Skocz do zawartości
passat2.8v6

FILMY tzn"Jak nasze VW przyspieszaja od 0 do 100-tki

Rekomendowane odpowiedzi

pokaz jak to idzie na zegarach?

 

Musze wlasnie tak zrobic bo nie pomyslalem o tym jak bylem na tej miejscowce a po miescie nie bede sie wyglupial bo prawko stracic w Uk mozna bardzo szybko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój tak:

 

8s.

 

Auto po tuningu metodą całkowicie partyzancką.

Edytowane przez Shit-Tzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shit-Tzu szacun za <8sekund na 10mm pompie i 205tkach w budzie B5 !:zeco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
......mysle ze w tym momencie bedzie ok 5 sek...

 

i myśl tak dalej :) ...żeby takiego kloca rozpędzić do 100 km/h w 5 sekund potrzebował byś w ośce z 400 koni albo z 350 przy napędzie na wszystkie 4 koła... załatw sobie G-Tech-a i wtedy się pochwal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojego jak wiadomo coś boli, ale ostatnio zrobiłem 2 próby. W sumie to wtedy nie chodził tak jak powinien, ale nie jest jak syrenka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje cudo jeździ na razie tak i toche slisko było

 

i przepraszam za jakośc ale telefonem bylo krecone i to przeze mnie takze jedna kierowalem a drugą biegi zmienialem i patrzyłem jeszcze na drogę i na telefon :)

Edytowane przez fajber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zmierzyłem się spod świateł z Passatem TDI 110 KM w sedanie (taki jak mój).

Dość konkretnie mu odszedłem.

Z ciekawości nagrałem filmik 0-100. Pewnie wykręciłbym lepszy czas przy szybszej zmianie biegów oraz odpowiedniejszym dysponowaniem mocą silnika. Ale wychodzi 10 sekund. Pod koniec drogi było lekkie wzniesienie (widac po prędkosciomierzu - mialem wtedy 90 km/h)

 

Czy ja mam serię a tamten passat z którym się mierzyłem był troszkę przechodzony? :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=OAnFOg8aSwk

 

 

Jak Wam AFN y przyspieszaja? Podobnie jak moj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio zmierzyłem się spod świateł z Passatem TDI 110 KM w sedanie (taki jak mój).

Dość konkretnie mu odszedłem.

Z ciekawości nagrałem filmik 0-100. Pewnie wykręciłbym lepszy czas przy szybszej zmianie biegów oraz odpowiedniejszym dysponowaniem mocą silnika. Ale wychodzi 10 sekund. Pod koniec drogi było lekkie wzniesienie (widac po prędkosciomierzu - mialem wtedy 90 km/h)

 

Czy ja mam serię a tamten passat z którym się mierzyłem był troszkę przechodzony? :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=OAnFOg8aSwk

 

 

Jak Wam AFN y przyspieszaja? Podobnie jak moj?

Sugeruję udać się na tor,jedyny zresztą,by przetestować osiągi swojego samochodu.Swoją drogą nie sądzę,by jakakolwiek rywalizacja

"spod świateł" była na naszych drogach publicznych,zwłaszcza zimą, dobrym pomysłem.Wracając do sedna,wystarczy,by Twój AFN miał zwiększoną dawkę na pompie i już to będzie stanowić różnicę.O kondycji silnika nie wspomnę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakby podjechał koło Ciebie na światłach gość identycznym passatem i spytał czy mozecie sie sprawdzić do nastepnych swiatel - nie byłbyś ciekawy? Co do udania się na tor - żartujesz? Passatem w serii ?:) Nie po to kupowałem auto rodzinne w dieslu, żeby się nim ścigać:) A jesli chodzi o zimowe nawierzchnie - były posypane solą, utrzymujący sie mróz sprawia że przyczepność całkowita (w mieście)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie po to kupowałem auto rodzinne w dieslu, żeby się nim ścigać

Otóż to....;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moje cudo jeździ na razie tak i toche slisko było

 

i przepraszam za jakośc ale telefonem bylo krecone i to przeze mnie takze jedna kierowalem a drugą biegi zmienialem i patrzyłem jeszcze na drogę i na telefon :)

 

Jeździ? to zapierdziela ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeździ? to zapierdziela ;)

hepos -jakos juz jeździ:) mam trzy programy, seria, ten no i jeszcze jeden (rodzynek) ale ten dopiero włoze na wiosnę , bo musi dostac nowe hamulce:) taka tam zabawa, podstawa to żeby awarii nie było!!!!

Edytowane przez fajber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie do "setki" ale od 40km/h 3 bieg :

Golf 1.9TDI vs Corsa A 3.0 V6 ( oba projekty zrobione przez Gumiś Garage - czyli Ja + Gumiś )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a oto mój filmik 1,8T AEB seria LPG

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności