Skocz do zawartości
passat2.8v6

FILMY tzn"Jak nasze VW przyspieszaja od 0 do 100-tki

Rekomendowane odpowiedzi

zapraszam do wrzucania nagrań naszych polskich vw JAK W TEMACIE :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sylwek - no sandały SPOKO :evil: Początkowo to wyglądało jakbyś "dachowanie" w miejscu zaliczył. A te kontrolki ci nie przeszkadzają :?:

Jak asfalt deko wyschnie to i ja coś nakrecę. Szkoda, ze wczesniej tego tematu nie było, to bym nagral przejazd z autostrady A2 w Niemczech :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Danek75

Kontrolki już zrobione,(komputer ABS-u wymieniony), a sandały, lato było.

pozdrawiam Sylwek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdziwiłbyś się jakbys zobaczył wykres z hamowni tamtego autka (162 konie, 220Nm). Obecny robi jakieś pół sekundy mniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys to lecialo tak ;)

 

LINK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mogę dać film ale czy ktoś wysiedzi godzinę z groszami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój kręci 7.5s do 100 tki 2.8 v6 musze wrzucić filmik ale teraz przy śliskiej drodze kręci ok 8s.Mialem kiedyś paska 1.8T pięknie to latało od 100tki no ale zmieniłem na 2.8 i nie nażekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kiedys to lecialo tak ;)

 

LINK

 

kiepska sprawa w tych dizlach jak trzeba 2 razy bieg zmieniać do setki ;) ;)

 

ale zaraz wejdziemy w dyskusję kto ile ma... panie i panowie - katalog nie kłamie. 7.5s w aucie, które ma 180 koni i waży 1,5 tony - wkładamy między bajki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego MARECEK widze że jesteś nie w temacie... po pierwsze mój pasek ma 193 KM katalogowe przyspieszenie od 0 do 100 ma 7.8 twój pasek 1.8 T ma 150 KM i katalogowo przyspiesza od 0 do 100 w 9s więc troszke czytaj więcej lektur pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
passat2.8v6, spokojnie, bez ciśnień... każde autko z 4x4 ma dobry start. Ale o tym co się dzieje powyżej tych 100km/h już tak głośno się nie mówi... Passaty to nigdy nie były sprintery a te 7,8 to na prawdę bardzo optymistyczny wg mnie wynik. Wrzuciłeś ten filmik swój już? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staniemy na kresce? ;)

 

 

kiepska sprawa w tych dizlach jak trzeba 2 razy bieg zmieniać do setki ;) ;)

 

ale zaraz wejdziemy w dyskusję kto ile ma... panie i panowie - katalog nie kłamie. 7.5s w aucie, które ma 180 koni i waży 1,5 tony - wkładamy między bajki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie ;) a Ty mnie zlejesz czy mowisz o marecku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie panowie ;) Pakarod - jak tylko wrócę zza wielkiej wody to nieomieszkam zrobić sobie wycieczki do wrocławia :)

 

w ogóle trzeba się zebrać kiedyś i zamiast zlotu przy ognisku z dziećmi, wynająć sobie lotnisko... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w kamieniu slaskim? to sciagne tez kolegow z forum golfa z mocnymi furami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadne 1.8T nie ma szans z 2.8 v6 4x4 a wiem co mówie ponieważ nie jeden już kierowca się przekonał inna sprawa jeśli taki pasek 1,8T jest po czipsie 190KM no tu sprawa sie zmienia... do 100 minimalnie 2.8 v6 jest lepsze pewnie dlatego bo start ma na 4 koła potem gorzej.... ale nie są to ogromne różnice. Mój passek nie ma czipa bo po co za duży koszt za mały przyrost mocy..polecam jedynie wywalić katalizatory inne tłumiki filtry i jest troszke lepiej pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności