Skocz do zawartości
pppawelek

Podgrzewane fotele

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Postanowiłem że oddam przednie siedzenia do tapicera, żeby wymienił mi skórę na boczkach siedziska bo mi popękała:( Wpadłem też na pomysł ze przy okazji zrobię sobie podgrzewane fotele, tylko nie wiem czy to jest możliwe i ile by kosztowało takie coś? Bo gdy zimno na polku to aż nie przyjemnie sie siada na takie ziemne siedzenia;)

 

Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Mam u siebie tez skore i tez wpadlem na taki pomysl .

Zakupilem oryginalne uzywane maty grzewcze na przod + ori wlaczniki = 150 zł + tapicer takze poszukaj na allegro .. Teraz czekam na paczke i do tapicera :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takze chcem zrobic co takiego, wstarczy zakupic odpowidnie maty grzewcze i wstawic w siedzenia, reszta jest dosyc posta, tlko chce siebie zrobic z rgulacja grzania, jak juz sie uporam z tematem dam znac jak rozwiazalem sprawe.

 

pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki:) Szukałem wczoraj na allegro maty grzewczej do VW ale niestety nic nie zlalazłem:/ Jakbyście coś widzieli dajcie mi linka:)

 

Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukałem wczoraj na allegro maty grzewczej do VW
sadze ze nie musi byc to dokladnie mata VW moze przeciez byc z AUDI, SKODY, SEATA , itp nie sadze ze jest taka roznica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=288688164

 

Kup jakie kolwiek maty i wyprowadz kabelki, a nad sterowaniem bedziesz sie zastanawial jak bedziesz mial czas. nie jestem pewiem ale chyba nawet te maty co sa sprzedawane pod zapalnicze sa dobre, jak bys je rozebral i wyciągnoł tylko maty grzewcze? Maja 2 stopniowa elektronike.

 

Sam nad tym myslalem... jak rozwiazecie temat dajcie znac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam juz rozwiazanie, ale chce je wpierw przetestowac - na 3 stopniowa regulacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzymaj nas w niepewnosci tylko zdradz ulamek tajemnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pw maila daj bede mial w wekend chwilke czsu to przemaluje schemacik jak to ugryzc, oczywiscie nie jestm pewien dzilania tego wiec nie recze ze to zadziala:)

 

 

znalazlem jednak taki schemacik instalacji, chce go nieco zmodyfikowac bo tu sa uzyte potncjomety do regulacji, a ja chce po prostu 3 stopniowa regulacje. wic nizej macie ten schemacik a jak bede mial swoj juz to dam znac.

 

pozdrawiam

Tomek

 

p.s. albo i nie zalacze dopiero wyczytalem ze nie dzila uploader:) na pw prosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam paska 98 benzyna. Odkad kupilam auto rok temu to nie dziala podgrzewanie foteli. Myślałam o bezpieczniku ale pod 44 wedlug spisu nie ma wogole nic tam zeby wlozyc bezpiecznik tak jak by nie bylo instalacji no i nie ma podświetlenia przyciskow na panelu od podgrzewania foteli. Numery gdzie powinien byc bezpiecznik zle sa rozpisane czy ktos cos pewnie kiedy majstrowal i nie zamontowal? Pod fotelami sa jakies kable itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś podpowie?

 

Po co piszesz w stu wątkach to samo??

 

Skoro nie podświetlone i nie ma wiązki to proste, że fotele nie są grzane a ktoś wrzucił dla jaj przyciski...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz. A w tylu watkach bo nie które są stare i ktoś może już nie odpowiedzieć. Ale patrząc pod fotele to sa tam jakieś kable itp. Jak rozebrać panel pod przyciskami od grzania foteli? Na jakieś wciski to jest czy więcej więcej rzeczy trza rozebrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyciski są na górze i na dole na blaszanych zatrzaskach. Po prostu się wysuwają. Pod fotelem zielona kostka jest od grzania, sprawdź, czy jest podpięta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy u was działa podgrzewanie foteli na przyciskach 1-3?bo 4i5 działaja normalnie grzeja tylko na tych 1-3 nic nie czuc????co moze byc przyczyna?czy tak ma byc???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tak być. U mnie było tak, że na 1-3 nagrzewał się wolniej ale ogólnie temperatura optymalna. Na 5 można już się rozpłynąć. Zajrzyj do przycisku, można powiedzieć że to przełącznik wielostopniowy. Uważaj przy rozbieraniu, bo ja wymieniałem diody podświetlające w obu przyciskach i teraz jestem bez podgrzewania - nie wiem co źle ustawiłem.

Jeśli przy ustawieniu na 5 masz bardzo bardzo gorąco, że prawie parzy to możesz wykluczyć jakikolwiek problem z wiązką idącą do fotela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ja zimą nie używałem więcej niż 3 nawet moja druga połówka która uwielbia ten bajer w passacie nie włącza więcej niż 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności