Skocz do zawartości
piter_ok1

Info dla odbierających auto z pakietem komfort

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich , nie wiem czy to tylko mój przypadek, ale juz gdzies czytałem na forum że auto pzyjechało do salonu bez czujników parkowania, w salonie powiedziano mi że to niemców wina bo nie poinformowali, ze zmieniła sie specyfikacja pakietu komfort i dużo aut zamówionych z tym pakietem bedzie przyjeżdżać bez czujników parkowania, natomiast jest w aucie kamera cofania której nie zamawiałem. W moim przypadku skończyło sie na upuście 2500zł i zgodziłem sie na to ale czekałem z rejestracja auta do momentu aż będzie fizycznie w salonie pomimo, że proponowano mi dokumenty do rejestracji wcześniej. Tak informacyjnie zwróćcie sobie uwage na ten szczegół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arteq

Kiedy zamawiałeś i kiedy odbierałeś autko? Jak rozumiem na tył dali kamerę, ale przód pozostał "goły"? Czy ktoś ma może doświadczenia z domontowanymi czujnikami? Czy wtedy także wyświetlane są odległości? Pytam, bo zaufany człowiek z salonu twierdzi, że domontowywane nie są tak precyzyjne jak fabryczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo zaufany człowiek z salonu twierdzi, że domontowywane nie są tak precyzyjne jak fabryczne.
a co ma powiedzieć...im więcej kasy dla firmy, tym szansa na dłuższe utrzymanie sie na rynku

 

Dobrej klasy domontowane są równie dobre jak te fabryczne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arteq

Sęk w tym, że nie polecał domontowywać "oryginałów" w salonie, bo... drożej (!) wychodzi i całość nieco gorzej wypada niż fabrycznie zamontowane.

 

Przyznaję również, że na domontowywane w Octavii nie narzekam.

 

No i jest drobna róznica pomiędzy zaufanym człowiekiem, a standardowym "doradcą".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś ma może doświadczenia z domontowanymi czujnikami? Czy wtedy także wyświetlane są odległości? .
Oryginalne tylko akustycznei daja znac, nie maja wyswietlacza....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość junczo

Ten upust to malutki wytargowałeś

Ja miałem ten sam problem u siebie.

Ostatecznie zamowilem samochod drugi raz - chociaż proponowali upust 5tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pakiet komfort brałem w zasadzie dla czujników tylnich i lakieru perłowego , więc w/g mnie 2500zł nie było złym rozwiązaniem, tymbardziej że sprzedałem auto tydzień temu i nie bardzo usmiechało mi sie czekać kolejne 2 miesiące, a jeśli chodzi o dokładanie czujników to proponuje czujniki valeo miałem je w poprzednim samochodzie i sprawowały sie super i sa czarnie i niewielkiej średnicy. Koszt około 250zł bez wyswietlacza(w/g mnie wyswietlacz jest zupełnie zbędny).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności