ugolec

Witam wszytskich forumowiczów!!!

Dopiero co się zalogowałem na tym forum i już potrzebuję pomocy lub rady!

Miesiąc temu kupiłem w "Faterlandzie" VW Passata 2001r. 2,8 V6 (193KM), ASB Tipronic. Auto do niemiec przypłynęło z USA.

Po dostarczeniu go do elektronika, okazało się, że mam padnięty wspomniany w temacie sterownik do automatcznej skrzyni biegów. Paseek chwilę jeździł na trybie awaryjnym, bo podobno można było :evil: , ale jak się okazał nie bardzo, no w każdym razie od miesiąca szukam jakiegoś używanego steronika do tej skrzyni, kilkukrotnie przeczesałem "allegro", "ebay"- polski, niemiecki amerykański i za nic w świecie nie moge znaleść tego sterownika. Numer tego sterownika to: 8D0 927 156 AT. W serwisie Passata zaśpiewali 4.000 zł za sterownik :zalamany: .

Czy może ktoś posiada takie cudo na sprzedaż, lub co zrobić aby autoko zaczęło jeździć?

Proszę o wszelką dobrą radę lub pomoc i z góry za to dziękuję!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

regeneracja sterownika 1200zł + ok 150 robocizna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez 3 lata to juz chyba raczej poradził sobie z tym sterownikiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dołączam się do tematu potrzebuje sterownik do 2.5 tdi nr sterownika 8do 927 156 DQ albo jakies namiary na kogos kto naprawia sterowniki albo gdzie można dostac taki sterownik.pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Posiadam Sterownik do automatycznej skrzyni biegów . Tiptronic 5 biegowy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale musi mieć konkretnie ten numer innego skrzynia nie zapamięta 8DO 927 156 DQ.Sprawdź jaki masz numer i daj znac pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość oldjarek

Witam,

Ja również mam problem ze sterownikiem od automatycznej skrzyni biegów, numer sterwnika 3BO 927156S.

Orientuje się ktoś, gdzie można taki sterownik regenerować i czy w ogóle ma to sens, oraz ile to kosztuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawa sterownika 1200 zł adres:

Warszawa

Ul.Wrocławska 6A Centrum Serwisowe Bemowo

Jarosław Nieścieruk 603258840

Spoko gość polecam postawiłem samochód i półtorej godziny później był do odebrania także szybko gośc wie o co kaman. Także polecam.Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!Potrzebuje sterownik 3BO 927 156 S.Ktos?Cos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności